İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Kemeşi Sposa

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Kemeşi Sposa 1000TL’den başlayan fiyatları ile onlarca çeşit gelinlik modelleri ve nişan elbiseleri ile hizmet veriyor. Nikah ve kına elbisesi gibi abiye modelleri ile de gelinlere seçenek sunuyor. Öncelikle İzmir'in Konak ilçesinde açılan mağaza büyüyerek hizmetlerine İstanbul'da devam ediyor. Kemeşi Sposa'nın gelinlik fiyatları için hayalinizdeki gelinliği formumuzda belirterek teklif alabilir, DüğünBuketi ile iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz

Kemeşi Gelinlik Modelleri

Hayallerimizdeki gelinliği yıllarca bekleriz ama bulmamız gerektiğinde en güzeli nerede bilemeyiz. Kemeşi Sposa moda evi gelinlerin acabalarını kaldırıyor. Her geline uygun gelinlik modelleri bulunan moda evi hayalinizdeki gelinlik ile sizi buluşturuyor.

Balık model, kabarık, tüllü, prenses model gelinlik, tesettür gelinlik modelleri gibi birçok gelinlik bulunduruyor. İnci işlemeli A kesim gelinlik, incili, taşlı, simli prenses tasarımlar istediğiniz kumaşlar ile hazırlanıyor.

Dantelli balık model gelinlik çeşitlerinin yanı sıra uzun kollu, sırt dekolteli, göğüs dekolteli modeller ile de gelinlerini bekliyor.

Kemeşi Sposa Gelinlik Fiyatları

Dizilerde yer alan gelinlikleri ile akıllarda kalan moda evi 1000TL’den başlayan gelinlik fiyatları sunuyor. İstanbul'un Fatih ilçesindeki modaevinde hazır kalıp ve özel dikim gelinlik modelleri bulunuyor.

Kına ve nişan elbisesi gibi modelleri bulunan moda evi uygun fiyatları ile her cebe ve her zevke hitap ediyor. Her şey dahil paket fiyatları da 3.000 TL'den başlıyor.

Gelinlik Tamamlayıcı Aksesuarlar

Gelinlik ve gelin aksesuarları uyumu oldukça önemli bir detay ve farklı yerlerden uyumlu parçaları birleştirmek hem zaman alıcı hem de fiziksel ve zihnen yorucu bir süreç. Kemeşi Sposa moda evi gelinlerinin zamanlarının kıymetli olduğunu biliyor ve onları bu yorucu maratondan kurtarıyor.

Uzun-kısa gelin duvağı, renkli gelin çiçeği, prenses ve tesettür gelin tacı, kapalı gelinlerin başlarına takmaları için taşlı detaylar, inci gelin tacı gibi çeşitli gelin aksesuarlarını gelinleri ile paylaşıyor.

Nerede?

Yurt içi ve yurt dışında hizmet verebilen moda evi İstanbul ili Fatih ilçesinde gelinleri ile buluşuyor. Aşağıdaki adresten yararlanarak mağazaya ulaşımda navigasyon hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Kemeşi Sposa Adresi: Fevzipaşa Caddesi Atikali Mahallesi No:108 Fatih/İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul merkezli firma yurt içi ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, nikah ve kına elbisesi gibi farklı modeller de firmanın bünyesinde sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik ve duvak seçenekleri başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik, duvak, gelin tacı, gelin çiçeği gibi tamamlayıcı aksesuarlar her şey dahil paket içerisinde yer almakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz kumaş seçenekleri ile düğün konseptinize uygun gelinliğin tasarlanmasını isteyebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içerisinde gelinliğinizi teslim alabilirsiniz.

Kemeşi Sposa organizasyon fiyatları ne kadar?

Kemeşi Sposa organizasyon fiyatları Kemeşi Sposa organizasyon fiyatları

Kemeşi Sposa Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kemeşi Sposa

Yorum yaz