İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
55 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
600
Max
Otopark
250
Araç

Süslemeler & Ekstralar

  • Anı defteri ve kalemi

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet Hakkında

İstanbul Kağıthane ilçesinde konumlanan Labella Premium & Semiramis Düğün Davet büyük düğün ve davetlerin aranan adreslerinden biri olarak biliniyor. Düğün salonu arayışındaki çiftlere alternatifli düğün paketleri sunan mekan, düğünün en önemli ihtiyaçlarını karşılamaktan da geri durmuyor. Mekanın belirlediği düğün salonları fiyatları ise 40 TL’den başlıyor ve isteklerinize göre şekilleniyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet çatısı altında hizmet sunan mekan, Okmeydanı şubesinde yer alıyor. Düğün organizasyonu isteğinize özenli bir etkinlik planlamasıyla yanıt veren düğün salonu, uygulamada da aynı özeni gösteriyor.  Birden fazla düğün salonuna sahip mekan, toplam 600 kişiyi ağırlayabilecek bir kapasitede hizmet veriyor. Araçlarıyla gelen konukları da rahat ettiren mekan, 250 aracı kapsayan otopark hizmetini konukların ihtiyacına sunuyor.

Düğün salonları konusunda konforlu bir alan sunan mekan, organizasyonun tüm aşamalarını da sizinle paylaşıyor. İletişime geçmeniz durumunda, istediğiniz konsept dahilinde istekleriniz büyük bir detaycı planlamayla gerçekleşiyor. Düğünün en unutulmaz anlarından biri olan gelin yolunda, isteğinize bağlı olarak sizi volkan şovu veya konfeti şöleni karşılıyor. Taleplerinize bağlı olarak gelin yolu gösterisi de belirleniyor.

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet Fiyatları

Geniş ölçekli davetler için tercih edebileceğiniz mekan, alternatifli düğün salonu hizmeti veriyor. Davet sayısına ve isteklerinize göre yemekli-yemeksiz hizmet türü de seçilebiliyor.

Mekanın hafta içi yemekli düğün salonları fiyatları ise kişi başı 40 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise kişi başı 120 TL’den başlayan ücretler geçerli oluyor. Fiyatlandırmalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla telefon iletişimini tercih edebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet, düğün organizasyonuyla birlikte nişan, kına, sünnet düğünü, balo ve kurumsal etkinliklere de kapısını açıyor. Düğün organizasyonu için deneyimli bir ekiple çalışan mekan; salona ilk girişten çıkışa kadar çiftin isteklerine ve günün anlamına göre bir planlama uyguluyor. Görselliğe ve sunuma önem veren mekanda; çifti hoş müzik tınıları karşılıyor ve gün boyu arka planda slayt gösterisi eşliğinde düğünün anları gösteriliyor. Ayrıca canlı müzik ve orkestra da çiftin düğünlerine keyif katacak müzikleri çalıyor.

Düğün yemeği konusunda da eksiksiz bir sunum planlayan mekan; et çeşitlerinden, salatalardan, aperatiflerden ve tatlılardan oluşan bir menü seçeneği sunuyor. Keyifli bir düğün öncesinde kına geceniz için de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Kağıthane ilçesinin semtlerinden biri olan Okmeydanı’nda konumlanıyor. Düğün salonu, SSK Okmeydanı Hastanesi’nin karşısında yer alıyor. Otopark hizmetinden ötürü mekana araçlarınızla gelebilirsiniz.

Adres: Gürsel Mah. Namzet Sok. No:15/A Ekşioğlu Plaza Kağıthane/ İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Doğum günleri, Düğün, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mevcut.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl, pastalı menü, aperatif menü, kırmızı ve beyaz et menü ve fix yemekli menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

12:00ile 17:00 19:00 ile 24:00.

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 40 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Labella Premium & Semiramis Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 55 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 120 TL,

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Labella Premium & Semiramis Düğün Davet kapalı alan kapasitesi 100 - 600 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Yemekleri çok lezzetli, servis kusursuzdu. Çok teşekkür ederim

  2. Puan

    çok güzel bir mekan her şey için teşekkürler

Yorum yaz