Bursa Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı

Koza Emirhan Hakkında

1491 yılından bugüne varlığını koruyan Koza Emirhan Bursa ili Osmangazi ilçesinde düğün yapmak isteyen çiftleri şık salonuna davet ediyor. Cafe ve restaurant olarak hizmet veren mekan da rahatlıkla düğün, söz, nişan, doğum günü vb. etkinliklerinizi planlayabilirsiniz. Hem açık hem de kapalı alanı bulunan mekanda tarihi konseptli düğün organizasyonu kişi başı 80 TL’den daha düşük başlangıç fiyatlarıyla hizmet veriyor.

Özellikleri

Bursa’da tarihi düğün mekanı konsepti hayali kuran çiftlerin uğrak noktası olan mekan 300 kişiye kadar ulaşabilen kapalı alan kapasitesine sahip. 200 kişilik açık hava kapasitesiyle de farklı bir alternatif sunuyor. Konaklama ve otopark imkanı bulunmayan mekanın yemekli servis kontenjanı 300 kişiye kadar yükselebiliyor.

Yüksek ve açılır kapanır tavan imkanı bulunan Koza Emirhan’ın şehir manzarası bulunuyor. Bursa’nın meşhur Kozahanı'nda bulunan mekanın üst katında ünlü ipekçi dükkanları yer alıyor.

Olanakları

Yemek ve kokteyl servisi bulunan Koza Emirhan dışarıdan farklı bir yemek firmasıyla anlaşmaya da izin veriyor. Yemekli davet tercih eden çiftler menüye önceden tadım yapabiliyorlar. Eğer memnun kalmazlar ise menüde değişiklik yapabiliyorlar. Diyabet için özel, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor. Alkol servisi yer almayan mekanda yemek servisi 23.00’da, müzik ise 00.00’da son buluyor.

Işık ve ses sistemleri olan salonun sahnesi de bulunuyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirme şansınız da mevcut oluyor. Mekan organizasyon için sorumlu bir kişiyi görevlendiriyor ancak dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabiliyorsunuz. After party için de alan mevcut bulunuyor.

Koza Emirhan Bursa Düğün Fiyatları

Düğünü için kokteyl tercih eden çiftlerin ödemesi gereken tutar davet gününün hafta içi yahut hafta sonu olma durumuna göre değişiyor. Hafta içi kokteyl başlangıç fiyatı 50 ve 80 TL arası değişkenlik gösteriyor. Yemekli organizasyon tercih edenler için hafta içi fiyatları 80 TL bandında bulunurken, hafta sonu yemekli davet fiyatları 100 - 120 TL arasında konumlanıyor. Fiyatlara dair daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ‘’Fiyat Teklifi Al’’ kısmını kullanabilirsiniz.

Nerededir?

Mekan Orhangazi Türbesine 700 metre, Ulu Camii’e 300 metre, Pirinç Han’a ise 400 metre uzaklıkta olan Koza Emirhan tarihi düğün mekanının açık adresi aşağıdaki gibi belirtiliyor;

Nalbantoğlu Mahallesi, İç Kozahan, No:10 Osmangazi / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firmasını dışarıdan getirebilirsiniz. Eğer mekanın yemek servisini tercih etmeyecekseniz dışarıdan catering firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

After party için alan açan mekan davet için organizasyon sorumlusu da belirliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı getirme seçeneğini kullanabiliyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem açık hem de kapalı alan bulunuyor. Açık alan kapasitesi 200 kişiye kadar çıkarken kapalı alan maksimum 300 kişiyi misafir ediyor. Aynı anda birden fazla düğün yapılabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda ışık ve ses sistemleri bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel için hazırlanan, diyabetik, vegan, vejetaryen menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 24.00'da, yemek servisi 23.00'de sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Koza Emirhan tarihi düğün konseptiyle hizmet veriyor.

Koza Emirhan düğün fiyatları ne kadar?

Koza Emirhan düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Koza Emirhan düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Koza Emirhan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Koza Emirhan açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz