Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
180 ₺
Her Şey Dahil Paket
500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi Hakkında

Kaplıca ve sıcak su turizmi ile dört mevsim kalabalık olan Kızılcahamam, Ankara ilinin en büyük ilçelerinden. Konumu ile de Ankara’nın merkezinden pek de uzak olmayan bu ilçe, doğal ve tarihi güzellikleri ile gayet büyüleyici. Keçiören Belediyesi’ne bağlı Kızılcahamam Evlendirme Dairesi ise, çok özel ve değişik alternatiflere sahip. 180 TL’den başlayan nikah dairesi kiralama fiyatları ve dahası yazımızda.

Nikah Salonun Özellikleri

Keçiören Belediyesi’ne bağlı nikah işlemleri, Şehit Mehmet Erden Caddesi’ndeki Toplantı ve Nikah Salonu’nda gerçekleştirilmekte. Bu salon, 200 kişilik olup konferans sisteminde bir oturma biçimine sahip. Yüksek tavanı ve geniş sahnesi, her türlü organizasyonun icra edilmesine olanak sağlıyor. Salonda hiç kolon bulunmaması ise bu Kızılcahamam Evlendirme Dairesi ek avantajlarından.

Mekanın bir diğer özelliği ise, burada bulunan ilave olanakların çeşitliliği. Çocuk oyun alanı, bebek emzirme odası, bekleme alanı, otopark ve mescidin bulunması, Keçiören Evlendirme Dairesi’nin çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmesine neden olmakta.

Kızılcahamam Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Burada düzenleyeceğiniz nikahın gününe ve tercih ettiğiniz paketin çeşitliliğine göre farklı fiyatlar mevcut. Kızılcahamam Nikah Salonu ile yapılacak hafta içi mesai saatleri arasındaki nikah ve diğer etkinlikler için yaklaşık olarak 180 TL gibi bir ücret söz konusu olmakta.

Fakat, mesai saatleri dışında veya cumartesi - pazar günlerinde nikah veya düğün gerçekleştirmek isterseniz, 500 TL’lik bir ödeme yapmanız gerekmekte. Daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden faydalanabilirsiniz.

Kızılcahamam Belediyesi’nin Nikah Kıyma Prosedürü

Kızılcahamam Nikah Salonu ile yapmak istiyorsanız, ikametgahınız eğer Keçiören dışında ise, ikamet yerinizden Evlilik İzin Belgesi almalısınız. Sonra, Kızılcahamam Belediyesi’nden alacağınız Evlenme Beyannamesi’ni pilot kalemle ve ıslak imzalı olarak doldurmanız gerekli. Aile hekiminden alacağınız mühürlü bir Sağlık Raporu, Talasemi Testi gerekmekte.

İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden Evlenme Ehliyet Belgesi de almalısınız. Bütün bu belgeleri 2 vesikalık fotoğraf ve arkalı önlü kimlik fotokopisi ile beraber, nikah tarihinden 1 hafta önce Belediye’ye teslim etmelisiniz.

Kızılcahamam Nikah ve Toplantı Salonu Nerededir?

Belediye Nikah ve Toplantı Salonu, Kızılcahamam’ın merkezinde bulunuyor. Ankara’nın merkezi Kızılay’a çok da uzak olmayan bu evlendirme salonuna, otobüsle de ulaşım mümkün. 527-1 numaralı hattı kullanarak, Müftülük Otobüs Durağı’nda inebilir, Toplantı ve Nikah Salonu’na kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Açık adresi şöyle belirtelim:

Yenice, Şehit Mehmet Erdem Cad., 06890 Kızılcahamam / Ankara.

Yorum yaz