Küçüksu Kasrı Hakkında

16/7/2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Küçüksu Kasrı Cumhurbaşkanlığı himayesine geçmiştir. Geçiş süreci nedeniyle mekanın kiralanabildiği konusunda bilgi verilmemektedir. Teklif talep ettiğinizde mekan yetkilileri yanıt veremese de düğün planlama ekibimiz sizinle iletişime geçerek organizasyonunuz için ücretsiz destek olacaktır.

Boğaziçi'nde Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde yer alan Küçüksu Kasrı veya diğer adıyla Göksu Kasrı, tarihi düğün mekanları arasında en popüler olanlarından biridir. Osmanlı döneminde padişahın has bahçelerinden biri olan Küçüksu Kasrı, bembeyaz duvarları ve eşsiz manzarası ile sizi o dönemlere götürecek, vereceği diğer hizmetlerle sizleri şaşırtacaktır.

Kabartmalarla süslü, denizin tam kenarına konumlandırılmış ve bu cepheye yaslanmış şadırvanlı küçük havuzunun başında kokteyl havasında bir düğün yapabilirsiniz. Ayrıca, müzik eşliğinde sevdiklerinizle dilediğiniz gibi doyasıya eğlenebilirsiniz. Merdivenlerinde Batılı süsleme motifleri kullanılan Küçüksu Kasrı’nda merdivenlerden inerken tıpkı sultanlar gibi göz kamaştıracaksınız!

Küçüksu Kasrı’nda özel olarak hazırlanan düğün pastanızın zarafeti ise tıpkı masallardaki gibi dilden dile dolanacak, tüm gözler sizin üstünüzde toplanacak!

Küçüksu Kasrı Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Açık ve kapalı alanları aktif olarak kullanılan Küçüksu Kasrı’nda ferah ve tarihi motiflerle çevrili iç mekanın kapasitesi 400 – 500 kişiliktir. Açık havada ise bu kapasite sayısı yemekli ve yemeksiz olarak değişiklik göstermekle birlikte 750 – 1000 kişi arasındadır. Ancak daha kalabalık bir organizasyon veya düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, kokteyl konseptimizle bu sayıyı 2000 – 2500’ye çıkarmamız mümkün olacaktır.

Küçüksu Kasrı Nerededir? Küçüksu Kasrı’na Nasıl Gidilir?

Üsküdar - Beykoz sahil yolu üzerinde Küçüksu Mahallesi’nde bulunan Küçüksu Kasrı, tarihi bir mekan olması nedeniyle diğer düğün mekanlarına göre daha kolay bulunuyor. Araç ya da telefonların navigasyonuna Küçük Kasrı yazdığınızda adres tarifini alabilir ya da sitedeki harita bölümünden adres bilgisine kolayca erişebilirsiniz. Yakınından geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanacağı gibi özel araçlarla da ulaşım oldukça rahattır. Otobüs - 15E, Otobüs - 15F, Otobüs - 15KÇ, Otobüs - 15M hatlarıyla da kısa sürede Küçüksu Kasrı’na ulaşabileceksiniz. Şehit Murat Akdemir ve Sevda Tepesi duraklarında inip, 3 dakika yürüdükten sonra Küçüksu Kasrı Düğün Salonu’na erişebilirsiniz. Küçüksu Kasrı’nda bulunan özel otopark ile misafirlerinize herhangi bir otopark sorunu yaşatmadan araçlarını güvenilir valelerimize teslim ediyoruz.

Küçüksu Kasrı’yla Tarihin Bir Parçası Olmaya Hazır Mısınız?

Tarihi bir mekanda vintage gelinlik ve damatlıklarınızla bulunarak harika bir düğün konsepti yaratabilirsiniz! En küçük ayrıntılarınıza kadar ince ince düşünen Küçüksu Kasrı, hayallerinizin ötesinde bir düğün sunmaktadır.  Size özel tasarlanacak ve süslenecek düğün mekanımızın dekorunu görmek için bizler de oldukça heyecanlıyız. Küçüksu Kasrı’nda mutluluğun tarihini her gün yeniden yazan organizasyon ekibimiz ile sizleri merakla bekliyoruz.

Küçüksu Kasrı’nda Hangi Tür Organizasyonlar Ve Etkinlikler Yapılmaktadır?

Küçüksu Kasrı’nda özellikle düğün, kına gecesi ve nişan etkinlikleri profesyonel bir bakış açısıyla organizasyon ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu özel günlere ek olarak da birçok kurumsal şirketin özel günlerinde yemekleri ve toplantıları da Küçüksu Kasrı’nda yapılabilmektedir. Mezuniyet, sünnet düğünü, balo gibi diğer etkinlik ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan Küçüksu Kasrı’nda birden çok organizasyon çeşidi bulabilmeniz mümkün. Küçüksu Kasrı’nda yapacağınız her organizasyon için alanında uzman ekibimiz etkinlik ve kutlamalarınızı planlamak için heyecanla sizleri bekliyor…

Küçüksu Kasrı’nda daha önceden yapılan tüm etkinliklerin ve organizasyonların yorumlarını ve videolarını inceleyebilir, merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

 

Küçüksu Kasrı: Bir Düğünden Daha Fazlası!

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğününüzün tüm ayrıntılarıyla baştan sona ilgilenen Küçüksu Kasrı, istediğiniz her şeyi uzman kadrosu ile kusursuz bir şekilde hazırlayacaktır.  Şeflerin özel tarifleriyle hazırlanan ikramlar herkesin damak zevkine hitap edecek, misafirleriniz hem düğün organizasyonunuzdan hem de personellerimizin ilgisinden hoşnut olacak!

 

Sırala

 1. Avatar
  Hande&Bekir
  Puan

  Klasik düğünlerden farklı bir şey yapmak istemiştik ve araştırmalara başladık. Kır düğünü gibi olsun ama tarih koksun, kendimizi kral, kraliçe gibi hissedelim. Göksu Kasrı tüm aradıklarımızı bulduğumuz muhteşem bir mekan.

 2. Avatar
  Neslişah & Yavuz
  Puan

  Her şey mükemmeldi ve hatta kusursuzdu diyebilirim. Tarihin mistik havasını içimize çektiğimiz çok şık bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 3. Avatar
  Suna & Caner
  Puan

  Tarihi ve muhteşem bir atmosferde dünya evine girmek isteyen tüm çiftlere öneririm. Fotoğraf çekimlerimizi de burada yaptık muhteiem pozlar yakaladık… Rüya gibi bir gündü bizim için…

Yorum yaz