Manisa Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Hediyelik sepeti
  • Halay mendili
  • Şerbet ikramı
  • Mevlit şekeri
  • Sünnet arabası süsleri
  • Sünnet mevlidi

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Lcv
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Keddy Dizayn Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alan Keddy Dizayn, sektördeki tecrübesiyle herkesten tam not alıyor. Bayi toplantılarından doğum günlerine kadar farklı özel günlerde organizasyon hizmeti veren firma, avantajlı paketlerini sizlere sunuyor. Oğlunuz için heyecanla planladığınız sünnet düğünü organizasyonu için görkemli bir düğün sizleri bekliyor. Avantajlı başlangıç paket fiyatları minimum 1.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Uzun zamandır detaylarını planladığınız sünnet organizasyonun kusursuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için düğün tarihi belli olduktan sonra hemen iletişime geçebilirsiniz. Keddy Dizayn organizasyon ekibi ile yapacağınız ön görüşme toplantısında, hayallerinizdeki düğünü her detayı ile anlatma imkanınız oluyor.

Organizasyonun yapılacağı mekanın belirlenmesinde, düğün için konsept seçiminde etkinlik sorumlusu sizlere yardımcı oluyor. Çocuklar için özel etkinlikler belirleniyor. Sünnet düğünü akışı için tüm detaylar sizin isteklerinize göre şekil alıyor. Sünnet organizasyonu dışında düğün, nişan, doğum günü, baby shower, açılış gibi etkinlikler de yapıyor.

Keddy Dizayn Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Organizasyon firması diğer organizasyonlarda olduğu gibi sünnet düğünü organizasyonu içinde hem siz aileleri hem çocuklarınızı memnun etmek için özveriyle çalışıyor. Bunlar için sizlerin ihtiyaçlarına yönelik başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Sünnet organizasyon paket fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Sünnet organizasyonu ile ilgili hayal ettiğiniz ne varsa bu firma ile gerçekleştirebilirsiniz.

Paketlerin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Size özel kampanya ve fiyatlardan yararlanmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Unutulmaz anların birikeceği sünnet organizasyonu ile avantajlı seçenekler sizleri bekliyor.  Bu özel günü ölümsüzleştirmek üzere gün boyu devam edecek olan fotoğraf ve video çekimi hizmeti sağlanıyor. Keddy Dizayn, organizasyon hazırlık sürecinde seçtiğiniz konsepte uygun bir masa örneği sunuluyor.

Demo masada dilediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz.  Sünnet düğünü organizasyonu tarihinizden 6 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle her detay geniş bir zaman diliminde, planlı şekilde oluyor. Organizasyonu için sünnet tahtı, sünnet örtüsü, sünnet arabası süsleri gibi törenin olmazsa olmaz aksesuarlarını kendiniz alabildiğiniz gibi, organizasyon ekibi sizler için kiralayabiliyor.

Kına, mumlar, balonlar, çiçek aranjmanları ile mekan süslemesi yapılıyor. Mevlit şekeri, hediyelikler, halay mendili konuklarınıza dağıtılıyor. Keddy Dizayn sadece sünnet düğünü planlamıyor aynı zamanda; organizasyonuna uygun şekilde süslenmiş bir araç kiralamanıza yardımcı oluyor. Kusursuz bir sünnet töreni için bu firma ile çalışabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa Merkez'de yer alan Keddy Dizayn organizasyona ulaşmak için şehir merkezinde kalkan dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet, doğum günü, açılış, baby shower, sünnet töreni, düğün, nişan, kına gecesi ve daha bir çok özel gününüzde bu firma ile çalışabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında organizasyon hizmeti ve demo masa ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sünnet düğünü organizasyonu için konsept seçimi, mekan süslemesi başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Demo masa, kişiye özel konsept geliştirme, araba ve aksesuar kiralama her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept seçenekleri mevcut.

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ne kadar?

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Keddy Dizayn Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Keddy Dizayn

Yorum yaz