Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Koray Doğan Akademi Hakkında

Koray Doğan Akademi yılların verdiği tecrübe sayesinde diğer düğün dansı kursları arasından sıyrılarak, en özel gününüze ustalıkla hazırlanıyor. Bünyesinde bulunan uzman eğitmen kadrosu ile keyifli bir eğitim sizleri bekliyor. İstanbul Kartal konumunda bulunan bu dans akademisi, 200 TL'den başlayan uygun düğün dans kursu fiyatları ile her cebe hitap ediyor.

Kurumun Özellikleri

4 katlı geniş prova stüdyoları sayesinde öğrenirken keyif alacağınız ferah bir ortam sunan Koray Doğan Akademi, yeni evlenecek çiftler için oldukça iyi bir alternatif oluşturuyor. Bu düğün dans kursu, isminden anlaşılacağı üzere tam bir eğitim yuvası.

Daha önce hiç profesyonel dans etmemiş çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bu kurs, kaliteli standartları ile adından söz ettiriyor. Düğün dansı konusunda kendini yetersiz, eksik gören çiftler için hazırlanan programlar sayesinde kısa sürede büyük bir şov ortaya çıkarılıyor.

Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çift olarak alacağınız düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Hem klasik hem modern çizgiyi yakalamak isteyen çiftler için özel koreografiler oluşturan Koray Doğan Akademi, derslerini birebir eğitmenler eşliğinde gerçekleştiriyor. Dilerseniz bachata, bolero, cha cha, harmandalı, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, vals, zeybek gibi birbirinden güzel dans türlerinden birini seçebilir, dilerseniz size özel bir koreografi oluşturulmasını talep edebilirsiniz.

Yakın arkadaşlar ile çiftlerin ortak koreografi sergilemesine imkân tanıyan Koray Doğan Akademi'nin bünyesinde orkestra bile bulunuyor. Bu sayede size özel beste hazırlanıyor ve kendi şarkınızı seslendirme imkanı da buluyorsunuz. Yalnız size özel olan bu parça ile sevdikleriniz ve kendiniz için düğün gününüzde unutulmaz anılar bırakabilirsiniz. Masalsı düğün hatıraları biriktirmeniz için bu kurs sizlerin yanında.

Koray Doğan Akademi Nerededir?

Bu dans kursu için sayısız ulaşım ağı mevcut. 134YK, 16U, 17S, 21U, 251 otobüs, Marmaray, M4 Metro ve C-51, C-80, C-86 minibüs hatlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mekanın açık adresi ise: Yeni Mahalle, Atatürk Cad. Altaş Sok. No:4/A Kartal / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul genelinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Partiler, mezuniyet kutlamaları, bekarlığa veda gecesi ve çocuk eğlenceleri için farklı dans türleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden en az dört hafta öncesine kadar iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orkestra eşliğinde beste hazırlama ve kayda geçirme ek avantajlarıdır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi prova gerçekleştirebilir, müzik ve dans türüne karar verebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel program hazırlayan firma, özel ders ve özel şov olanaklarını da her şey dahil paket ile sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dans konsepti ve teması, tamamen sizin fikirleriniz doğrultusunda şekilleniyor. Kursun eğitmenleri bu konuda yardımcı olacaktır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Düğünden hemen önce dört dörtlük bir şekilde dansa hazır olacaksınız.

Koray Doğan Akademi düğün fiyatları ne kadar?

Koray Doğan Akademi düğün fiyatları Koray Doğan Akademi düğün fiyatları Koray Doğan Akademi organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Koray Doğan Akademi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Koray Doğan Akademi

Yorum yaz