Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesi konumunda yer alan Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık, düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim alanında oldukça tercih ediliyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları 1.000 TL’den başlıyor ve tercih edilen il, ilçe ve diğer yerlerde bu çekimler gerçekleştiriliyor.

Çekim Türleri

Kırmızı Beyaz Production, düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim alanında çok tercih ediliyor. Firma çiftlere birçok alanda çekim hizmeti sunuyor. Düğün, nişan gibi önemli günlerinizi sonradan izleyebilmeniz için fotoğraf ve video çekimi sunuluyor. Muhteşem temaları, büyüleyici konsepti ile gelin ve damat adaylarına hizmet veriyor.

Doğanın eşsizliğini ve sahilin muhteşem gün batımında, başrolleri sizin oynadığınız bir fotoğraf karesi oluşturabiliyorsunuz. Arzu ettiğiniz zaman ve mekanı ayarlayabiliyorsunuz. Etkili ve samimi ekibi ile fotoğraf çekiminde eğlenceye önem veren firma, gelin ve damadın doğal hallerini yakalamaya çalışıyor.

Kusursuz ve profesyonel ekibi ve son teknolojik ekipmanları ile olağanüstü fotoğraflara imza atmanızı sağlıyor. Save the date, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekim hizmetleri bulunuyor.

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık Fiyatları

Ankara’nın önemli konum merkezinde yer alan düğün fotoğrafçısı, seçmiş olduğunuz tema ve konseptlere göre fiyat değişikliği gösteriyor. Firmanın dış çekim fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL arasında başlıyor.

Seçilen mekana göre de ücret farklılığı bulunuyor. Şehir dışı ve Ankara genelinde tanınan ve muhteşem fotoğraf pozlarıyla gönlünüze taht kuracak olan firmaya, Ücretsiz Teklif Al butonunu tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Olanakları

Kırmızı Beyaz Production, dış çekim alanında farklı yer ve konumlarda çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Çiftlerin istekleri ve hayalleri dikkate alınarak yapılan fotoğraf çekimi, doğa, sahil ve tarihi mekanlarda yapılabiliyor.

Dilerseniz stüdyo çekimi ile soğuk kış günlerinde sımsıcak ortamı ve eğlenceli çekimler yapabiliyorsunuz. Yurt dışı çekim imkanı da sağlayan firma, dilediğiniz ülkede en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Orijinal fotoğraflarınızın bir kopyası sizlere sunuluyor.

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Çankaya ilçesi konumunda yer alan firmaya ulaşım birçok ulaşım aracıyla sağlanabiliyor. Otobüs hatları ile 185-7, 195-1, 281, 286, 297-7 ve 439 seferleriyle ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Metro ile M1-M2-M3 hat seferleriyle ulaşabiliyorsunuz. Şahsi aracınız ile gidebilmeniz için açık adres:

Korkut Reis Mahallesi, Necatibey Cad. No:44 / 8 Kızılay, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye ve yurt dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde, doğum, doğum günü ve mezuniyet çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 2 ay önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday konseptleri, nişan ve katalog çekimi ek avantajları oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve size özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, yurt dışı ve şehir dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel konsepte bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve arzu ettiğiniz dekorasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta teslim süresi bulunuyor.

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık düğün fiyatları Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık düğün fiyatları Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık

Yorum yaz