İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı

Keyifli Restaurant Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar konumunda bulunan Keyifli Restaurant gerek kapalı alanı gerek terası ile ön plana çıkıyor. Deniz otobüslerinin muhteşem manzarasıyla mekanda nikah sonrası yemek organizasyonunuzu kalite çerçevesinde yapabiliyorsunuz. 80 TL ‘den başlayan fiyatları ile mekan mangal başı konseptiyle ilgi çekiyor. Mekan hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Deniz manzarasıyla ön plana çıkan mekan son derece şık ve sade bir tasarıma sahip. Kapalı alan konseptinde ahşap detayların ön plana çıkarılmasıyla sadeliğin sunduğu zariflik ele alınıyor. Teras kısmında kullanılan beyaz renklerin hakimiyeti ise deniz manzarasının sonsuzluğunu ustaca sırtlıyor.

Kontrolün sizde olduğunu belli eden tasarımıyla öne çıkan mangal başı masalarına eşlik eden büyük bacalar dikkatleri üzerine topluyor. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte keyifli nikah sonrası yemek etkinliğinizi sohbet eşliğinde ve mangal keyfiyle gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kapalı alan kapasitesi 200 kişi, açık alan teras kapasitesi 100 kişi olan Keyifli Restoran ile kaliteli zaman dilimleri yaşayabiliyorsunuz.

Keyifli Restaurant Avcılar Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Menü içeriğine göre değişkenlik gösteren fiyatlar kişi sayısı ve gününe göre şekil alıyor. Hafta içi 80 TL’den başlayan fiyatları hafta sonu 100 TL’den başlayan fiyatlar takip ediyor.

Menü seçiminize ve hizmet içeriğinize göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Organizasyon sorumlusu bulunan Keyifli Restaurant ile birbirinden güzel tatların planlamasını yaparak her şeyi en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilirsiniz. Daha çok kırmızı et, beyaz et, deniz mahsulleri vejetaryen, çocuklara özel menü seçeneği sunan Restoranda damak zevkinize uygun tatları tercih edebilirsiniz. Lezzet şöleni sunan mekanda organizasyon öncesi menü tadımı yaparak menüde değişiklikler sağlayabilirsiniz.

Nikah sonrası yemek etkinliğinize eşlik eden canlı müzik hizmetiyle sohbet arasına karışan nağmelere eşlik etme şansını yakalayabilirsiniz. Dışarıdan getirdiğiniz fotoğrafçıyla keyifli anlarınızı ölümsüzleştirebilir, after party alanıyla eğlenceyi uzatabilirsiniz.

Nikah sonrası yemek hizmetiyle tanınan restoranda ayrıca; kurumsal etkinlikler, yıl dönümü kutlaması ve doğum günü gibi etkinlikler yapılabilmektedir.

Keyifli Restaurant Nerededir?

İstanbul Avcılarda bulunan mekan Ambarlı sahilinde bulunmasıyla biliniyor. Deniz otobüslerinin muhteşem manzarası ve Atatürk Evi müzesinin tam karşısında bulunan mekanın 50 araçlık otopark alanı, vale hizmeti de bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla gidilebilen restorana özel araçla gitmekte oldukça kolay. Mekanın açık adresi ise şöyle;

Ambarlı, Sahil Caddesi No:29 Atatürk Evi Karşısı, Deniz Otobüsleri Mevkii, Avcılar / İstanbul.

Sorular

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren iki farklı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan canlı müzik hizmeti sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Deniz mahsulleri, kırmızı ve beyaz et seçenekleri, ara sıcaklar, çorba ve tatlı seçenekleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Marin konsept sunan mekanda tercihinize göre giydirme uygulanabiliyor.

Keyifli Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Keyifli Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Keyifli Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Keyifli Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Keyifli Restaurant açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz