Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Baby shower süslemesi

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Keddy Dizayn Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Keddy Dizayn müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet veriyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında hizmet veren firma talep edilirse düğün, sünnet gibi organizasyon planlamaları da gerçekleştiriyor. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da hizmet seçeneği bulunuyor. Firmanın 1.000 TL bandındaki başlangıç paketi fiyatları her bütçeye uyuyor.

Hizmetleri

Keddy Dizayn şehir içinde müşterilerine sunduğu hizmetlerin tamamını şehir dışında da sunarak hizmet almak isteyenlere oldukça kolaylık sağlıyor,

Ayrıca yurt dışına malzeme temini sağlayan firma doğum günü ve baby shower organizasyonlarında müşterilerine aksesuar kiralamada kolaylık sağlıyor. Firmadan hizmet almak için 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Keddy Dizayn Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Uygun fiyat aralığı sayesinde geniş kitlelere hizmet sunan firma, düzenlemiş olduğu doğum günü ve baby shower organizasyonlarında 1.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatı sunuyor. 2.000 TL’lik her şey dahil paket fiyatları da değerlendirilerek hizmet çeşitliliği imkanından yararlanılıyor. Fiyatlar talep edilen isteklere göre değişiklik gösterebiliyor.

Keddy Dizayn’ın size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ya da daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Şehir içinde ve şehir dışında hizmet veren Keddy Dizayn yurt dışında da kendilerini tercih eden müşterilerine malzeme temini alanında olanaklar sunuyor. Araç kiralama, barkovizyon gösterimi, kiralık masa ve sandalye hizmeti, kapalı çadır, canlı çiçek ve davetiye gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla temin edebiliyor.

Keddy Dizayn, doğum günü ve baby shower organizasyonu için konsepte uygun renkler ve dekorasyonla mekanı süslüyor. Çiçek aranjmanları, balonlar, mekan giydirme seçenekleri ile kişiye özel konsept tasarlıyor. Konuklarınıza ikram edeceğiniz cupcake, kurabiye, pasta ve diğer yiyecekler için catering hizmeti talep edebiliyorsunuz.

İkramlarınız özenle servis ediliyor. Karşılama kokteyli avantajı da bulunuyor. Dilerseniz DJ, sanatçı ve orkestra teminini ekstra olarak paketinize dahil edebiliyorsunuz. Bu sayede etkinliğiniz de eğlenceli anlar yaşıyorsunuz. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüzleştiriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Keddy Dizayn, Manisa Merkez ilçesinde konumlanıyor. Bulunduğu lokasyon sayesinde toplu taşıma ve özel araç ile kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Açık adresi: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve İzmir'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet ve kurumsal etkinliklerde bu firma ile çalışabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Servis hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa sandalye kiralama ve kişiye özel konsept tasarımı başlangıç paketi içinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, çiçek aranjmanları, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video çekimi, ışık ve ses sitemimi temini, sahne kurulumu, sanatçı temini, mekân giyindirme, servis ve hizmet elemanı temini, karşılama kokteyli ve kişiye özel konsept geliştirme her şey dahil paket içerisinde bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımı yapılıyor.

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ne kadar?

Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları Keddy Dizayn organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Keddy Dizayn Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Keddy Dizayn

Yorum yaz