Kent Plaza 2 Düğün Salonu

Kent Plaza 2 Düğün Salonu farklı düğün ve çeşitli organizasyon konseptleriyle evlenecek genç çiftlerin gözde mekânı! Kent Plaza 2 Düğün Salonu olarak, bütün organizasyonlarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla planlamak, organize etmek ve gerçekleştirmek istiyoruz!

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde, hayatınızın en güzel gecesini Kent Plaza 2 Düğün Salonu’nda yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarınızın ayrıntılarını ve nasıl olması gerektiğiniz bizlere anlatmak! Kent Plaza 2 Düğün Salonu’nda hayallerinizi anlatmak sizden, hayallerinizi gerçekleştirmek bizden!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1985 yılından beri sizlere nişan, kına, düğün, davet gibi çeşitli organizasyonlarınızda hizmet veren Kent Plaza 2 Düğün Salonu ’nun kapasitesi, 500 kişiliktir. Bununda kokteyl davetleriniz için kapasitemiz 1000 kişiliktir.

Mekânımız içerisinde yemekli, yemeksiz, alkollü ve alkolsüz olarak çeşitli organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz yemekli organizasyonlarınızda yemeklerimiz tamamen uzman aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sizlerin ve misafirlerinizin damak tadına uygun olacak yemeklerle sizlerin gönlünde taht kurmak istiyoruz!

Kent Plaza 2 Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istediğiniz düğün dâhil bütün organizasyonlarınızın fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlemiştir. Her bütçedeki çiftin kaliteli bir hizmet alması için fiyatlarını aşağıya çeken Kent Plaza 2’nin düğün fiyatlarını öğrenmek için mail ya da telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kâğıthane semtinde bulunan Kent Plaza 2 Düğün Salonu ’na aktarmasız olarak ulaşmak için kendi araçlarınızı ya da toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz İETT hatlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 41AT, 522, 48, 41ST, 15TY, 500T ve 30D. Bunun dışında M6 tramvay hattını kullanarak da Kent Plaza 2 Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz.

Kent Plaza 2 Düğün Salonu’nun açık adresini öğrenmek istiyorsanız, sitede bulunan haritayı kullanabilir veya da çeşitli iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Adresimiz: Gürsel Mahallesi, Kağıthane Cd. 102b, 34400 Kağıthane/İstanbul.

Sizlere Çeşitli Konseptler Sunuyoruz!

Organizasyonlarınızı çeşitli konseptler eşliğinde gerçekleştirmek istiyorsanız, Kent Plaza 2 Düğün Salonu tam da size göre! İstanbul’da eğlenmenin adı olan Kent Plaza 2 Düğün salonu 'nda ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti sizlere uygun fiyatlarda sunuyoruz!

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da sayfamızda bulunan videoları inceleyebilirsiniz!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Eğlenceler
 • Bayi Toplantıları
 • Kına Geceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Törenleri
 • Nikâh Merasimler
 • Toplantılar
 • Yemekli Davetler
 • Asker Eğlenceleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonlar için tercihinizi Kent Plaza 2 Düğün Salonu ’ndan yana kullanabilirsiniz!

Sizlere Layık Olmak İstiyoruz!

Organizasyonlarınızı sizlere uygun bir şekilde gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz. Sizlere layık bir düğün salonu olmak istiyoruz! Siz de böyle bir düğün salonu arıyorsanız, tercihinizi Kent Plaza 2 Düğün Salonu ’ndan yana kullanmalısınız!

Bizden aldığınız hizmet sonrasında yorumlarınızı duymak için can atıyoruz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  tam da anlaştığımız gibi bir dekorasyon olmuş o kadar beğendik ki görünce tam bizi yansıtıyordu. misafirler ekipten çok memnun kalmış herşey için teşekkürler ??

 2. Puan

  Pembe ve lila süslemeler çok güzeldi. Salon kolonlu olmasına rağmen masalar pisti görecek şekilde yerleştirilmişti. Çok memnun kaldık biz.

 3. Puan

  Çok geniş ve şık bir düğün salonu fiyat olarak da çok uygun uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyen çiftlere öneririm

Yorum yaz