Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Kravart Event Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan Kravart Event özel günlerinizde eşsiz çekimler yapabilmek için titizlikle çalışıyor. Düğün fotoğrafçısı profesyonel çekim kalitesi ve farklı fiyat seçenekleri ile sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Uygun fiyatları ile dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti veren bu firmada başlangıç fiyatları yaklaşık olarak 2.000 TL.

Çekim Türleri

Film çekimi, düğün davet videosu, pre wedding, özel senaryolu düğün filmleri gibi birçok alanda uzun yıllardır hizmet veren Kravart Event özel günlerinizi unutulmaz kılmak için doğru adres. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışan düğün fotoğrafçısı her özel anınızda sizlerle birlikte olmak için aralıksız çalışıyor. Hayallerinizdeki çekimleri sunabilmek için farklı alternatifler ile sizlere geliyor.

Özel anlarınızın kusursuz olması için her detayı sizler ile birlikte şekillendiriyor. Düğün fotoğrafçısı stüdyo çekimi başta olmak üzere dış çekim, konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, save the date, trashday çekim hizmeti sağlıyor. Deneyimli bir ekip ile çalışanın farkını sizler de hissedeceksiniz.

Kravart Event Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı sunduğu birçok imkana rağmen her bütçeye uygun fiyat teklifleri sunuyor. Fiyatlar çekim türünüze göre değişkenlik göstermek ile birlikte başlangıç paketi fiyatları 2.000 - 3.000TL arasında değişiyor. Merak ettikleriniz ve detaylı bilgi alabilmek için “Teklif Al” butonuna tıklayarak formu bizlere iletebilirsiniz.

Olanaklar

Kravart Event Ankara ili ve şehir dışında çekim hizmetleri sunuyor. Dilerseniz yurt dışı çekim olanağı da bulunuyor. Çiftlere ekip temini yapılıyor ve çiftler ekip ile anlaşarak diledikleri ve uygun görülen mekanlarda ve konseptlerde dış çekim gerçekleştirebiliyorlar.

Sizlerin memnuniyeti adına her türlü detayı gözden geçiren düğün fotoğrafçısı düğün öncesinden düğün sonrasına kadar her aşamada yanınızda bulunuyor. Talep etmeniz halinde 3 hafta gibi bir sürede size özel hazırlanan albümlerinizi alabiliyorsunuz. Düğün fotoğrafçısı ile birlikte çalışabilmek için 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kravart Event Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kravart Event Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım için Kızılay Meydanı 12209 Güvenpark durağından 185-7 ya da 185-2 otobüsleri ile 12292 Başkent Sitesi durağında inebilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres: Turan Güneş Bulvarı 677. Cadde No:11/A Yıldız, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ili ve şehir dışı, yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekimi, katalog çekimi, save the date, trashday çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim, yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo fotoğraf çekimi ve orjinal kopya teslim hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi, ekip temini, düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, dış mekan çekim, şehir dışı ve yurt dışı çekim konseptleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içinde arzu ettiğiniz ürünler teslim edilecektir.

Kravart Event düğün fiyatları ne kadar?

Kravart Event düğün fiyatları Kravart Event düğün fiyatları Kravart Event organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Kravart Event Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kravart Event

Yorum yaz