Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon

Her geleneğe uygun konseptleriyle, muhteşem organizasyonlarıyla sizlerin gönlünü fethedecek bir salon mu arıyorsunuz? Salonumuzun uzman kadrosu ve kaliteli ekibi ile tanışmanın zamanı gelmedi mi? Ankara Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon olarak başlıca vizyonumuz, her alanda her zaman öncü olmaya devam etmek, güvenilir bir kurum olarak hizmet vermek ve etik değerlerimizden ödün vermemektir! Siz gönlünüzden geçirin, biz o özel hayallerinizi gerçekleştirmeye tüm ekibimizle hazırız!

Sizlere sunduğumuz kına, düğün, gala menüsü ve hatta çocuk menüleri çeşitliliğiyle tüm detayına kadar hizmet vermeye devam ediyoruz. Muhteşem orkestramız, kınacımız, fotoğrafçımız ve tecrübeli mutfak şefimizin sunduğu eşsiz lezzetler eşliğinde tüm gün eğlencenin zirvesine ulaşacaksınız! Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon ekibi gösterişli ve lüks mekânda size hak ettiğiniz hizmeti sunmak için heyecanla bekliyor!

Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Mekânımız yaklaşık olarak 1200 kişilik kapasitesi olup diğer salonlarının da camları açılarak ferah bir alanda dans etme imkânı sunuyor. Köşk Restoran’ın bahçesi ise tarif edilemez şıklıkta dizayn edilmiştir.

1200 kişilik bu bahçede dilerseniz havuz kenarında, dilerseniz şelaleler arasında, hatta ve hatta göl manzarasına karşı unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon ekibi sizlere 5 yıldızlı otel tadında imkânları ayağınıza getiriyor! Masa giydirme süslemelerinden tutunda gelin-damat odasına kadar her türlü konsepti uygulayabilen mekanımızda şamdanlarla süslenen masalara ve gelin yolu düzenlemelerine şahit olacaksınız!

Yılların tecrübesini sizlerin en güzel anınıza dâhil etmek için buradayız. Salonumuzda, fasıldan pop müziğe kadar uzanan sınırsız müzik alternatiflerle istediğiniz eğlence tercih etme imkânını sağlıyor.

Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sizlere tüm fırsatları en güzel şekilde sunan şirketimize ulaşmanın kolay yolu, Köşk Restaurant, Kızılcaşar Mahallesi, 4. Sk. No:4, 06830 Gölbaşı/Ankara’dan geçer. Ankara çevre yolu üzerinden rahatlıkla gelebileceğiniz mekânımızda sizleri ağırlamak için bekliyoruz. Tüm toplu taşıma araçlarından yararlanarak ta bizlere ulaşabilir, yüz yüze görüşme imkânı sağlayabilirsiniz.  Gölbaşı’na Emek’ten kalkan dolmuşlara binerek kısa sürede ulaşabilir ya da EGO’nun Gölbaşı yönüne giden otobüslerini tercih edebilirsiniz.

Tüm hizmetlerin hakkını fazlasıyla alacağınız salonumuz herkese önerebileceğiniz bir mekân olmanın sürekliliğini getiriyor. Yetkililerden ve çalışanlardan ayrıca memnun olacağınız mekânımızda sizlere sunulan her lezzet kendi ikramlarımız olup taze olarak misafirlerimize sunulmaktadır.

Salonumuzun oldukça ferah bahçesi de mevcut ve bir bütün olarak görsel açıdan gayet güzel bir görüntüsü vardır. Masa düzeni süslemeleri gayet uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. Lokasyon olarak ise oldukça kolay bulunabilecek bir mekân olan Köşk Gölbaşı’na hem şahsi araçla hem de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir.

Köşk Gölbaşı Düğün Balo Organizasyon’da Neler Var?

Salonumuz her türlü düğün, balo, kına, nişan, sünnet mezuniyet balosu, doğum günü partisi ve özel kutlamalar gibi etkinlikler için en ideal adrestir. Salonumuzun sunduğu kusursuz hizmet, merkezi konum ve geniş otopark seçeneği ile unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapacaksınız!

Hayal ettiğiniz ne varsa bizler gerçekleştiriyoruz. Sizler bütün bu ihtişamı en güzel şekilde hak ediyorsunuz. Sizlerin hayali, bizim en önemli hedefimizdir! Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Yaprak & Dinç
    Puan

    Gölbaşının en güzel mekanında düğün yapmaktan dolayı çok mutluyuz.manzarasi ile hizmetleri ile harika bir yer.bize düğün paketinde ne söyledilerse hepsini yerine getirdiler.bizim için hem eğlenceli hem de stressiz bir düğün oldu.

Yorum yaz