İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Kemal & Mustafa Kuaför

İzmir'in Çeşme ilçesinde bulunan Kemal & Mustafa Kuaför, saç ve makyaj hizmeti almak isteyen gelin adayları için ideal kuaförler arasında yer alıyor. Kuaför, alanında uzman kişilerce oluşturulan saç ve makyaj ekibi ile gelin adaylarına hizmet vermeyi bekliyor. Kuaför düğün öncesi gelin saçı ve makyajı ücretsiz provası da sağlıyor. Kemal & Mustafa Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Kemal & Mustafa Kuaför’ün Özellikleri

Kuaför kurulduğu günden bu yana birbirinden şık saç ve makyaj modelleri ile gelin adaylarının ilgisini çekiyor. Bu firma, 40 yılı aşkın mesleki tecrübesiyle gelin adaylarına yüksek kaliteli hizmet garantisi sunuyor. Her yıl kendi imajını yaratan kuaför, şık gelin saçı tasarımları ve profesyonel makyaj ekibiyle sizlerle buluşmayı bekliyor.

Kuaför, alanında uzman ekibiyle saç modelinin yapımından önce saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Ardından birbirinden şık saç modelleri ile hayatınızın en özel gününde sizin için en iyi görünümü hedefliyor. Her dönem kendi imajını yaratarak saç ve makyaj alanında iddiasını konuşturan kuaförde profesyonel saç ve makyaj malzemeleri kullanılıyor.

Kemal & Mustafa Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı denilince Kemal & Mustafa Kuaför, birbirinden şık saç ve makyaj tasarımları ile öne çıkıyor. Uygun fiyatları ile de adından söz ettiren firma dönem dönem yaptığı kampanyalar ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Gelin saçı, gelin makyajı ve saç makyaj provasından oluşan kuaförün fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Daha detaylı bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ al butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Kuaför, gelin saçı yapımı ve profesyonel makyaj uygulamalarıyla ön plana çıkıyor. Firma, gelin adaylarının ömür boyu hatırlayacakları güzel bir deneyim sunuyor. Her yıl kendi imajını yaratmaya özen gösteren firma, saç ve makyajda o yılın moda akımlarını profesyonel ekibiyle yorumlayarak güncelliğini koruyor. Gelin topuzu, su dalgası gibi klasik gelin başı modelleri konusunda da iddialı olan firmaya rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan Kemal & Mustafa Kuaför’e ulaşım da oldukça kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Oldukça merkezi bir konumda bulunan kuaföre toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ulaşımda özel araç tercih edecekler için açık adres şöyle: Menderes Mahallesi Rıza Ertan Caddesi No:104 Alaçatı, Çeşme / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet sağlanabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Takma kirpik uygulaması, cilt bakımı, el- ayak bakımı yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde ve şehir dışına hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmeti veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Cilt bakımı, saç ve makyaj yapımı, el- ayak bakımı bulunuyor.

Kemal & Mustafa Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Kemal & Mustafa Kuaför organizasyon fiyatları Kemal & Mustafa Kuaför organizasyon fiyatları Kemal & Mustafa Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Kemal & Mustafa Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kemal & Mustafa Kuaför

Yorum yaz