Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
80
Min
90
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Kouzina Hakkında

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda partisi, baby shower partisi gibi özel günlerimiz bizlerin hayatında önemli bir yer tutar. Sevdiklerimizle paylaştığımız bu günlerin hatıralarımızdaki yeri önemlidir.  Bu  özel günler için haftalar öncesinden hazırlanırız dostlarımızı sevdiklerimizi mutlu etmek için çaba gösteririrz. O gün geldiğinde de neşeli, huzurlu, paylaşım dolu bir gün geçirmeye çalışırız. Böyle günlerimizi mümkün olduğu kadar coşkulu ve değişik kılmaya çalışırız ve yine bu özel günlerimizi kayıt altına alırız, fotoğraflar çektiririz, giyeceklerimizi günler önceden hazırlarız. Davet listemizi titizlikle hazırlarız. Telaşlanırız, seviniriz, duygulanırız heyecanlanırız, gururlanırız, çok çeşitli duygu rüzgarlarına kapılırız. Yakınlarımızda bizim bu duygusal anlarımıza tanık olur onlar bu hislerden etkilenirler.

Böyle özel günler hayatımızda bir elin parmaklarını geçmiyecek kadar azdır. Uzun zaman görmediğimiz yakınlarımızı, dostlarımızı sevdiklerimizi böyle günlerde görme imkanımız olur ve onlarla hasret gideririz. Zaman geçmekte küçükler büyümekte büyükler yaşlanmaktadır, bu geçişe tanık oluruz böyle zamanlarda. Böyle bir günü geçireceğimiz mekanın seçiminde de bir o kadar titiz davranırız. İşte özel günleriniz için biçilmiş kaftan mekanlardan birisi de Kouzina Düğün Salonu’dur. Kouzina Düğün Salonu her türlü düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü  ve  kurumsal etkinliklerinizde sizlere uygun seçenekler sunan bir mekandır.

Kouzina İnciraltı’na Nasıl Gidilir?

Kouzina Düğün Salonu, İzmir Balçova İnciraltı mevkisindedir.  Balçova  İzmir’in güney kesimindedir  ve İzmir’e  14 kilometre uzaklıktadır. Ve yine Adnan Menderes Havalimanı’na  15 dakika uzaklıktadır. Balçova’ya deniz yolu ile ulaşmak isterseniz Üçkuyu ile Bostanlı arasındaki deniz araçlarını tercih edebilirsiniz. Konak’tan 169 numaralı otobüse binerek Balçova Teleferik ve Ekonomi semtine ulaşmanız mümkündür. Bornova’dan İzmir Metro ile Fahrettin Altay aktarma Merkezine gelerek, buradan yine 169 veya 969 numaralı otobüslere binerek Ekonomi ya da Teleferik durağına ulaşabilirsiniz.

İnciraltı adını, bu bölgedeki  incir ağaçlarının sayısının fazla olmasından almıştır. İnciraltı İzmir'in merkezindedir.  Kouzina Düğün Salonu  İnciraltı mevkisinin en güzel mekanlarındandır. Kouzina Düğün Salonu butik otelin bünyesinde bulunmaktadır. Kouzina Düğün Salonu kaliteli personeli, iyi sunumu,  güzel dekore edilmiş açık ve kapalı mekanlarıyla özel günlerde çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Kouzina Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğün salonu çeşitleri olarak bir açık mekan bir kapalı mekan vardır.  Açık alan çimdir. Mekanların engellilere dönük kolaylaştırıcı girişi vardır. Mekanlar incelikle ve zevkle dekore edilmiştir. Her şey son derece özenle sunulur ve hazırlanır. Açık alandaki dekorasyonda beyaz hakimiyeti vardır.

Kapalı düğün salonunun kapasitesi 100 kişiden azdır. Açık düğün salonunun 100 kişi ile 250 kişi kapasite arasındır.

Firmanın yemek verme kapasitesi 100 kişi ile 250 kişi arasındadır ve yine kokteyl kapasitesi 100 kişi ile 250 kişi arasındadır. Butik otelin otoparkı 100 ile 250 kişi arasındaki aracı alabilmektedir.

Kouzina'da Verilen Hizmetler ve Fiyatları

Firmanın verdiği hizmetler arasında fotoğrafçı, organizasyon firması hizmeti ve catering vardır.

Başlangıç fiyatları olarak  10 ile 30 lira arasındadır. Her türlü düğün, kına gecesi,  nişan ve benzeri etkinliklerde tercih edebileceğiniz bir mekan olan Kouzina Düğün Salonları’nı sizlere çeşitli seçenekler sunarak ödeme imkanlarınıza da hitap etmektedir.

Yaz kış hem açık hem kapalı mekanlarıyla size hizmet sunabilmekte olan Kouzina Düğün Salonları hem tercih edebileceğiniz hem de özel günlerde organizasyonlar yapmak amacıyla yakınlarınıza tavsiye edebileceğiniz mekanlardandır. Özel günlerinde Kouzina Düğün Salonlarını tercih edenler hizmet kalitesinden, sunumdan ve mekandan her zaman memnun kalmaktadırlar ve yakınlarına  tavsiye etmektedirler.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

250 kişilik kır bahçesi ve 100 kişiden az kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Tüzin
  Puan

  KOUZİNA çevresindeki hiç birmekana benzemiyor gerçekten çok kaliteli ve klas bir kına gecesi planlıyorsanız mutlaka gidip görmeniz gereken biryer kızlar tavsiye ederim

 2. Avatar
  Melisa & İsmet
  Puan

  Kouzinayı dekorasyonunu çok çok beğendiğim için tercih ettim her adımda özenerek hazırlanmış ve servis kalitesi konusunda gördüğüm hiç bir mekana benzemiyorlar gerçekten çok kaliteli ve güler yüzlü hizmet tebrik ederim

 3. Avatar
  Nergis
  Puan

  kına gecemde emeği geçen tüm kouzina ekibine teşekkürler bir aile sıcaklığında ve samimi bir ortam vardı müzikten de servisten de çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz

 4. Avatar
  Reyhan
  Puan

  Kına tahtına ve etrafındaki süslemelere hayran kaldım ve kına için anlaştığımzda organizasyon sorumlusuyla konuştuğum herşey yapıldı süslemelerin rengine kadar konuşmuştuk ve hayalimdeki mekanı yaratmışlar gerçekten çok teşekkür ederim ellerinize ve emeğinize sağlık

 5. Avatar
  Hale
  Puan

  Kouzinada 200 kişilik ve yemekli bir kına gecesi düzenledik açık havada kına yapmak isteyen gelin adaylarına tavsiye ediyorum çünkü İnciraltında olduğu için havası çok temiz ve mekanın büyük bir çim bahçesi var dekorasyon olarak da oldukça profesyoneller herşey bize özel tasarlanmış gibiydi tam puan verdim 🙂

 6. Avatar
  SEVİM
  Puan

  KINAMI BURDA YAPMIŞTIK GENEL ANLAMDA MEMNUN KALDIK GÜZEL BİYER

Yorum yaz