Konya Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Havuz Başı Davet Alanı
300
Min
500
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Gelin yolu
  • Kır bahçesi
  • Konaklama
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
After party alanı

Kwangjin Kır Düğün Salonu Hakkında

Konya’nın Ereğli ilçesinde bulunan Kwangjin Kır Düğün Salonu zarif ve şık görüntüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Kır düğünü salonları arasında en çok beğenilenler listesinde ilk sırada yer alıyor. İçerisinde havuz başı olması doğa temalı ambiyansına mavilik katıyor. Tecrübeli ekibiyle kusursuz hizmet sunuyor. Yemekli fiyatı kişi başı 30 - 70 TL arasında değişiyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Kwangjin Salonu 4 salondan oluşuyor. Özellikleri ve kapasitesiyle birbirinden ayrılan salonlar düğün sahiplerinin istediği konsept için kolayca hazır hale getiriliyor. En yüksek alana sahip kır düğün salonu 700 kişilik misafir kapasiteyle geniş aileye sahip misafirlerine eşlik ediyor. Butik ve daha az kapasiteye sahip kapalı salon ise 400 kişilik konuk ağırlıyor. En çok tercih edilen iki salon haricinde havuz başı da rağbet görüyor.

Mekan yönetimi, sizleri düğünün tatlı telaşı içerisinde park yeri bulmak zorunda bırakmayarak 750 kişilik otoparkıyla hizmet veriyor. Üstün hizmet ve tecrübeli ekibin kordinasyon içerisinde çalıştığı bu ortamda düğününüz titizlikle yapılıyor. Kır düğünü haricinde nişan organizasyonu, kına gecesi ve mezuniyet töreni içinde kullanılabilen bu eşsiz manzaraya sahip mekan sizleri bekliyor.

Sunulan İmkanlar

Sunum kalitesi ve titizliğin ön planda tutulduğu harika mekanda sizlere en iyi şekilde hizmet veriliyor. DJ ve sahne ekibinin deneyimli oluşu kesintisiz müzik imkanı sunuyor. Kendine özgü şık ve tercih edilen konseptini dilerseniz değiştirme imkanı veriyor.

Özel gününüzü fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor. Turkuaz ve beyaz rengin hakim olduğu bahçede geniş bir pist alanı bulunuyor. Açık ve Kapalı alanlarında farklı koreografi ve süslemelerle düğün çiftlerinin fotoğraf arşivine unutulmaz bir hatıra bırakıyor. Tahta bir kamelya üzerine konumlanmış gelin masası, Ağaç dallarında rengarenk tüller ve daha birçok dikkat çeken ayrıntısıyla Kwangjin Kır Düğün Salonu misafirlerini bekliyor.

Kwangjin Kır Düğün Salonu Fiyatları

Yemekli düğün fiyatları 60 - 80 TL arasında değişiyor. Kokteylli seçenekler için ise 30 - 50 TL arasında değişiyor. Misafir sayınızı belirleyerek dilediğiniz mekanı tercih edebilirsiniz. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Gidilir ?

Konya’nın Ereğli ilçesinde bulunan Kwangjin Kır Düğün Salonu, konum olarak merkezi bir yerde bulunuyor. Ereğli’nin içerisinde yer alan otobüs ve minibüslerle rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araç tercih ederseniz açık adresten faydalanarak gidebilirsiniz.

Adres: Batı Elagözlü, Kwangjin Caddesi 42320 Ereğli/Konya.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı kabul edilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale hizmeti sağlanır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek Servisi Aynı Anda Birden Fazla Düğün Catering Firması Getirme Engelli Girişi Fotoğrafçı Getirme After Party Alanı Organizasyon Firması Getirme Menü Tadımı Işık, Ses ve Sahne Hizmeti Menüde Değişiklik Organizasyon Sorumlusu Vale Hizmeti

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek Servisi Aynı Anda Birden Fazla Düğün Catering Firması Getirme Engelli Girişi Fotoğrafçı Getirme After Party Alanı Organizasyon Firması Getirme Menü Tadımı Işık, Ses ve Sahne Hizmeti Menüde Değişiklik Organizasyon Sorumlusu Vale Hizmeti yukarıda yer alan hizmetlerin yanında dilediğiniz menü seçeneğini ( vejeteryan, vegan,diyabet) tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

24 fotoğraf ve 120 dakikalık video kaydı ücretsizdir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

4 farklı salonu vardır.Açık alanda 2 salon, kapalı salon ve Havuzbaşı salonuyla 4 ayrı mekanda hizmet vermektedir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Deneyimli Dj ekibi hizmet vermektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli ve Kokteyli olmak üzere 2'ye ayrılır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.00 'te bitiyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Havuzbaşı konsepti ve ağaç süslemeleri yapılır.

Kwangjin Kır Düğünü Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kwangjin Kır Düğünü Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 60 TL, Kwangjin Kır Düğünü Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Kwangjin Kır Düğünü Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kwangjin Kır Düğünü Salonu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 300 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz