İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Lal Kır Düğünü Hakkında

Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında bulunan Lal,kır düğünü mekanları arasında en güzel gününüzü her anlamda daha da değerli kılacak bir yer. Lal, arka planında yer alan manzara ve bünyesinde barındırdığı doğal dekorasyon seçenekleri ile mutluluğa kapı aralıyor. İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yer alan göl manzaralı nadir kır düğünü mekanlarından olan bu salon, bütün olanaklarını seferber ederek, sizlerin ve konuklarınızın rahatını düşünüyor. Lal kır düğünü başlangıç fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Kır Bahçesi Özellikleri

Hem kapalı salonun hem de kır bahçesi alanının olduğu bu mekan, geniş kitlelere hitap ediyor. Kapalı alan kapasitesi 300 kişi kadarken, kır bahçesi alanı ortalama 750 kişilik. Eğer kokteyl şeklinde bir davet düşünüyorsanız davet alanı 750 kişilik bir kapasiteye ulaşabiliyor. Mekanın bir diğer artısı ise, otopark ve vale imkanının olması. Üstelik after party alanı sayesinde eğlenceye uzun saatler boyunca devam edebilirsiniz!

Sade ama şık bir dekorasyona sahip olan Lal, bazı dekorasyon detaylarını kendi isteğinize göre değiştirmenize imkan tanıyor. Gelin yolu ve gelin tagı gibi imkanlara sahip olan salon, masa süslemeleri için şamdan, supla ve çiçek ve farklı renkte sandalye kumaşları gibi seçenekler sunuyor.

Lal Kır Düğünü Fiyatları

Fiyatların menü seçimine ve düğünün yapılacağı güne göre değiş. Örneğin kokteyl paketleri için kişi başına 50 ila 80 TL arasında bir fiyat söz konusuyken, Lal yemekli kır düğünü paketi hafta içi kişi başı fiyatları 80 TL civarında. Yemekli paketin hafta sonu kişi başı fiyatı ise 50 TL'den başlayarak 100 TL civarına kadar çıkabiliyor.

Olanakları

Lal, kır düğünü paket içeriğinde bulunan ve her cebe uygun olan bazı opsiyonlara sahip. Standart kalıpların da ötesinde, herkesin bütçesine hitap eden başlangıç paketinin içeriğinde, fotoğraf video çekim hizmeti, sahne, ses ve ışık yönetimi, masa ve sandalye süslemesi gibi ayrıntılı özellikler yer alıyor.

Bir diğer paketimiz ise, her şey dahil paket. Bu paket kapsamında ise; gelin arabası süsleme, tekne turu, havai fişek gösterisi, bando ekibi, dilek feneri, çocuklar için eğlenceli figüranlar, nedime ekibi, dans gösterisi gibi seçenekler yer alıyor. Bütün bunlara ek olarak, Lal istediğiniz aksesuarları ve dekorları kullanılarak, fotoğraf çekim arkaplanı ve sahne süslemesi yapabiliyor.

Kır düğünü gibi organizasyonların eğlenceli geçmesi için DJ ve orkestra temin edebilen Lal'da organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı ve catering alanında yetkili ve tecrübeli kişiler bulunuyor. İstediğiniz takdirde, dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Lal Nerede? Nasıl Gidilir?

Ulaşımı da oldukça basit olan Lal, Büyükçemece’de konumlanmış. 'Nerededir' sorusunun cevabını sizler için derledik. E - 5 karayolundan, Gürpınar Sahili yönüne doğru ilerleyin. Sahilde 400 metre daha ilerledikten sonra, Lal karşınızda olacaktır. Açık adres ise şu şekilde: Pınartepe Mevkii Gürpınar Sahil Yolu No: 62 Büyükçekmece / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon yetkilileri ile anlaşılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifini burada gerçekleştirebileceğiniz gibi, Lal, şirket yemeği, sünnet, kına gibi çeşitli etkinliklere de seve seve ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Burası bando takımı, orkestra, çocuklar için oyun ablası, tekne turu gibi konularda hizmette sınır tanımıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masada şamdan seçenekleri, istekleriniz doğrultusunda dekore edilen sahne ve sandalye süslemesi, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Daha detaylandırılmış kişiselleştirme opsiyonları, dans grubu, düğün orkestrası ve menü seçenekleri her şey dahil paket kapsamında.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Firma, benimsenen kır düğünü temasının haricinde, istenilen konsepte ve dekorasyona da ev sahipliği yapmakta

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık davet alanı mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra konusunda da herkesin kucağına hitap eden seçenekler, tesis bünyesinde mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Maharetli aşçıların ortaya koyduğu ve sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenen menü seçenekleri mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 24.00'e kadar müzik ve sınırsız hizmet sizleri bekliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma, benimsenen kır düğünü temasının haricinde, istenilen konsepte ve dekorasyona da ev sahipliği yapmakta

Lal düğün fiyatları ne kadar?

Lal düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Lal düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Lal Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Lal açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz