İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Minibüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti

Kiralık Gelin Arabası Hakkında

İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan Kiralık Gelin Arabası, araç kiralama hizmeti ile profesyonel bir çalışma yürütüyor. Güvenilir şoförleri ve organizasyon ekibi başarılı bir geçmişe sahip kişilerden özenle seçiliyor. Araç kiralama fiyatları 600 TL’den başlıyor. Muhteşem firma ile çalışmak için !Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Özellikleri

Kiralık Gelin Arabası firması, kaliteli geniş arabaları ve uzman şoförleri ile hizmet veriyor. Şoförlü araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Şehir içi ve şehir dışı araç gönderimi de yapılıyor. Şehir dışında dilediğiniz konumdan alınarak istediğiniz mekana ulaşım imkanı sağlanıyor. Düğün alışverişi için ve davetli taşıma seçenekleri de bulunuyor.

Heyecanınızı yatıştırmak amacı ile değişik tarzlarda müzik dinletisi yapılıyor. Dilerseniz araçları süsleme hizmeti de veriliyor. Plaka, cam ve değişik aksesuar süslemeleri yapılıyor. Dilediğiniz renk seçenekleri de araba ile uyumlu hale getiriliyor.

Olanakları

Kiralık Gelin Arabası, konforlu ve modern araba portföyü ile oldukça tercih ediliyor. İhtiyaç duyduğunuz her türlü işlevi sizlere sağlıyor. Klasik araba ve minibüs seçenekleri ile sizlere konforlu bir hizmet sunuyor. Şoför temini bazı arabalar için zorunlu tutuluyor. Güvenli şekilde en özel anlarınıza şahitlik ediliyor. Araç içi ikram sunumları da bulunuyor. Dilerseniz paket içeriğinde bu imkanları çeşitlendirebiliyorsunuz.

Firma ile 1 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. Araç teslimi ise kararlaştırılan saatte sorunsuz şekilde yapılıyor.

Kiralık Gelin Arabası Fiyatları

Gelin arabası kiralama fiyatları seçilen paket ve süsleme seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paket içerik fiyatları 600 TL’den hizmetinizde oluyor. Her şey dahil paketler ise 800 TL civarında sunuluyor. DüğünBuketi.com ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy lokasyonunda hizmet veren firma, ulaşım açısından oldukça kolay bir muhitte yer alıyor. Birçok toplu taşıma ile mekana ulaşılabiliyor. 253, 681, 691 otobüs hatları ve Havaş - Şehir Merkezi otobüsleri ile gidilebiliyor. Ayrıca Menemen - Cumaovası metrosu ile de hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araç veya taksi ile gitmek isteyenler için açık adres:

Hasanpaşa Uzunçayır Yolu Cd. Konak İş Merkezi A - Blok No:30/3 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirlere araç kiralanabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Toplu taşıma hizmeti yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama ve araç içi ikram başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç süsleme seçenekleri ve ev ya da ev dışından alma hizmeti her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişinin istekleri göz önüne alınarak tema belirleniyor.

Kiralık Gelin Arabası organizasyon fiyatları ne kadar?

Kiralık Gelin Arabası organizasyon fiyatları Kiralık Gelin Arabası organizasyon fiyatları Kiralık Gelin Arabası organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Kiralık Gelin Arabası Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kiralık Gelin Arabası

Yorum yaz