Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Kuaför Ömer Yalçın Hakkında

Ankara Çayyolu konumunda bulunan Kuaför Ömer Yalçın ve ekibi sunduğu hizmetlerle dikkat çekiyor. Birçok olanağı hizmete sunan firma gelin saçı ve makyajı modelleri ile beğeni topluyor. Paket sistemle çalışan firmanın fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

En güzel gelin saçı ve makyajı modelleri ile ön plana çıkan kuaför salonu birçok örneği beğeniye sunuyor. Gelinlik modelinden düğün konseptine, yüz tipinizden saç modelinize kadar her ayrıntıya dikkat eden firma saç ve makyaj önerisini özenle planlıyor. Topuz modeli daha çok koyu renk saçlara yakıştıran firma gelin tacı veya gelin aksesuarları ile saçları çekici hale getiriyor.

Duvaklı gelin başı modelini kuyruklu gelinlikle kombinleyen ekip tesettür gelin başı modelini işlemelerle süslüyor. Kızıl saçlılar için örgülü gelin başı modelini öne çıkaran firma taş, zincir veya tüy detayıyla örgünün albenisine dikkat çekiyor.

Porselen makyaj seçeneğinde gün boyu rahat hissetmenizi sağlayan ekip doğal gelin makyajı alternatifiyle dış çekim planlamanızı kusursuz hale getiriyor. Esmer gelin makyajı veya gelin göz makyajı seçeneğiyle renkleri uyum içerisinde kullanarak beğeni topluyor. Eyeliner detaylı, buğulu, dumanlı veya simli gelin makyajı seçeneğini tesettür gelin makyajı kategorisinde öneriyor.

Kuaför Ömer Yalçın Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Birbirinden güzel gelin saçı ve makyajı modelini hizmete sunan firma kazandığı tecrübelerle rehberiniz oluyor. Paket sistemle çalışan firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Tercih edilen hizmete göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Kuaför Ömer Yalçın ve ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Firma birçok alternatif ve avantajı hizmete sunuyor. Gelin saçı ve makyajı konusundaki deneyimleriyle yol gösterici olan ekip göz kamaştırıcı modellere imza atıyor. Firmada ayrıca manikür ve pedikür, el ve ayak masajı, takma kirpik, saç kesimi ve boyama gibi hizmetler bulunuyor. Hayalinizdeki görüntüyü aynaya yansıtan firma ile 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför Ömer Yalçın Ankara Çayyolu lokasyonunda bulunuyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Navigasyon sistemiyle kolayca ulaşmak için açık adres şöyle; Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Alaçaatlı Caddesi, Hilmi Barlas Yaşam Merkezi No:9 Çayyolu / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara Çayyolu konumunda hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç kesimi ve boyama gibi hizmetler bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı, manikür, pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri bulunuyor.

Kuaför Ömer Yalçın organizasyon fiyatları ne kadar?

Kuaför Ömer Yalçın organizasyon fiyatları Kuaför Ömer Yalçın organizasyon fiyatları Kuaför Ömer Yalçın organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Kuaför Ömer Yalçın Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kuaför Ömer Yalçın

Yorum yaz