Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv
Mekan giydirme
Servis elemanı

Keddy Dizayn Hakkında

Keddy Dizayn, Manisa'nın Merkez ilçesinde birçok organizasyon türünde hizmetlerini sürdürüyor. Düğün organizasyonu hizmetlerinde farklı dokunuşlar ile keyifli vakit geçirmenizi ve güzel hatıralar biriktirmenizi sağlıyor. Oldukça bütçe dostu olan firma ile davetinizden 2 hafta önce iletişime geçmeniz halinde, size en uygun organizasyonu rahatlıkla oluşturabilme imkanı sunuyor. Düğün organizasyonu için belirlediği başlangıç paketinin fiyatları 500 TL olarak belirleniyor.

Firmanın Özellikleri

Keddy Dizayn, birçok tema ve konsept özelliğini bünyesinde bulunduruyor. Açılışlar, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü gibi etkinliklerin yanı sıra düğün organizasyonu hizmetiyle öne çıkıyor. Hayalinizdeki düğün davetini oluştururken kolaylık sağlayan firma; demo masa, konsept ve tema geliştirme gibi çalışmalarıyla size hitap eden olanaklar oluşturuyor.

İnce detaylara önem veren firma işini titizlikle yapmaya gayret ediyor. Kişinin zevkini yansıtacak aynı zamanda hem zevke hem bütçeye uyacak özenli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Ayrıca kendinize özel paket oluşturma imkanı sunuyor.

Keddy Dizayn Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonu size özel paketler, mekanın koşullarına ve sizin tercihlerinize göre farklılaşabiliyor. Oldukça uygun olan paketlerin başlangıç fiyatı ise 500 TL'den başlıyor. Uygun ve bütçe dostu başlangıç fiyatları paketlere de yansıyor ve bütçenize uyacak hizmetleri alabilmenizi sağlıyor. Firmanın her şey dahil paket fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgi için fiyat teklifi butonuna tıklayabilir, size özel fiyatları öğrenmek için formu doldurabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişim kurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Kişisel zevklere ve bütçeye uygun hizmet anlayışıyla öne çıkan firma hizmetleriyle fark oluşturuyor. Düğün organizasyonu konusunda titizlikle hazırlanmış çalışmaları Keddy Dizayn farkını ortaya çıkarıyor. Araç kiralamadan balayına, çiçekten davetiyeye, fotoğraf ve videodan havai fişek gösterisine kadar birçok hizmet sunuluyor.

Ayrıca barkovizyon, catering, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, LCV hizmeti, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme gibi detaylandırılmış hizmetler bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Keddy Dizayn, Manisa ilinin Merkez ilçesinde yer alıyor. Bulunduğu konum gereği ulaşımı oldukça kolay tutuyor. Davetinizi gerçekleştireceğiniz mekana gelerek hizmet sunan firma, birebir görüşme için sizleri bekliyor.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma şehir içi ve şehir dışına hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma: sünnet düğünü,açılışlar, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon organizasyonları türünde hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek avantajlarda araç kiralama ve balayı hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firma içeriğinde: çiçek, davetiye, dekor, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, masa sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette barkovizyon, catering, DJ, havai fişek, fotoğraf ve video, LCV hizmeti sanatçı hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma demo masa, konsept ve tema geliştirme seçenekleri sunuyor.

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ne kadar?

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Keddy Dizayn Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Keddy Dizayn

Yorum yaz