Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
1500
Max
Otopark
2000
Araç

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları

Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları, şık ve nezih bir düğün isteyip aynı zamanda açık hava ve doğallıktan vazgeçemeyenler için ideal bir mekân.

1000-1500 kişi kapasiteli açık alanın yanında Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları misafirlerine 250-500 kişilik kapalı alan kapasitesi de sunuyor. Bu yönüyle mekânı çok beğenip de kır düğünü düşünmeyenlerin bile tercih edebileceği bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadrosuyla Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları aklınıza gelecek tüm konseptleri açık havada gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Aklınızdaki kır düğünü temasını profesyonel organizasyon ekibine iletirsiniz ve gece boyu misafirlerinizle birlikte düğünün tadını çıkarırsınız. Burada düğün sahibi olmanın streslerini hissetmezsiniz. En güzel gecenizin başrolü olmanın tadını çıkarır, tüm gözler üzerinizdeyken eğlenmeye doyarsınız.

Kır düğünü ve tüm diğer organizasyonlar için şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta, Buca Kaynaklar’da bulunan Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları akla gelen ilk tercihlerden.

Hangi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyor?

Kır düğünü isteyen gelin ve damat adaylarının Buca’daki en önemli tercihlerinden olan Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları’nda hayallerinizi süsleyen bir kır düğünü yapabilirsiniz. Bunun yanında çeşitli organizasyonlarınız için burada misafir olabilirsiniz. 750-1000 kişilik yemekli kır düğünü, kına gecesi, nişan, söz gibi etkinliklerinizi sorunsuz mekan bünyesinde hayata geçirebilirsiniz.

Eğitim hayatınızı muhteşem bir şekilde noktalamanızın ödülü olarak mezuniyet törenlerinizle herkesi imrendirirsiniz. Sağlıkla kucağınıza almak için aylardır sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğiniz için görebileceğiniz en özgün organizasyonla baby shower partinizi mutlulukla düzenlersiniz.

Bu mekanda 750-1000 kişilik yemekli kır düğünü seçeneğinizin yanında 750-1000 kişilik bir kokteyl kapasitesine de ulaşabilirsiniz. Bu kokteyl bir açılışı kutlamak için yapılacak olabilir ya da bayi toplantınızın bir özelliği olabilir. Kurumsal etkinlikleriniz için de Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları’nın profesyonel organizasyon deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu mekan aynı zamanda tüm davet ve resepsiyonlarınıza da ev sahipliği yapabilir.

Tüm bu organizasyonlarınız ve düğüne dair merak ettiğiniz diğer konular hakkında bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. “Teklif Al” formunu doldurarak özel istek ve organizasyona dair tüm ihtiyaçlarınız hakkında bilgi alabilir, kampanya ve size özel avantajlı fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Misafirlerine Hangi Ayrıcalıkları Sunuyor?

Buca Kaynaklar’da yer alan 1000-1500 kişi kapasiteli bu açık konsept kır düğünü salonu ile şık, nezih ve gösterişli salon ortamını tertemiz açık havaya taşıyabilirsiniz. Hava şartları uygun değilse ve misafir kapasiteniz 250-500 kişi arasındaysa kapalı salonda da hizmet alabilirsiniz.

750-1000 kişiye kadar olan davetlerinizde yemek ve kokteyl servisinden faydalanabilirsiniz. Size sunulan birbirinden güzel menülerde, kır düğünü ya da organizasyonunuzdan önce tadım ve değişiklikler yapma şansınız da var. Buca’da yemekli kır düğünü organizasyonunuz için bu salonda düğünün başlangıcından saat 23.30’a kadar servis devam eder. Burada çocuk misafirleriniz de göz ardı edilmez, onlara özel menüler de seçebilirsiniz.

Konyalı Ahmet Usta’da misafirlerinize özel +2000 kapasiteli otopark ve vale hizmetleri de sunulur. Işık, ses ve sahne kendi seçtiğiniz kır düğünü temanıza göre özelleştirilebilir. Kır düğünü organizasyonunuzda misafirlerinize hangi tür müzik dinletmek istediğiniz de size kalmış.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları Buca Kaynaklar’da hem şehre yakın hem de doğal ortamla iç içedir. Buraya gelmek için İzmir’in metro/İzban aktarma noktalarını, Eshot araçlarını ve şehir içi minibüs hatlarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte özel aracınızla çevre yolunu kullanarak da ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla geldiyseniz mekanın otopark ve vale hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Mekanın açık adresi: 2231 Sokak Kaynaklar Gölet Yanı Buca / İzmir.

Konyalı Ahmet Usta Kır Düğün Salonları’na ve size özel sunulan ayrıcalıklara yukarıda paylaştığımız adres ve telefon bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz detaylı konum bilgisi almak için tek bir telefonla Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Her bütçeye uygun kır düğün kampanyalarından haberdar olmak ve mekanın size özel düğün paketlerini, fiyat tekliflerini öğrenmek için “Teklif Al” formunu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması, catering ve fotoğrafçı dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1500 kişilik kır bahçesi ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    pınar & mustafa
    Puan

    çok şık ve nezih bir mekan düğün paketleri de çok avantajlı biz aldığımız hizmetten çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

Yorum yaz