İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Özel şoför

Kenan Bey Araç Kiralama Hakkında

Nostaljiyle atların asilliğini buluşturan Kenan Bey Araç Kiralama, düğün günleri için rüya gibi bir gelin arabası ile çiftleri karşılıyor. Oldukça kaliteli ve güvenli bir yolculuk sunan ve araç kiralama hizmeti veren firmanın fiyatları 400 TL'den başlıyor. İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde bulunan işletme çiftlerin bütçesine uygun fiyat seçenekleriyle sıkça tercih ediliyor.

Özellikleri

Eğitimli ve uysal atları bulunan Kenan Bey Araç Kiralama çiftlere güvenilir fayton kiralama hizmeti sunuyor. Bembeyaz atların üzerinde beyaz gelinliğinizle oldukça güzel fotoğraf karelerine imza atabilirsiniz.

Eski model Chevrolet, Amerikan model nostaljik gelin arabaları da bulunuyor. Renk olarak kırmızı ve beyaz renk gibi seçenekleri bulunan arabalar süslemeleriyle de düğününüze renk katıyor. Araç seçimi düğün konseptine göre belirleniyor. Kır düğünlerinde faytonlar sıklıkla tercih ediliyor.

Kenan Bey Araç Kiralama Fiyatları

Kiralayacağınız gelin arabası çeşidine göre değişen fiyat seçenekleri bulunuyor. Gelin arabası olarak fayton, at, klasik ve Amerikan model araçları kiralayabilirsiniz. 400 TL’den başlayan fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Sizde çiftlere özel paketlerden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Güvenliğiniz Kenan Bey, ile en önde tutuluyor. At kiraladığınız takdirde gerekli tüm tedbirler alınıyor. Dilerseniz de Kenan Bey Binicilik Kulübü’nde düğün öncesi atlarla tanışarak düğününüz için hazırlık yapabiliyorsunuz. Kırmızı renkli faytonu kiraladığınız takdirde de faytonu kullanacak bir yetkili oluyor.

Aynı şekilde Amerikan ve klasik arabalarda da sizlere yardımcı olunarak, araçların bakımı yapılmış bir şekilde hizmet veriliyor. Dilerseniz profesyonel şoförler gün boyu ulaşımınızı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer alan Kenan Bey firması, kişisel aracınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabiliceğiniz lokasyonda bulunuyor. 131K, 14ES, 14YE, 19YK numaralı otobüslerle, M5 metrosuyla ya da C-70 numaralı minibüslerle Seyid Nizam Caddesi, Mimar Sinan Caddesi ya da Resim Sokak duraklarında inerek yürüme mesafesinden ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açık adresi ise:

Eyüp Sultan Mah. Osmangazi Cd. Kalender Sok. No:34 Sancaktepe / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Binicilik kulübünde at binme dersi alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Klasik araba kiralama hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel şoför temin ediliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Fayton ve klasik araçlar size özel süsleniyor.

Kenan Bey Araç Kiralama organizasyon fiyatları ne kadar?

Kenan Bey Araç Kiralama organizasyon fiyatları Kenan Bey Araç Kiralama organizasyon fiyatları Kenan Bey Araç Kiralama organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Kenan Bey Araç Kiralama Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kenan Bey Araç Kiralama

Yorum yaz