Keçiören Düğün Sarayı

Hayatınız boyunca en özel gününüzü hayal ettiniz. Her şeyin doğal, kusursuz ve eksisiz olmasını istiyorsunuz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla misafirlerinize her şeyin en iyisi ve en güzelini sunmak en temel amacımız! Bizler sizlerin bu isteklerini en kısa süre içerisinde Keçiören Düğün Sarayı'nda gerçekleştiriyoruz!

Keçiören Düğün sizi sadece dekor ve görsellik açısından sadece sizleri tatmin etmiyor, aynı zamanda personelleri, zengin ikramları ve hizmet anlayışıyla da memnuniyetinizi %100’e çıkartıyor.

Keçiören Düğün Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Toplam 750 kişilik kapasitesiyle birlikte 1991 yılından beri hizmet veren Keçiören Düğün Sarayı, müşterilerinize organizasyonlarda pek çok seçenek sunuyor! Ankara'nın Keçiören ilçesinde bulunan Keçiören Düğün'de ikramlarımız bol, fiyatlarımız uygundur! Konseptinizi yemekli, yemeksiz, alkollü ve alkolsüz olarak tercih edebilirsiniz.

 

Keçiören Düğün Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün sarayımız Keçiören’de bulunmaktadır. Düğün sarayımıza direkt olarak gelmek istiyorsanız 114, 153, 522, 411 ve 114-3 numaralı araçları kullanabilirsiniz. Keçiören ilçesinin trafik açısından sorunsuz ve ilçe komşu ilçelere yakın olması sebebiyle, mekana ulaşım açısından sorun yaşamayacaksınız! Kendi araçlarınızla birlikte geldiğinizde, ücretsiz otoparkımızı organizasyon boyunca kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

Keçiören Düğün Sarayı’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

2001 yılından kalitesi ve profesyonelliği ile birlikte ön planda olan Keçiören Düğün, son olarak 2015 yılında baştan aşağı yenilenerek müşterilerine kusursuz bir hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Nikah Törenleri
 • Mezuniyet Baloları
 • Doğum Günü Partileri
 • Bayi Toplantıları
 • Kurumsal Toplantılar
 • Asker Eğlenceleri
 • Kokteyller
 • Lansmanlar
 • Yemekli Davetler gibi sayısız organizasyonlarınızda Keçiören Düğün Sarayı olarak sizlerin yanınızdayız.

 

Organizasyonlarımızla ilgili detaylı bilgiyi videolarımızı ve video altına bulunan yorumlarımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmet sonrasında ise dilerseniz video altına yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz!

Keçiören Düğün Sarayı’na Gelin, Hayallerinize Yakışır Bir Düğün Organizasyonuna İmza Atın

Profesyonel bir organizasyon planlaması ile birlikte en özel gününüz sevdiklerinizle paylaşmak için sizleri kendinizden daha fazla düşünüyor ve ona göre hizmet ediyoruz.

En güzel günlerinizde biz de sizlerin yanınızda olmak istiyoruz! Birçok hizmeti sizlere uygun fiyatta sunuyoruz. Kalitenin ve güler yüzün birleştiği Keçiören Düğün Sarayı’nu görmeden kesinlikle karar vermeyin!

Keçiören Düğün Sarayı’nın Profesyonel Ekibine Güvenin, Düğün Gecenizde Sorun Yaşamayın!

Hayatınızı özel günü için belki yıllarca Hayal kurdunuz ve hazırlık yaptınız. Elbette her türlü durumda düğün organizasyonlarında arızalar veya problemler çıkabilir. Her şeyin mükemmel ötesinde olmasını ve düğününüzde aksiliklerin olmamasını istiyorsanız, Keçiören Düğün'ün profesyonel ekibiyle tanışmanızı çok istiyoruz! Düğününüzün baştan sonra her dakikasını planladığımız için hiçbir aksiliğin ortaya çıkmasına izin vermiyoruz! Böylece; en özel gününüzde küçük bir problem bile karşınıza çıkıp canınızı sıkamayacak!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Görkemli bir salon ve muhteşem bir atmosfer arıyorsanız doğru yerdesiniz diyebilirim. Düğün günü hayatınız boyunca unutmayacağınız bir an. Bu anı olağanüstü geçirmek istiyorsanız Keçiören Düğün Salonu istediklerinizi fazlası ile karşılayacaktır. Bizim için arzu ettiğimiz bir düğün oldu.

 2. Puan

  İkramlı ve 500 kişilik düğünümüzün ev sahipliğini yapan Keçiören Düğün Sarayı, bize her türlü imkanı sundu. İkramlarımız tazeydi, lezzetini beğendik. Sunum tarzını da takdir ettik. Düğün telaşıyla pek bir şey anlayamasak bile davetlilerimiz pek memnun görünüyorlardı. Düğün sonrası da görüşlerini aldık tabi. Hizmetten kimse şikayetçi değildi. Ulaşım sağlarken de sıkıntı yaşayan hiç olmamış. Biz Keçiören Düğün Sarayı ailesine tekrardan teşekkür ediyoruz.

Yorum yaz