İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
90 ₺
Hafta İçi
110 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
- ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
65 ₺
Hafta İçi
75 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Kumsal Evet Hall Hakkında

Kumsal Event Hall, İzmir'in Balçova ilçesinin İnciraltı bölgesinde hizmet veriyor. Kır düğünü davetlerinde bölgenin en çok tercih edilen mekanları arasında yer alan Kumsal ile unutulmaz bir gece sizi bekliyor. Kişi başı düğün fiyatları 40 TL'den başlayan mekanla ilgili detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Kumsal Event Hall Özellikleri

Kumsal Event Hall, kır düğünü davetlerine özel hizmet veren bir davet açık davet alanı sunuyor. Açık davet alanında 1000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Çim zemin üzerine kurulu olan bu alan, oldukça geniş olması ile beğeni topluyor. Dans pisti ve gelin yolunda ahşap kaplama bulunan alanda yuvarlak masalar ve ahşap beyaz sandalyeler ile oturma düzeni hazırlanıyor. Nikah masasını çevreleyen bir gazebo ve gelin yolu süslemeleri de mekanın dikkat çeken diğer dekorasyon ögeleri arasında yer alıyor.

Kumsal Düğün Salonu bünyesinde kır bahçesine ek olarak bir adet de kapalı davet alanı bulunuyor. Yüksek tavanlı kapalı davet alanında da 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Mekanın her iki alanında da düğün organizasyonlarına ek olarak nişan, özel davet, kına geceleri, sünnet düğünleri ve mezuniyet partileri düzenlenebiliyor.

Kumsal Event Hall İnciraltı Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları oldukça uygun aralıklarda seyrediyor. Kişi başı düğün fiyatları hafta içi 40 TL, hafta sonu ise 75 TL civarında seyrediyor. Yemekli düğün planlayan çiftler için ise 90 - 110 TL arasında değişen menü seçenekleri bulunuyor. Menü içerikleri ve davetli sayılarına göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Olanakları

Kumsal Düğün Salonu bünyesinde düğün etkinliklerine özel ayrıcalıklı olanakları sunuluyor. Bunlardan ilki organizasyon sorumlusu ve etkinlik danışmanlığı hizmeti olarak öne çıkıyor. Mekanın organizasyon sorumluları taleplerinize göre daveti şekillendirirken, konsepte karar veremeyen çiftlere etkinlik danışmanları destek oluyor. Mekanda tüm detaylar sizin isteklerinize göre hazırlanıyor.

Kumsal İnciraltı Kır Düğün Salonu ile gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinizde multimedya ve ekipman desteği de sağlanıyor. Davetiniz boyunca kesintisiz video çekimi ve fotoğraflar, organizasyon sonrasında düğün paketinize ek olarak size hediye ediliyor. Ayrıca müzisyen hizmeti de sunan mekan, ses ve sahne kurulumlarını da sizin için yapıyor.

Mekanda kır düğünü davetlerinizi yemekli veya kokteyl düzeninde yapabiliyorsunuz. Yemekli menülerde kırmızı ve beyaz et seçenekleri sunan Kumsal; vejetaryen, çocuklara özel, vegan ve diyabet menü seçenekleri ile de özel davetlilerinizi unutmuyor. Yemekli düğün düşünmeyen çiftlere ile ikram servisleri ve kokteyl menü alternatifleri bulunuyor.

Nerededir?

Kumsal Event Hall, İzmir'in Balçova ilçesinin İncirlatı bölgesinde hizmet veriyor. Mekana 311 numaralı Eshot hattı ve İzmir Metrosu ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel araçları ile gelen davetlilere 500 araç kapasiteli otopark imkanı da sunan mekanın açık adresi şöyle;

İnciraltı, Yağmur Sk. No: 14, 35330 Balçova / İzmir.

Sorular

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alanda 1000, kapalı alanda 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda ekipman temini hizmeti ve canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı veya beyaz et menü, kokteyl menü, çocuklara özel, vejetaryen ve diyabet seçenekleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, gelin yolu, gelin tagı ve konsept giydirme seçenekleri bulunuyor.

Kumsal Event Hall düğün fiyatları ne kadar?

Kumsal Event Hall düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 65 TL, hafta içi yemekli kişi başı 90 TL, Kumsal Event Hall düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı - TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 75 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 110 TL,

Kumsal Event Hall Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kumsal Event Hall açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Pistin genişliği,kolonsuz oluşu , süslemeleri , hızlı servis ve güler yüzlülükle benim gönlümde taht kuran bir mekan bize hayatımızın en güzel gününde tüm destekleriyle yanımızda olan bir ekip . Böyle muhteşem bir ekiple çalıştığım için çok şanslıyım 🙂

 2. Puan

  Hem açık hem kapalı alanı vardı biz kapalı alanda sünnet düğünümüzü yaptık nasıl olacak nasıl bitecek derken her şey kusursuz bir şekilde sonlandı yüzümüzde gülücükle ayrıldık emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yaz