İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Ek süsleme ve dekorasyon
Tema / konsept tasarımı
Adrese teslim

Koza Davetiye Hakkında

İzmir Kocak mevkiinde bulunan Koza davetiye düğün davetiyesi alanında oldukça tecrübeli ve köklü bir firma olarak biliniyor. Firma, alanında uzman profesyonel çalışanları, özgün tasarımları ve kaliteli basım ile öne çıkıyor. Birçok konsepte davetiye modelleri seçeneği sunan davetiye firmasının başlangıç fiyatları 2 TL'den başlıyor.

Davetiye Modelleri

Birinci sınıf kağıtlara basım yapan Koza Davetiye, siz değerli müşterilerine  alyans, aras, fenomen, iklim, wedding ,nostalji konseptinde birçok model sunuyor. Düğün davetiyesi seçiminde yardımcı olan sorumlular, düğün detaylarınızı ve hayallerinizi dinleyerek size en uygun modeli buluyor.

Dileyenler hazır modellerden faydalanabileceği gibi, bunu yeterli bulmayanlar özel tasarım ürün talebinde bulunabiliyor. Tüm ürünler, zarflı ve zarfsız olmak üzere iki farklı seçenekle sunuluyor.

Koza Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç olarak  2 TL, her şey dahil olarak ise 4 TL’den başlayan düğün davetiyesi fiyatları, tercih ettiğiniz model, baskı sayısı ve kağıt kalitesi gibi detaylarla değişiklik gösteriyor. Kaliteli 1. Sınıf ithal kağıtlara farklı konseptlerde düğün davetiyesi basım yapan Koza Matbaa, her şeyden önce müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor.

Bu mutlu gecenizi sevdiklerinize en iyi şekilde duyurmak istiyorsanız , bütçenize en uygun teklifi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Koza Matbaa Ürünleri, müşteri memnuniyetini özenli hizmetleri, model çeşitlilikleri ve en iyi kalitedeki kağıtları ile yaratıyor. Özel tasarım hizmetinden faydalanan eş adaylarına farklı zarf seçeneklerı sunularak bunlar fiyatlara dahil ediliyor.

Tasarım davetiye hizmetinden faydalanacak çiftler, ürünler üzerinde revize yapabiliyor. Üstelik davetiye firmasında il dışı gönderim seçeneği de bulunuyor. Düğün davetiyesi modelleri arasından seçim yapan eş adayları, bir hafta önceden haber vermeleri halinde ürünlerine çabucak kavuşabiliyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir Konak mevkiinde bulunan Koza Davetiye, ulaşımı oldukça kolay merkezi bir konumda yer alıyor.  Farklı lokasyonlardan özel araç,otobüs,taksi,dolmuş şeçeneklerini kullanarak Koza Davetiye firmasına ulaşmak oldukça kolay oluyor. Toplu taşıma tercihinden yana olanlar 249, 302, 418, 44 numaralı otobüslerden rahatlıkla faydalanabiliyor.  Özel gününüz için uzman bir ekipten şeçkin, özel ve iyi bir hizmet almak istiyorsanız firmanın açık adresi;

861.Sok. Eski Halim Ağa Carşısı No: 7 Hisarönü.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye genelinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, sünnet düğünü davetiyeleri, antetli kağıt gibi baskı türlerinde de hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel konsept ek avantajlar arasındadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Zarfsız düğün davetiyesi basımı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Zarflı düğün davetiyesi basımı ve aksesuarları bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Alyans, aras, fenomen, iklim, wedding ,nostalji konseptleri yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün bir haftada teslim ediliyor.

Koza Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Koza Davetiye düğün fiyatları Koza Davetiye düğün fiyatları Koza Davetiye organizasyon fiyatları ise 2 - 4 TL arasında değişmektedir.

Koza Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Koza Davetiye

Yorum yaz