Mavi ve Yeşilin Buluşma Noktası: Kuzey Yıldızı Wedding

Mavinin sonsuzluğu ve yeşilin rahatlatıcılığı Kuzey Yıldızı Wedding ’deki düğününüzde sizi çepeçevre kuşatıyor. Düğün Buketi, size Kuzey Yıldızı Wedding’de benzerine daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız bir düğün öneriyor.

Açık ve kapalı davet alanları konseptine uygun bir mekan olan Kuzey Yıldızı Wedding, aşkınıza özgürlük kazandırıyor. Ve bir ömür boyu, eşinizle özgürlüğün tadını doyasıya çıkarıyorsunuz. Göl manzarası ile eşsiz bir düğün mekanı olan Kuzey Yıldızı, masallara has bir atmosferde dünya evine girmenizi sağlıyor. Kalpleri fetheden dekoru ile hayatınızda yepyeni bir sayfa açıyor.

Açık ve kapalı olmak üzere iki adet davet alanı bulunan Kuzey Yıldızı Wedding, yemekli ve yemeksiz her türlü davetiniz için uygun olarak dizayn edilebiliyor. Hem siz hem de misafirleriniz, geniş ve ferah bir alana sahip olan mekanda sıkılmadan, rahatça ve gönlünüze göre eğlenebiliyorsunuz. Şık dekorasyonu ile düğün organizasyonlarının yanında farklı pek çok organizasyon da düzenleyebiliyorsunuz. Kuzey Yıldızı;

 • Özel davet ve açılış
 • İş ve bayi toplantısı
 • Lansman
 • Davet ve resepsiyon
 • Sünnet düğünü
 • Kına gecesi
 • Baby shower
 • Doğum günü
 • Mezuniyet töreni
 • Nişan
 • Parti
 • Piknik

gibi organizasyonlarınızı deneyimli ve güler yüzlü personeli ile arzu ettiğiniz gibi gerçekleştiriyor. Her organizasyonun farkı bir konsepte sahip olduğunu bilen personeli, sizi ve misafirlerinizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Hizmet kalitesini oldukça fazla önemseyen Kuzey Yıldızı Wedding, düğününüzün ya da diğer organizasyonlarınızın rüya gibi geçmesini sağlıyor.

Özel Bir Mekan

Kuzey Yıldızı Wedding, gerek bulunduğu konum gerekse sahip olduğu imkanlar açısından oldukça özel bir açık ve kapalı davet alanıdır. Alanında uzman şeflerinin hazırladığı zengin ikramları ve bol çeşitli menüsü ile size Türk ve dünya mutfağının pek çok lezzetini bir arada sunuyor. Catering firmasının kabul edilmediği Kuzey Yıldızı Wedding’de, düğün ya da davet öncesinde menü tadımı yapabiliyorsunuz. Arzu ederseniz menüde değişikliğe gidebiliyorsunuz. Ayrıca çocuklara ve diyabet hastalarına özel menü seçenekleri de mevcut.

Kuzey Yıldızı Wedding, tüm organizasyonu kusursuz bir şekilde yerine getiriyor. Siz, sadece düğünün ya da davetin ayrıntılarını belirliyorsunuz. Fotoğraf hizmetinin verildiği açık ve kapalı davet alanında ses, ışık ve sahne hizmeti de veriliyor. Işıklandırma sistemi alanın ışıl ışıl olmasını sağlıyor, son teknolojiye sahip olan ses sistemi sayesinde müzik kulağınızı rahatsız etmiyor. Geniş sahnesinde pek çok kişi aynı anda eğlenebiliyor.

Kuzey Yıldızı Wedding’de meydana gelebilecek bir sorunu çözmek ya da bir isteğinizi yerine getirmek için organizasyon sorumlusu bulunuyor. Organizasyon sorumlusu, davetin başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde bulunuyor. Düğünden sonra gelin hanım ve damat bey, arzu ederlerse arkadaşları ile after party yapabiliyor. Bu bağlamda hem servis hem de müzik yayını 02.00’a kadar uzatılabiliyor.

Kuzey Yıldızı Wedding’nin açık alan kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 1000 kişiliktir. Yemekli düğün ve organizasyonlar için 500-750, kokteyller için 750-1000 misafiri aynı anda ağırlayabiliyor. Özel araçları ile gelen misafirler için 100-150 araç kapasiteli otoparkı bulunan Kuzey Yıldızı Wedding ’de vale hizmeti de veriliyor. Mekana geldiğinizde aracınız güvenli bir şekilde otoparka bırakılıyor.

Kuzey Yıldızı Wedding’e Nasıl Gidilir?

Yeşiltepe Mahallesi, Şht. Ömer Halisdemir Blv, 06300 Keçiören/Ankara’da bulunan Kuzey Yıldızı Wedding ’e özel araçlarınızın yanı sıra toplu taşıma araçlarınız ile de gidebilirsiniz. Muhteşem manzarası ve açık-kapalı alanları olan Kuzey Yıldızı Wedding’de düğününüzü ve diğer organizasyonlarınızı yapmak için pek çok sebebiniz var. Düğün Buketi’nin uygun ve avantajlı fiyatları ile “Fiyat Teklifi Al” butonundan ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kuzey Yıldızı adlı mekanda şirketimiz için bir lansman yaptık.davette basın ve seçkin isimler de vardı.mekanın konumu ve manzasrası harika.program bitti ama davetliler hala oturuyor.manzarada keyif yaptılar yani:) şirket toplantıları için harika bir yer.ikramlar da güzeldi.

Yorum yaz