La Lumiere Events Organizasyon

İstanbul Sarıyer’de bulunan La Lumiere Events Organizasyon, hayallerinizi süsleyen, daha önceden tasarladığınız ne varsa aklınızda bir an bile düşünmeden, tereddüt etmeden teslim edebileceğiniz bir organizasyon firmasıdır. La Lumiere Events Organizasyon küçük veya büyük hiçbir daveti ayırt etmeksizin her türlü işine aynı özen ve özveriyi gösteriyor. Profesyonel, titiz ve hayal gücü kuvvetli çalışanları ile en küçük ayrıntıyı bile atlamadan davet sahiplerini memnun etmek için elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyor.

La Lumiere Events birbirinden güzel düğün organizasyonları, kına, nişan, doğum günü, toplantı, seminer, baby shower ve davetler ile ilgili sizlere yardımcı oluyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan her firma gibi La Lumiere Events ile de altı hafta öncesinden görüşmeniz gerekiyor.

Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler de güvenilir bir organizasyon firması bulmak o kadar zor ki. Firmalar davet sahiplerine verdikleri davetler ile ilgili bulundukları vaatleri yerine getirmedikleri gibi aldıkları ödemeyi de iade etmeyebiliyor. Hal böyle olunca birçok davet sahibi de hayallerin de tasarladığını yaşamak yerine birbirinden fazla sorun yaşıyor.  Çok mutlu bitmesini hayal ettiği organizasyonu hüsran ile bitiyor. Siz de böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız, organizasyon firması seçerken ve güvenirken dikkat etmelisiniz.

Organizasyon Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

 • Organizasyon firması seçerken tek bir mecradan değil güvenilir birçok mecradan araştırma yapın.
 • Organizasyon firması ile ilgili tercih yapmadan önce gidip ofis ortamını görün.
 • Önceden yapılmış organizasyonlar hakkında bilgi alın, video ve resimleri inceleyin.
 • Organizasyon firması hakkında yapılmış eleştiri ve yorumları okuyun.
 • Seçeceğiniz organizasyon firmasına bolca soru sorun, aklınıza bir şey takılmaması konusunda özen gösterin.
 • Sizlere organizasyon firması ile ilgili referanslar gösterilmesini isteyin.
 • Sözleşme yaparken taleplerinizin ve organizasyon firmasının vaatlerinin de sözleşmede geçmesine özen gösterin. Sözlü olarak verilen vaatlerin yazıya dökülmesine dikkat edin.
 • Ödeme konusunda titiz davranın, kesinlikle ödemenin tamamını planlayacağınız davet öncesinde yapmayın.
 • Herhangi bir aksiliğe karşı yedek bir organizasyon firmasını aklınızda bulundurun.

Bu tedbirleri aldığınızda herhangi bir sorun ile karşılaşsanız bile, oluşacak krizi doğru yönetebilir ve sorunsuz olarak yeni bir organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz.

La Lumiere Events; sizler için oluşabilecek her türlü problemin çözümü aşamasında profesyonel yaklaşımı ile sizleri oldukça memnun ediyor. Sizlere sunacağı referanslar ile son derece güvenilir bir firma ile çalıştığınızı anlamanızı sağlıyor ve oluşacak herhangi bir memnuniyetsizliği ortadan kaldırıyor. Fiyatlar hakkında bilgi almak için sitemizdeki “Ücretsiz Teklif Al” butonundan yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Muhteşem bir babyshower oldu ailece çok duygulandık 🙂 hepinize çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz