Kent Düğün Sarayı

Kent Düğün Sarayı sizlere hayallerinizde nişanı, kına gecesini, söz törenini ve düğün organizasyonları gibi etkinliklerinizde sizlere ev sahibi yapmaktadır. Bizler sizlerin üzerindeki organizasyon stresini alarak sizlerin rahat bir organizasyon gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Elbette düğün dâhil bütün organizasyonlarınızda hiçbir şey düşünmeden eğlenmek ve hoş vakit geçirmek sizlerin de hakkı! Uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kaliteli hizmet için sizleri Kent Düğün Sarayı’na davet ediyoruz!

Sevdiğiniz insanla birlikte hayatınızı birleştirmek için sayılı gününüzün kalmasına rağmen, hayallerinize ve bütçenize uygun bir mekân bulamadınız mı? Artık mekân aramaya son verebilirsiniz. Çünkü biz sizlere hem bütçe hem de dekorasyon açısından hitap ediyoruz!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kent Düğün Sarayı olarak, çiftlerimize, en mutlu gününde 750 kişilik geniş kapasitemiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Bizimle organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih eden çiftlerimize ve onların davetlilerine hizmetlerimiz tamamen alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından verilmektedir. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Bağcılar’da bulunan Kent Düğün Sarayı’ndan yana kullanmalısınız!

Salonumuzda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızın fiyatlarını duyunca mutlu olacaksınız! Düğün fiyatlarımız dâhil, bütün organizasyonlarımızın fiyatları, hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kent Düğün Sarayı, Türkiye’nin metropol kenti olarak adlandırılan İstanbul ilinin, Bağcılar ilçesinde bulunmaktadır. Düğün salonumuza aktarmasız olarak gelmek istiyorsanız, 42H, 97GE, 522B, 97M, 30A, 522B, 132K, 131C ve KM25 gibi hatları tercih edebilirsiniz.

En Doğal Hakkınızı Gelin, Bizimle Gerçekleştirin!

Düğününüz, nişanınız veya da nikâh gününüz için belki de uzun yıllar boyunca hayal kurdunuz. Gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda hiçbir sorun çıkmamasını istemek elbette sizlerin en doğal haklarından biri! Kent Düğün Sarayı olarak bizler bunların bilincindeyiz. Hizmetlerimiz sizlere tamamen kaliteli, profesyonel ve eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri
 • Nişan Merasimleri
 • Nikâh Törenleri
 • Söz Törenleri
 • Bayi Toplantıları
 • Dernek Toplantıları
 • Kurumsal Aktiviteler
 • Eğitim Seminerleri
 • İftar Programları
 • Mevlit Yemekleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Partiler gibi çeşitli organizasyonlarınızda Kent Düğün Sarayı sizlerle birlikte! Organizasyonlarınızda, davetlerinizde ve çeşitli aktivitelerinizde sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin içeriklerini sayfamızda bulunan videolardan öğrenebileceğiniz gibi, video altındaki yorumları okuyarak da öğrenebilirsiniz! Kent Düğün Sarayı ’nı tercih edin, kârlı çıkın!

İlkelerimiz ve Davetlerimizle Sizlerin Yanınızdayız!

Geçe her gün kalitesini ve profesyonelliğini aynı paralellikte arttıran Kent Düğün Sarayı, sizleri davetleriniz ve organizasyonlarınızda memnun edecek! Sizler de eğer, rüyalarınızdaki düğünü yaşamak istiyorsanız, tercihinizi mutlaka Kent Düğün Sarayı ’ndan yana kullanmalısınız!

Bizler, gerçekleştireceğiniz her organizasyonda değerlerimiz ve ilkelerimizle birlikte sizlerin yanınızdayız!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Duvardan duvara sarkıtmalı ışıklandırmalar çok başarılıydı. Mekan ferah masa düzeni gayet iyiydi herkes pisti gördü. Çok güzel geri dönüşler aldık çok eğlendik.

 2. Puan

  Güzel hizmet ve beğendiğimiz bir düğün salonu daha önce burda ço k düğüne katıldık şimdi de kendi düğünümüzü bekliyoruz insallah :):):)

 3. Puan

  dekarasyon güzeldi servislerde hizmette sevdim burayı 🙂

Yorum yaz