Kudanlı Düğün Salonu

Kudanlı Düğün Salonu yılların vermiş olduğu sektörel tecrübe ile 2003 yılından bu yana Avrupa Yakası Büyükçekmece’de hizmet veriyor. Büyükçekmece’nin en seçkin düğün salonları arasında yer alan Kudanlı Düğün Salonu gerek konsepti gerekse zengin içerikli düğün paketleri ile göz dolduruyor. Kapalı alanda misafirlerini ağırlayan düğün Salonu taş yapıdan oluşan otantik binası ve heybetli mimarisi ile dikkat çekiyor. 2 farklı salon seçeneği sunan Kudanlı Düğün Salonu hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Modern ve yenilikçi vizyonuyla kendini sürekli güncel, hizmetini ise yüksek standartlarda tutan Kudanlı Düğün adından övgüyle söz ettiriyor. Yemekli düğün menüleri ile fark yaratan Kudanlı Düğün Salonu güçlü mutfağı ve yetenekli aşçıları ile göz dolduruyor. 28 yıllık restaurant işletmeciliği tecrübesini mutfağında konuşturan düğün Salonu damaklarda unutulmaz lezzetler bırakıyor. Kudanlı Düğün Salonu; Büyükçekmece’de düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi organizasyonların vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Kudanlı,  seyrine doyumsuz deniz manzarasının yanı sıra bahçesinde hizmet verdiği 200 kişilik kafeteryası ile dikkat çekiyor.

Kudanlı Düğün Salonu Fark Yaratıyor

Kudanlı Düğün Salonu; düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet töreni gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiriyor. Büyükçekmece’nin seçkin mekanları arasında yer alan Kudanlı Düğün Salonu ayrıca iş toplantıları, dernek geceleri ve mevlüt yemekleri için de hizmet veriyor. Kapalı alanda hizmet veren Kudanlı Düğün Salonu bahçesindeki 200 kişilik kafeteryası ve dinlenme alanı ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi ispatlıyor. Salona özel araçla gelen davetlileriniz için çok sayıda araca hizmet eden geniş otoparkı ile tercih edilirliği artırıyor. Bay ve bayan mescidi bulunan Kudanlı Düğün müşteri odaklı yaklaşımı ile İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece düğün salonları arasında farkını hissettiriyor.

Kudanlı Düğün Salonu’nda Sunulan Hizmetler

Hizmet kalitesi ve konsepti ile göz dolduran düğün Salonu kapalı mekanda 2 farklı salonda hizmet veriyor. Giriş katındaki salonunda 300 davetli ağırlama kapasitesine sahip Kudanlı Düğün Salonu 1. Katındaki salonunda ise 600 davetli ağırlıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar geniş ve konforlu dans pistleri ile dikkat çekiyor. Kudanlı Düğün Salonu’nun 1. kattaki salonu muhteşem deniz manzarası ile cazibesini artırıyor. Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak, sakin ve huzur dolu bir atmosfer sunan Kudanlı Düğün Salonu yemekli ve yemeksiz menüler sunuyor. Pasta ve içecekten oluşan başlangıç menüsü ile cipsler ve kuruyemişlerde zenginleştirilmiş hafif menüler dikkat çekiyor. Deneyimli aşçıların usta elleriyle hazırladığı yemekli düğün menüleri ise iştah kabartıyor.

Tüm ikramları kendi mutfağında ve günlük olarak üreten Kudanlı Düğün Salonu dilerseniz içeriklerini sizin belirleyeceğiniz özel menüler de oluşturabiliyor. Salon dekorasyonlarında şıklığı ve estetiği ön planda tutan Kudanlı Düğün gelin yolu ve görsel showları ile adından beğeni ile söz ettiriyor. Düğün paketleri içinde profesyonel fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmeti sunuyor. İstanbul Büyükçekmece’de otantik mimarisi ve çok sayıda davetli ağırlama kapasitesi ile bir adım öne çıkan Kudanlı Düğün Salonu kaliteye verdiği değeri her detayda hissettiriyor. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tüm talepleri titizlikle değerlendiren ve düğün paketleri içinde sunan Kudanlı Düğün Salonu rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. En mutlu gününüzü unutulmaz anlara dönüştüren Kudanlı  güler yüzlü çalışanları, içten yaklaşımı ve hizmet kalitesi ile öne çıkıyor. Kudanlı Düğün Büyükçekmece’de en çok tercih edilen düğün salonları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Beklentilerimizin üstünde bir gece oldu destekleri için tüm Kudanlı ekibine teşekkür ediyoruz =)

  2. Puan

    Mekan çok güzel düğünümüzü burada yaptık. Kalabalık bir etkinlik oldu hiç problem yaşamadık. Çok memnun kaldık.

  3. Puan

    Farklı ve hoş bir salon düğünü için değişik bir mekan arayan gelin ve damat adaylarına öneririm 😉

Yorum yaz