İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Kulis By Ömer Durak

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Kulis By Ömer Durak gelin saçı ve makyajı kategorisinde çıkış yapmıştır. Son derece profesyonel bir ekiple çalışan firma fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Güzelliğinize güzellik katacak olan dokunuşları gerçekleştiren Ömer Durak Kuaför ekibi istekleriniz doğrultusunda önerilerde bulunuyor.

Kulis By açık gelin saçı, kısa – uzun gelin saçı gibi seçenekleri kumsal düğün konseptinde öneriyor. Firma topuz veya gelin tacı kullanılan modelleri ise salon düğünleri için önerirken gelin saçı aksesuarları ile şekil verilen modelleri de kır düğünü konseptinde değerlendiriyor. Örgülü gelin başı, dağınık veya salınık gelin başı gibi seçenekleri de bulunan firma oldukça geniş yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Yüz yapınıza ve ten renginize göre belirlenen en güzel gelin makyaj modelleri ile ön plana çıkıyor ve zarif dokunuşlarla gülümsüyorsunuz.

Esmer gelin makyajı ile sıcak renkleri bir araya getiren firma ela göz makyajı ile bakışlarınıza derinlik katıyor. Sade makyaj ile doğallığınızı koruyor porselen gelin makyajı ile gün boyu özgür kalabiliyorsunuz. Tesettür gelin makyajı ile gelin göz makyajı detayını ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Kulis By Ömer Durak Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

En kaliteli malzemelerle çalışan Ömer Durak Kuaför sunduğu hizmetlerle ön plana çıkıyor. Başlangıç fiyatı 1000 TL her şey dahil fiyatı ise 2000 TL olarak değişiyor. Gelin saçı ve makyaj konusunda öncü hale gelen firmada fiyatlar hizmet içeriğine göre şekilleniyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

İsteklerinize göre şekillenen hizmetlerde firma birinci önceliği müşteri memnuniyetine bırakıyor. Belirli bir fikirle geldiğiniz firmadan ten renginize ve yüz tipinize en uygun modeli bularak ayrılıyorsunuz. Randevu sistemiyle çalışan Kulis By Ömer Durak ekibi kapalı gelin başı ve makyajı isteyen müşterileri için evde hizmet kolaylığı sağlıyor.

Ücretsiz prova seçeneği de sunan firma kusursuz sonuca ulaşmak adına her detayı tek tek planlıyor. Sadece geline değil aynı zamanda gelinin yakınlarına da sunduğu hizmetlerle hafızalarda yer ediniyor.

Manikür ve pedikür hizmetiyle gelinliğinize uyum sağlayan oje seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Takma kirpik hizmetiyle göz makyajınızın inceliklerini ortaya çıkarabilirsiniz.

Kulis By Ömer Durak Nerededir?

İstanbul Kadıköy lokasyonunda bulunan firmaya toplu taşıma araçları veya özel araçla ulaşabiliyor. Firmanın açık adresi ise şöyle;

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak, Güneysu Apartmanı 5 – 2 / B 34740 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde hizmet seçeneği mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı gelin makyajı ve ücretsiz prova hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç tasarım, porselen makyaj, manikür - pedikür, takma kirpik gibi hizmetler bulunmaktadır.

Kulis By Ömer Durak organizasyon fiyatları ne kadar?

Kulis By Ömer Durak organizasyon fiyatları Kulis By Ömer Durak organizasyon fiyatları Kulis By Ömer Durak organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kulis By Ömer Durak Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kulis By Ömer Durak

Yorum yaz