İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
350 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
350 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel Hakkında

İstanbul Esenyurt ilçesinde yer alan Kaya İstanbul Fair Convention, konferans salonu seçenekleri arasında popülerliği ile anılıyor. Büyük ölçekli toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yapan otel, şehrin gürültüsünden uzak bir konumda bulunuyor. Mekanın kongre ve toplantı salonu fiyatları ise isteklerinize göre 130 TL bandında değişiyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

İstanbul’un günlük trafiğinden ve gürültüsünden uzak bir konumda yer alan mekan; konaklama, fuar, balo ve toplantı gibi ihtiyaçları karşılayacak şekilde hizmet veriyor. Geniş katılımlı organizasyonlar için tercih edebileceğiniz otel, maksimum 1000 kişiyi ağırlayacak bir kapasite sunuyor. Katılımcılara; 500 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de sunmayı ihmal etmiyor.

Şehri tepeden göreceğiniz bir manzara sunan mekan, toplantı organizasyonları için 24 salonluk kongre ve toplantı alanı ayırıyor. Kurumsal ölçekli toplantılar dışında iş yemekleri için de ferah ve geniş bir alan dahilinde rahatlık öne çıkarılıyor.

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel Toplantı Salonu Fiyatları

Hem konaklama hem de çeşitli davet ihtiyaçlarını geniş imkanlarla karşılayan otel, istek ve ihtiyaçlarınıza göre fiyatları belirliyor. Çeşitli etkinlik ve toplantı salonu fiyatları ise 130 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu yemekli konferans salonu etkinlikleri kişi başı 145 TL’den başlayan fiyatlar geçerli oluyor. Kokteyli bir sunum ya da toplantı için belirlenen fiyat ise 130 TL olarak biliniyor.

Mekanın  kına, nişan ve diğer davetler için belirlediği fiyatları öğrenmek için Ücretsiz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Sunduğu Olanaklar

Yenilenen mimari dekorasyonuyla hizmete açık olan mekan; özel ve geniş katılımlı davetlerin İstanbul’daki adresi olarak biliniyor. İş yemekleri, VIP davetler ve kurumsal organizasyonlar için döşenen kolonsuz 24 salon ihtiyacınızı karşılıyor. Toplantılar dışında mezuniyet balosu, düğün ve çeşitli davetler için de mekanın olanakları hazırda bekliyor.

Kurumsal ve özel davetler için otelin restoran hizmeti de büyük bir özen dahilinde sunuma hazırlanıyor. Çeşitli etkinlik planlarınız için menü tadımı önceden servis ediliyor. Ayrıca etkinliğin eğlencesini devam ettirmek amacıyla otelde after party organizasyonu da yapılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kaya İstanbul Otel, İstanbul Esenyurt ilçesinin merkezinde konumlanıyor. Ayrıca mekan TÜYAP Fuar Merkezine yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Otele minibüs BL-101 ve 142B, 142T, 303 ve 303A otobüsleri ile gelebilirsiniz.

Adres: Gökevler Mahallesi, 2317. Sk. No:1, 34513 Esenyurt/İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bayi toplantımız için Kaya İstanbul Fair Otel’i tercih ettik. Konuklarımı çok güzel ağırlandı, ikramlar taze ve lezzetliydi

  2. Puan

    iş toplantılarımız için her seferinde tercih ediyoruz ve her seferinde memnun bir şekilde ayrılıyoruz inanılmaz kaliteli bir otel

Yorum yaz