Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
4000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

  • Gelin yolu

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Le Jade Wedding Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Le Jade Wedding, şıklığın zarafetle buluştuğu bir düğün organizasyonu ve catering hizmeti sunuyor. Düğün gününüzün başından sonuna kadar size eşlik eden firma, sunduğu üstün kalite hizmetle memnuniyet sağlıyor. Düğün gününüzü unutulmaz kılmak için çalışan işletmenin fiyatları 4.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Le Jade Wedding, sizlere ve konuklarınıza unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatmak için profesyonel servis ekibi ve aşçılar ile hizmet veriyor. Kalabalık misafirleri olan düğün sahipleri için de kalabalık hizmet ekibi imkanı sağlanıyor.

Baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan ve pek çok partiye yemek hazırlığı yapan firma, siz ne isterseniz ve nasıl isterseniz onu gerçekleştirmek istiyor. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle düğün gününüze kadar herhangi bir sorun çıkmaması için titizlikle çalışıyor.

Gerek şehir içi gerekse şehir dışı organizasyonlarda sizin en büyük yardımcınız olmaya aday oluyor. Deneyimli ve güler yüzlü olan ekip, sizin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor. İster yemekli menü isterseniz de kokteyl menü seçenekleri sunuluyor.

Le Jade Wedding Catering ve Düğün Yemeği Fiyatları

Yemekli menü paket fiyatları 4.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil catering paketi fiyatları ise 5.000 TL'den başlıyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Firmanın geniş yemek ve kokteyl yelpazesi bulunuyor. İsteğe bağlı olarak menü tadımı ve menüde değişikliğin sağlanabildiği Le Jade Wedding bünyesinde kokteyl ya da yemekli menülerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Üstelik sunduğu imkanlar arasında diyabet, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor. İşletme, menüler dışında mekan süsleme konusunda da oldukça iddialı. Dekor, kına gecesi, masa - sandalye temini ve süslemesi, mekan giydirme, nikah şekeri hazırlama gibi daha pek çok hizmet daha sunuluyor. Etkinlikten en az 4 hafta önce iletişime geçmeniz bekleniyor.

Çeşitli konsept seçeneklerini ve çeşitli hizmet seçeneklerini bünyesinde barındıran firmayla hayalinizdeki düğün gerçeğe dönüşüyor.

Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesindeki Le Jade Wedding konumuna ulaşım oldukça kolay. Dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla gidilebiliyor. 304, 114-7 ve 391 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Yıldızevler, Jose Marti Cd. No: 2, 06550 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara içi ve şehir dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti ve Sünnet Düğünü organizasyon hizmetleri de sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmesi öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Nikah şekeri süslemesi ve geniş bir menü yelpazesi sunuluyor. Ayrıca kişiye özel konsept imkanı da sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bu firmanın başlangıç paketinde masa ve sandalye süsleme, nikah şekeri, gelin yolu ve nikah alanı süsleme yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bu firmanın her şey dahil paketinde kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, kalabalık ve profesyonel servis elemanları, menüde değişiklik ve düğün shot servisi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept imkanı sunuluyor.

Le Jade Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Le Jade Wedding düğün fiyatları Le Jade Wedding düğün fiyatları Le Jade Wedding organizasyon fiyatları ise 4000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Le Jade Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Le Jade Wedding

Yorum yaz