Kocatepe Park Restaurant

Ömrünüzün geri kalanını birlikte geçireceğiniz kişiye karar verdiniz. En önemli kararı verdikten sonra sıra diğer kararları vermeye geldi. Restaurant düğünü, kır düğü, otel düğünü, havuz başı düğünü? Düğününüzün nasıl olması gerektiğine karar verdiyseniz araştırmalara başlamalısınız. Her bir düğünün kendine göre avantajları, dezavantajları bulunmaktadır. Kır düğünü yeşil alanları sevmeyen misafirler için ve hava şartları itibari ile risk taşırken otel düğünlerinde ise fiyatlar biraz daha yüksek olmaktadır. Kocatepe Park Restaurant, Ankara Çankaya’da sizlere rüya gibi bir düğün imkanı sunmaktadır.

Ankaralıların gözde mekanı olan Kocatepe Park Restaurant, özel olarak tasarlanmış mekanı ve özel yemekli menüsü ile misafirlerinin gözlerini kamaştırmaktadır. Kocatepe Park, restaurant düğünü planlayanlar için oldukça muhteşem bir alan konumundadır. İnternet araştırmaları ve gezip incelemeler neticesinde sunduğu olanaklar düşünüldüğünde Kocatepe Park Restaurant’ın fiyatlar bakımından da oldukça cezp edici olduğu görülecektir.

Kocatepe Park misafirlerine birden fazla düğün mekanı seçeneği sunmaktadır. Bunlar Kocatepe Park Restaurant, Kocatepe Nikah Salonu ve kokteyl düzeninde bir düğün düşünenler için Kocatepe Kokteyl Salonu’dur. Uygun kapalı alanının bulunması mevsimsel riskleri ortadan kaldırmaktadır. Mekanın iklimlendirmesi yaz ve kış mevsimlerinde yapılacak her türlü organizasyon için uygun şartları taşımaktadır. Restaurant, nişan töreni için muhteşem bir salona sahiptir. Özel tasarımlarla süslenip kına gecesi konseptine uygun hale getirilen salonun geniş bir misafir kapasitesi bulunmaktadır.

Kocatepe Park Restaurant Genel Özellikleri

Düğünün yapılacağı mekanın hayallerinize hitap etmesi önemlidir. Bunu yaparken düğün bütçesini aşmamaya özen gösterilmelidir. Kocatepe Park Restaurant, elit ortamı, büyüleyici görselliği ile gönüllere ve hayallere hitap etmektedir. Düğün paketi olarak müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Yemekli organizasyonlar mekanın en beğenilen seçeneğidir. 600 kişilik bahçesinde kına tahtından konsept kır düğünlerine kadar pek çok farklı organizasyon düzenlenebilir.

Bahçedeki organizasyon en fazla 600 kişiliktir. Kapalı salonda 250 kişilik yemekli bayi toplantısı gibi programlar yapılabilir. Yemeğin tadından ödün vermek istemeyen gelin ve damat adaylarının ilk tercihi olan restaurantın menüsü hem mideye hem de göze hitap etmektedir. Mekanın menüsü pek çok farklı damak zevkine hitap edebilmektedir.

Kokteyl tarzında organizasyon gerçekleştirmek isteyenler için de oldukça uygun bir mekandır. Kokteyl masaları kullanılarak tasarlanan alanda mekanın catering şirketi, organizasyona göre hazırlık yapmaktadır. Kocatepe Park Restaurant, yemek servisi saat 23.00’de biterken müzik 24.00’e kadar devam etmektedir. Açık alanı kep atmak için ideal bir konumda olduğundan Ankara’daki birçok okul tarafından mezuniyet törenleri için tercih edilmiştir.

Kına paketler için hazırlanan aperatiflerin tadı ise muhteşemdir. Kampanyalar dikkate alınarak mekanla görüşüldüğünde, düğün hazırlıklarınızı şenlendirecek ücretler alabilmeniz mümkün olacaktır. Kaliteli hizmeti indirimler ile alabilmek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kocatepe Park Restaurant Adres Bilgileri

Mithatpaşa Caddesi No:74 Kocatepe Kültür AVM Çok Amaçlı Salon / Çankaya adresinde hizmet veren Kocatepe Park Restaurant, Ankaralıların gözde mekanlarından biridir. Kurumsal etkinliklerden doğum günlerine, bayi toplantısından sünnet düğünlerine kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapabilir. Nasıl gidilir diye merak edenler için adres bilgilerinin alınması yeterlidir. Bahçe manzarası bulunan mekanın otoparkı bulunduğundan misafirler gönül rahatlığı içerisinde kendi araçları ile gelebilirler.

Düğün davetiyelerindeki adres / nasıl gidilir alanına yazılan açık adres ve iletişim bilgileri mekana gelmek isteyenlerin ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarının farklı olduğu unutulmamalıdır. Mekandaki her türlü etkinlik bir başka güzel olmaktadır. Personelin güler yüzü ve iş bitirici yaklaşımı, organizasyon sahiplerinin işlerini rahatlatmaktadır. Her türlü etkinlik için iletişim bilgilerinden istifade ederek mekana gidilip gezilmeli ve etkinlik için rezervasyon yaptırılmalıdır. Fiyat teklifleri ve mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Şebnem
    Puan

    Nikahımızdan sonra Kocatepe park restoranda güzel bir nikah sonrası yemek verdik.yemekler harikaydı.davetlilerimiz çok memnun kaldı.mekanın bahçesindeydik.kapalı alan da var.bizi mutlu ve memnun ettiler.

Yorum yaz