Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Kuzey Fotoğrafçılık Hakkında

Kuzey Fotoğrafçılık uzun yıllara dayanan deneyimi ile İstanbul ili Maltepe ilçesinde hizmet veren bir düğün fotoğrafçısıdır. Evlenecek çiftlere oldukça cazip fiyat teklifleri sunan dış çekim fotoğrafçısı hizmetleriyle de adından söz ettiriyor. Dış çekim fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Çekim Türleri

Kuzey Fotoğrafçılık Maltepe 35 yılı geçen deneyimi, üç kişiden oluşan profesyonel ekibi ile yıllara meydan okuyan çekimler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yıllardır birçok çiftin hayallerini süsleyen karelere ve video çekimlerine imzasını atan düğün fotoğrafçısı stüdyo çekim ve dış çekimi beğeniye sunuyor.

Kuzey Fotoğrafçılık sizlere düğününüzün her anını içeren düğün belgeseli, düğününüzün hikayeleştirilerek anlatıldığı düğün hikayesi hizmetini sunuyor. Düğün sonrasında sosyal medyanızda da paylaşabileceğiniz düğün klibi, katalog çekimi gibi hizmetlerini de yelpazesine ekliyor.

Kuzey Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı her bütçeye uygun fiyat teklifleri ile sizlere kolaylık sağlıyor. Başlangıç paket fiyatları 1500 TL her şey dahil fiyatlar ise 2000 TL arasında olabiliyor.

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir, ekip desteğiyle dış çekim bütçenizi oluşturabilirsiniz.

Olanakları

Maltepe Kuzey Fotoğrafçılık stüdyo çekim ve dış çekim olanakları ile sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışıyor. Dış çekim lokasyonları arasında İstanbul ili başta olmak üzere şehir dışında ve yurt dışında çekim imkanı da sağlıyor. Stüdyoda çekim olanağını da değerlendirebiliyorsunuz.

Firma seçmiş olduğunuz farklı mekan ve konsept seçenekleriyle en güzel çekimlerini gerçekleştirebiliyor. Düğün fotoğrafçısı çiftler için ekip temini sağladığı gibi çekim sonrası orijinal kopya teslimi de yapıyor.

Ekiple çalışabilmek için 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Çekim sonucunda 4 haftalık bir bekleme süreciyle fotoğraf ve videoları teslim alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuzey Fotoğrafçılık İstanbul ili Maltepe ilçesinde oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma, taksi ya da özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 130A, 16, 16A, 16KH, 16U, 17, 19Z otobüslerini, Marmaray hattını veyahut M4 metro hattını seçebilirsiniz. C-50, C-51 minibüsleriyle veya özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmanın açık adresi şöyle;

Altay Çeşme Mahallesi, Bağdat Caddesi, Coşkun Apartmanı No:299/C Maltepe / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm Türkiye'de dış çekim hizmeti sunulmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim ve yurt dışı çekim hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini ve orijinal kopya teslim hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, nişan çekimi, katalog çekimi, save the date, trashday gibi hizmetleri içeriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çift isteklerine göre şekil alan temalar kullanılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

Kuzey Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Kuzey Fotoğrafçılık düğün fiyatları Kuzey Fotoğrafçılık düğün fiyatları Kuzey Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kuzey Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kuzey Fotoğrafçılık

Yorum yaz