İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Makyaj provası
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım

Lemoon Kuaför Hakkında

İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunan Lemoon Kuaför, düğününüz için sizleri en özel şekilde hazırlıyor. Sevdiğiniz kişiyle hayatlarınızı birleştirme yolculuğunuzda en önemli detaylardan biri olan gelin saçı ve makyajı hizmeti kuaför tarafından sağlanıyor. Sizin için oldukça önemli olan düğün gününüzde en şık ve etkileyici halinizle görünmek için ihtiyacınız olan gelin başı ve makyajı Lemoon Kuaför tarafından sağlanıyor. Lemoon Kuaför, gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 TL civarında oluyor.

Gelin Saçı Modelleri

Gelin saçınız için uygun modelin belirlenmesinde öncelikli koşullardan biri olarak, size ve düğününüze uyumlu olması sayılabiliyor. Düğün konseptiniz, düğününüzün gerçekleşeceği kuaför, gelinlik modeliniz gibi önemli etkenler göz önüne alınarak sizlere en uygun gelin saçı modeli seçiliyor. Bu sayede düğün gününüzde bütün bir konsept oluşturuluyor ve eşsiz bir davet imkanı sunuluyor.

Saç tasarımı konusunda tecrübesine güvenen kuaför, sizlere istekleriniz doğrultusunda en güzel gelin saçı modelini uyguluyor. Yenilikçi modeller uygulayarak sektöre renk katmayı başarmış mekan, isteklerinize uygun modeli oluşturmakta yaratıcılık ve tecrübesinden faydalanıyor.

Yıllardır güzellik sektöründe hizmet veren Lemoon Kuaför, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için hazır bulunuyor.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Güler yüzlü çalışanları ile sıcak bir şekilde karşılandığınız kuaför, sizlere en uygun makyajı sağlayabilmek için tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Makyaj uygulamanız için yüz şekliniz, gelinlik modeliniz ve kişisel istekleriniz değerlendiriliyor ve bunlara en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Ünlü markaların kaliteli ürünleri kullanılarak sizlere layık hizmet verilmesi sağlanıyor.

Müşteri memnuniyetini en yüksek şekilde sağlamayı görev edinen kuaför, sizlere istediğiniz etkileyici görünümü sağlamak için tüm imkanlarını değerlendiriyor. Kuaför ayrıca hızlı hizmeti, geniş salon alanı, ön görüşme ve prova imkanı ile öne çıkıyor.

Lemoon Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Lemoon Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları 600 TL civarında oluyor. Düğününüzden sonra bile konuşulmaya devam edecek kuaför hizmetleri konusunda detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda yer alan kuaföre oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmaya toplu taşıma araçları ile ulaşmak isterseniz; 121A, 15BK, 500T hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Özel aracınızla da kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz firmanın açık adresi şu şekilde; Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi, Yaya beyi Sokak No:3 Beykoz/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Kuaför İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç bakımı, saç tasarımı, el ayak bakımları, ipek kirpik uygulaması yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı modeli uygulanması ve gün boyu kalıcı makyaj yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç bakımı, saç tasarımı, ön görüşme ve prova imkanı yer alıyor.

Lemoon Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Lemoon Kuaför organizasyon fiyatları Lemoon Kuaför organizasyon fiyatları Lemoon Kuaför organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Lemoon Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Lemoon Kuaför

Yorum yaz