Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
30 ₺
Her Şey Dahil Paket
70 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Adrese teslim
Menü tasarımı
Servis hizmeti
Servis malzemesi tedariğI
Yemek ulaşımı
Glutensiz pasta
Özel pasta tasarımı

Kazan Yemek Hakkında

Catering ve düğün yemeği firmaları arasında bulunan Kazan Yemek, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Firma, düğünlerinizde, nişanlarınızda, baby shower etkinliklerinizde ve tüm kurumsal organizasyonlarınızda, davetlilerinize lezzetli ve sağlıklı yemekler sunuyor. Birçok farklı menü çeşidinin bulunduğu firma, davetinizin türüne göre menüler oluşturuyor. Firma, düğün yemeği konusunda öne çıkıyor ve uygun fiyatları ile sizleri memnun ediyor. Düğün yemeği fiyatları kişi başı 30 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Kazan Yemek, size ve davetlilerinize hizmet verirken hijyen kurallarını oldukça önemsiyor. Servis öncesinde ve sonrasında düzenli olarak temizlenen çalışma ortamı ve araç gereçler, gıda güvenliğini de arttırıyor. Firmanın, özellikle catering konusunda oldukça deneyimli bir kadrosu bulunuyor. Davetlilerinize yemeklerin, tam saatinde ve eksiksiz ulaşması için yeterli personel ve ulaşım ağı bulunuyor.

Konseptinize uygun olarak sizlerin de görüşlerinin alınmasıyla belirlenen menüler, uzman ekip tarafından onaylanıyor ve hazırlanmaya başlıyor. Diyetisyen kontrolünde hazırlanan menülerin kalori ve besin değerleri de mutlaka hesaplanıyor.

Kazan Yemek Düğün Yemeği Fiyatları

Kazan Yemek, taleplerinize uygun olarak oluşturduğu menüleri size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyor. Bu süre zarfında tüm kontroller uzman ekip ve diyetisyenler aracılığıyla yapılıyor ve müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada geliyor. Firma, düğün yemeği fiyatları konusunda da müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsiyor.

Catering fiyatları oluşturacağınız menüye göre değişiklik göstermekle beraber ortalama kişi başı 30 TL’den başlıyor. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Kazan Yemek, catering konusunda tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde karşılıyor. Yemeğin, üretim tesisinden çıkıp davet noktanıza ulaşması tamamen firmanın güvencesi altında gerçekleşiyor. Sağladığı servis personeli imkanı ile yükünüzün büyük bir kısmını alan firma, menüyü oluştururken de sizin ve davetlilerinizin sağlığını önemsiyor.

İstek ve beklentilerinize göre oluşturduğunuz menüleri dilerseniz tamamen kişiselleştirmeniz de sağlanıyor. Diyetisyen ve uzman ekip kontrolünde menünüzün tamamını kendi tercihlerinizden oluşturabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün yemeği ile öne çıkan Kazan Yemek, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Kişisel araçlarınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz tesise 142B ve 144B numaralı otobüslerle de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adres: Alkop San. Sit. A/8 Blok Hadımköy İstanbul / Esenyurt.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikleriniz ve tüm toplu davetlerinizde firmayı tercih edebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir aksilik yaşanmaması adına birkaç hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evlere servis hizmeti, firmanın ilave hizmetlerinden yalnızca biri.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yemek servisi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, düğün yemeği tasarımı, servis elemanı ve ulaştırma yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilerseniz menülerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yemeklerin hazırlanması birkaç saati bulacaktır.

Kazan Yemek düğün fiyatları ne kadar?

Kazan Yemek düğün fiyatları Kazan Yemek düğün fiyatları Kazan Yemek organizasyon fiyatları ise 30 - 70 TL arasında değişmektedir.

Kazan Yemek Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kazan Yemek

Yorum yaz