Ankara Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Lal Cafe Bistro Hakkında

Ankara Keçiören ilçesinde cafe ve bistro konseptinde hizmetlerine devam eden Lal Cafe Bistro, özel gün ve davetlerde de çiftlerin tercihi oluyor. Nişan ve söz merasimi gibi küçük çaplı organizasyonlara birebir yanıt veren mekan, eşsiz hizmetiyle tanışmanıza vesile oluyor. Hizmet sürecinde yaşattığı kalite ve uygun fiyatları ile oldukça sevilen ve beğenilen bir yer oluyor.

Özellikleri

Tamamen size özel bir gece hazırlığı yapan mekan, sizi ve davetlilerinizi kapalı davet alanında ağırlıyor. Masa ve sandalye dekorunu sizin belirlediğiniz konsepte uygun bir şekilde dizayn ediyor. Her davete ayrı ve uygun bir dekorasyon hazırlığı sunmasıyla da her çiftin kendini özel hissetmesini sağlıyor.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı davet alanında yaklaşık 100-200 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Tüm sevdiklerinizin nişan merasiminize katılmasına bu sayede imkan tanıyan mekan, en güzel gününüzün destekçisi oluyor.

Lal Cafe Bistro Nişan ve Söz Fiyatları

Merkezi konumundan kaynaklı olarak çiftlerin rağbet gösterdiği bir yer olan davet mekanı, yemekli nişan fiyatları için başlangıcı 50 TL’den yapıyor. Hafta sonu ise 50 TL ile 100 TL arasında bir değişim olabiliyor.

Davetli sayısına göre değişen toplam paket fiyatları içeriklerle de farklılık gösterebiliyor. Size özel net bir fiyat teklifi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Söz ve nişan kutlamanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler Lal Cafe Bistro tarafından temin ediliyor. Nişan tepsisi, nişan süslemesi gibi temel ihtiyaçlar ilk sırada hallediliyor. Yemek servisi ve ses, ışık ve sahne sistemleri gibi olanaklarıyla da size özel sunumlar gerçekleştiren mekan, keyifli bir gece geçirmeniz için elinden gelenin fazlasını ortaya koyuyor.

Organizasyon sorumlusu olmasına rağmen, her şeyi dilediğiniz ve hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi adın kendi organizasyon firmanızla çalışmanıza imkan veriyor. Böylelikle masalardaki suplalardan şamdanlara, mekan dekorasyonundan geri kalan tüm incelikli detaylar halledilmiş oluyor.

Nerededir?

Keçiören ilçesinde kapılarını size açan Lal Cafe, M1-M2 ve M3 metro hatlarıyla ulaşılabilen bir konumdadır. Aynı şekilde 267, 277, 279, 279-2 ve 281 numaralı otobüslerle de kolaylıkla adrese ulaşım sağlanabiliyor. Özel araç veya taksi ile yola çıkacaklar için açık adres şu şekildedir: Şefkat, 58. Sk. No:10, 06300 Keçiören / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering ve organizasyon firması hizmetleri.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah sonrası yemek, doğum günü, iş toplantıları.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon danışmanı hizmeti bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Supla, şamdan ve çiçek süsleme.

Lal Cafe Bistro nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Lal Cafe Bistro nişan ve söz fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Lal Cafe Bistro nişan ve söz fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Lal Cafe Bistro Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Lal Cafe Bistro kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz