İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
600
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Kemer Düğün Salonu Hakkında

En havalı düğün benimki olsun ama fiyatları da cep yakmasın mı diyorsunuz? Bağcılar Güneşli’de hizmet veren Kemer Düğün Salonu İstanbul Avrupa Yakasında şık ve kaliteli düğün salonları arasında ilk akla gelen isimlerden. Modern tasarımı ve geniş pisti ile oldukça şık ve havalı bir mekan olan Kemer Düğün Salonu düğün, nişan, kına sünnet, mezuniyet gibi özel gün ve organizasyonlarınızda hizmet veriyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonunda lezzetli menüleri ve güler yüzlü ekibi ile değerli konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için bekliyor. Düğün salonu fiyatları ve verdiği hizmet açısından İstanbul Bağcılar düğün salonları arasında göze çarpıyor. Mekan şık ve konforlu salonu, geniş ve rahat pisti ile düğün yapacak olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Yüksek ve kemerli tavanından ismini alan, kapalı alanda yemekli 600 kişilik hizmet kapasitesi  bulunuyor. Mekan aynı zamanda 600 kişilik kokteyl kapasitesine de sahip. 100 araca kadar otopark hizmeti verebilen mekanın lezzetli menüleri, güler yüzlü ekibi ve uzman kadrosuyla dikkat çekiyor. En özel gününüzde sizin yanınızda olmanın verdiği mutluluk ile siz ve değerli davetlilerinize dillere destan bir düğün yaşatıyor.

Sunulan İmkanlar

İstanbul Bağcılar Güneşli’de hizmet veren mekanımız Avrupa Yakası düğün salonları arasında şık mimarisi ile dikkat çekerken düğün salonu fiyatları ile de cazibesini öne çıkarıyor. 600 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan Kemer Düğün Salonu’nun özellikle sahnesi ve pisti görenleri kendine hayran bırakıyor. Işık, ses ve sahte sistemi düğün ve tüm organizasyonlar için son derece tatmin edici olan mekanımız aynı zamanda organizasyon sorumlusu hizmeti de veriyor. Tüm taleplerinizle yakından ilgilenecek olan organizasyon sorumlusu hem organizasyondan önce hem organizasyon boyunca her anınızda size rehberlik ediyor. Yemekli organizasyonlarda menüde değişiklik yapma fırsatı sunan mekan İstanbul Avrupa yakasında Bağcılar Güneşli’de düğün, nişan, kına ve sünnet düğünü gibi özel gün etkinlikleriniz için son derece uygun bir seçenek.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan düğün salonları arasında düğün salonu fiyatları açısından oldukça ekonomik alternatifler sunan Kemer Düğün Salonu’nda paket başlangıç fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor. Kemer Düğün Salonu’nun paketler dahilindeki menülerinin görsel sunumu ve servisleri oldukça başarılı. Kemer Düğün Salonu’nda dilerseniz menüde değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar Güneşli’de hizmet veren mekan hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından gelecek davetlileriniz için oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Davetlileriniz ister özel araçlarıyla, ister taksi ya da toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilirler. Toplu taşıma ile gelecek olan davetlileriniz IEET nin 97, 97E, 97GE, 97H, 97M veya 98E seferlerini yada HT1, HT12 veya MK42 metro hatlarını tercih edebilirler.

Ne Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriyor?

En özel günlerinizde tüm misafirperverliği ile sizlere kapılarını açan Kemer Düğün Salonu dillere destan bir düğün, hafızalarda iz bırakacak bir nişan ya da eğlencenin doruklarında bir kına için çok iyi bir tercih. Ayrıca sünnet düğünü, mezuniyet töreni ya da özel davet ve resepsiyonlar için de tercih edebileceğiniz bir mekan. Her çeşit organizasyon ve kurumsal etkinlikleriniz için de hizmet alabileceğiniz Kemer Düğün Salonu İstanbul Bağcılar Güneşli’de sizleri bekliyor. Hemen arayıp fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona ermektedir.

Kemer Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kemer Düğün Salonu düğün fiyatları Kemer Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL,

Kemer Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kemer Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 600 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bizim düğünümüzde 500 davetli vardı ama mekana daha fazla insan da çağırılabilir oldukça büyük bir alanı var. Konumu Bağcılar’da bulunan bu salona ulaşım konusunda sorun yaşayacak hiçbir insan olamaz oldukça merkezi bir yerde. İkramlı bir düğün yaptık ve ikramların lezzetinden sunumundan çok memnun kaldık ayrıca bize çok ilgili davrandılar. Bu düğün salonunu herkese tavsiye ederim.

 2. Puan

  Düğünümüz için Kemer Düğün Salonunu tercih ettik. Kaliteli bir hizmet anlayışı var. Ekip güler yüzlü ve sıcak. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Sünnet düğünümüzü salonunuzda gerçekleştirdik. Çok güzel bir organizasyondu. Tekrar teşekkür etmek isteriz.

 4. Puan

  Düğünümüzü burada yaptık 800 kişi davetlimiz vardı o yüzden sahnenin ve salonun büyük olmasını istedik. O kadar mekan gezdik en geniş pisti olan mekan burası oldu ayrıca işletmecileri ve çalışanları çok ilgililerdi hiçbir sorun yaşamadık. İkramlı bir düğün yaptık ve tüm ikramlar çok taze ve sıcak servis edildi. Tüm yeni evlenecek adaylara tavsiye ederim

 5. Puan

  Gezdiğim mekanlar arasında en geniş kapasiteye sahip olan mekan burası oldu 2000 kişilik davetli kapasitesi var ancak burası belediyeye ait olduğu için bir organizasyon firması ile anlaşmanız gerekiyor. Salon bu kadar büyük olmasına rağmen misafirlerimizin hiçbiri görüş problemi yaşamadı. Ayrıca mekanın duvarlarında olan küçük kalpler ve güzel sözler çok güzel ayrıntılardı mekana ulaşım oldukça kolay. hem açık alanı hem kapalı alanı bulunan bu mekanı herkese tavsiye ederim

Yorum yaz