İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Küçüksu Kasrı Hakkında

Boğaziçi'nde Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde yer alan Küçüksu Kasrı veya diğer adıyla Göksu Kasrı, tarihi düğün mekanları arasında en popüler olanlarından biridir. Osmanlı döneminde padişahın has bahçelerinden biri olan bu tarihi düğün mekanı, bembeyaz duvarları ve eşsiz manzarası ile sizi o dönemlere götürecek, 100 TL'den başlayan hizmet fiyatları ile sizleri şaşırtacaktır.

Hizmet Kapasitesi

Kabartmalarla süslü, denizin tam kenarına konumlandırılmış ve bu cepheye yaslanmış şadırvanlı küçük havuzunun başında kokteyl havasında bir düğün yapabilirsiniz. Ayrıca, müzik eşliğinde sevdiklerinizle dilediğiniz gibi doyasıya eğlenebilirsiniz. Merdivenlerinde Barok ve Rokoko süsleme motifleri kullanılan Küçüksu Kasrı’nda merdivenlerden inerken tıpkı sultanlar gibi göz kamaştıracaksınız.

Küçüksu Kasrı’nda özel olarak hazırlanan düğün pastanızın zarafeti ise tıpkı masallardaki gibi dilden dile dolanacak, tüm gözler sizin üstünüzde toplanacak! Açık ve kapalı alanları aktif olarak kullanılan Küçüksu Kasrı’nda ferah ve tarihi motiflerle çevrili iç mekanın kapasitesi 400 – 500 kişiliktir.

Açık havada ise bu kapasite sayısı yemekli ve yemeksiz olarak değişiklik göstermekle birlikte 750 – 1000 kişi arasındadır. Ancak daha kalabalık bir organizasyon veya düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, kokteyl konseptimizle bu sayıyı 2000 – 2500’e çıkarmamız mümkün olacaktır.

Küçüksu Kasrı Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatları, davetli sayısına ve seçilen olanaklara bağlı olarak değişebilmekte. Fakat genel olarak Küçüksu Kasrı düğün fiyatları 100 TL'den başlamakta. Bu tarihi ve turistik mekanda gerçekleştirilecek kokteyl davet fiyatları, 150 TL'ye varabilmekte. Yemekli düğün fiyatları ise 150 TL - 200 TL aralığında.

Konsept İmkanları

Tarihi bir mekanda vintage gelinlik ve damatlıklarınızla bulunarak harika bir düğün konsepti yaratabilirsiniz! En küçük ayrıntılarınıza kadar ince ince düşünen Küçüksu Kasrı, hayallerinizin ötesinde bir düğün sunmaktadır.  Size özel tasarlanacak ve süslenecek düğün mekanının dekoru organizasyon ekibi tarafından tasarlanmakta. Küçüksu Kasrı’nda yapacağınız her organizasyon için alanında uzman ekibimiz etkinlik ve kutlamalarınızı planlamak için heyecanla sizleri bekliyor.

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzün tüm ayrıntılarıyla baştan sona ilgilenen Küçüksu Kasrı, istediğiniz her şeyi uzman kadrosu ile kusursuz bir şekilde hazırlayacaktır.  Şeflerin özel tarifleriyle hazırlanan ikramlar herkesin damak zevkine hitap edecek, misafirleriniz hem düğün organizasyonunuzdan hem de personellerin ilgisinden hoşnut olacak!

Küçüksu Kasrı Nerededir?

Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde Küçüksu Mahallesi’nde bulunan bu düğün mekanı tarihi bir mekan olması nedeniyle diğer düğün mekanlarına göre daha kolay bulunuyor. Otobüs - 15E, Otobüs - 15F, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15M hatlarıyla da kısa sürede Küçüksu Kasrı’na ulaşabileceksiniz.

Şehit Murat Akdemir ve Sevda Tepesi duraklarında inip, 3 dakika yürüdükten sonra Küçüksu Kasrı Düğün Salonu’na erişebilirsiniz. Küçüksu Kasrı’nda bulunan özel otopark ile misafirlerinize herhangi bir otopark sorunu yaşatmadan araçları güvenilir valeye teslim edilmekte. Mekanın açık adresi ise hemen burada: Göksu, Küçüksu Cd. No:12, 34815 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışından farklı firmalarla çalışma imkanı mevcut. Mekanın yetkilileri bu konuda yardımcı olacaktır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve sünnet kutlamaları, davetler ve resepsiyonlar, kurumsal toplantılar ve diğer bütün etkinlikler burada da organize edilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 ay önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan dışından farklı firmalarla çalışılabiliyor olması, en güzel ek özellikler arasında.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Jeneratör, ışıklandırma sistemleri, havalandırma ve ses sistemleri bu paket dahilinde kullanabileceksiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan tasarımı, etkinlik sorumlusu ile kişisel süsleme gerçekleştirme imkanı, farklı firmalarla çalışma olanağı da her şey dahil pakette.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

En güzel fotoğraf çekimlerine arka plan olan Küçüksu Kasrı'nda kendi fotoğrafçınızla çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda 1000 kişiye varan konuk ağırlanabiliyor. Kapalı salon ve açık davet alanı mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından da bir müzik ekibiyle çalışabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Et yemeklerinin eşliğinde sıra dışı ara sıcak ve meze içerikleri mekanda sizleri bekliyor. Buna ek olarak, mekanın dışından da catering firması temin edilebilir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar tüm davetler devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Otantik mimariye rastlayacağınız bu mekanda, süslemeler de bir o kadar nostaljik. Işıklandırma ve sahne dizaynı da konsepte bağlı olarak tasarlanıyor.

Küçüksu Kasrı düğün fiyatları ne kadar?

Küçüksu Kasrı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Küçüksu Kasrı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Küçüksu Kasrı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Küçüksu Kasrı açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhaba Esra Hanım,
  Ücretsiz Teklif Al formumuzu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 2. Puan

  Fiyat bilgisi nasıl alırız

 3. Puan

  Klasik düğünlerden farklı bir şey yapmak istemiştik ve araştırmalara başladık. Kır düğünü gibi olsun ama tarih koksun, kendimizi kral, kraliçe gibi hissedelim. Göksu Kasrı tüm aradıklarımızı bulduğumuz muhteşem bir mekan.

 4. Puan

  Her şey mükemmeldi ve hatta kusursuzdu diyebilirim. Tarihin mistik havasını içimize çektiğimiz çok şık bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 5. Puan

  Tarihi ve muhteşem bir atmosferde dünya evine girmek isteyen tüm çiftlere öneririm. Fotoğraf çekimlerimizi de burada yaptık muhteiem pozlar yakaladık… Rüya gibi bir gündü bizim için…

Yorum yaz