Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1.000
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel Hakkında

İstanbul’un konaklama ve davetler için en gözde mekanlarından birisi olan Kaya İstanbul Fair & Convention Otel, konaklamada en iyi hizmeti verdiği gibi; misafirlerinin en özel günlerinde de yanlarında olmaktan memnuniyet duymakta. Otelin eşsiz deniz ve göl manzarası eşliğinde birçok imkanı ile odalarında konaklayabilir ve 28. Katta yer alan şehir manzaralı restaurantta Dünya ve Akdeniz mutfağının en lezzetli yemeklerden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt’ta yer alan bu göz alıcı otel, İstanbul’un en büyük fuar alanlarından TÜYAP Fuar Merkezi’ne ve CNR’a yakınlığı ile de merkezi bir bölgede yer almakta.

Düğün, nişan, kına gibi özel gün davetleri gerçekleştirmek adına İstanbul Fair & Convention Otel konumu sayesinde hem sizleri hem de misafirlerinizi mutlu edecek. Otel çalışanları davetlilerinizin ve sizlerin unutulmaz bir gece yaşaması için sorumluluk bilinci ile çalışmaktalar.

Kaya İstanbul Otel'de Kına Gecesi Organizasyonu

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına profesyonel bir ekip, Kaya İstanbul Fair & Convention Otel tarafından hizmetinizde olacak. Başta kına etkinlikleri olmak üzere daha birçok davet için birbirinden göz alıcı salonları bulunan bu oteldeki geceniz; hem sizler hem de davetlileriniz tarafından unutulmayacak.

Balo Salonu, İstanbul Salonu, Abant Salonu adlarını verdikleri davet alanları 100 kişiden 1000 kişiye kadar misafiri ağırlamak için oldukça müsait.Otelin birbirinden yetenekli şefleri tarafından hazırlanan yemekler sayesinde de hem Dünya mutfağından hem de Türk mutfağından birçok lezzeti gecenizde bulabilirsiniz.

Şehir merkezinde ve deniz manzaralı bir kına gecesi geçirme imkanının yanında, sizlere sağlanacak organizasyon sorumlusu sayesinde de hayalinizi kurduğunuz kına gecesine unutulmaz şekilde kavuşacaksınız.

Kına geceleri için birbirinden farklı dekorasyonları tercih eden organizasyon sorumluları, sizlere en iyisini sunacak. Kolonsuz salonlar sayesinde ferah bir ortama da sahip olabilirsiniz.Süslemeler konusunda kına gecesi sahiplerinin istekleri ön planda tutulan otelde, kına tahtı, balonlar, tüller tüm şıklığı ile yer almakta.

Salonlar tasarlanırken teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak son teknoloji ses sitemi ve görsel sunumlar yapmak isteyenler için barkovizyon imkanları ile geceniz daha keyifli hale gelecek. Canlı müzik eşliğinde eğlenme olanağınız sayesinde hayallerinizi süsleyen kına gecesine kavuşabilirsiniz.

Otelde gerçekleştirmek istediğiniz davetler için uygun fiyatlardan faydalanabileceğiniz gibi, birbirinden etkileyici kampanya imkanlarını da değerlendirmeniz mümkün.

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel Hizmetleri

-Balo Salonu (1200 misafir kapasitesi)

-İstanbul Salonu (900 misafir kapasitesi)

-Abant Salonu (350 misafir kapasitesi)

-24 Salon (toplantılar ve konferanslar için)

-SPA & Fitness Salonları

-Kadınlara Özel SPA Alanı

Düğün, kına ve davetler için balo salonlarının yanında toplantı ve konferanslar için 6285 metrekarelik alanlarda ve farklı büyüklüklerde yer alan 24 adet salon da bulunmakta. Bu salonlar kapalı olarak tasarlanmış. Ses sistemi ve barkovizyon sayesinde toplantı için gerekli tüm imkanlar otelde bulunmakta.

Kadınlara özel SPA alanı, SPA alanı ve Fitness salonları sayesinde ister gündelik yorgunluğunuzu atabilirsiniz isterseniz de kına gecesi yorgunluğunu bu alanlarda dinlenerek atabilirsiniz.

Kaya İstanbul Fair & Convention Otel'e Nasıl Gidilir?

Esenyurt’ta bulunan Kaya İstanbul Fair & Convention Otel, merkezi konumu sayesinde misafirlerine oldukça kolaylık sağlıyor.Kişisel araçların yanında İstanbul’un birçok ilçesinden kalkan otobüsler ile de toplu taşıma sayesinde ulaşım sağlanmakta. Otelin sahip olduğu ücretsiz otopark ile park sorunu yaşamazken, vale hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Açık Adres: Gökevler Mah. 2317. Sk No:1 Esenyurt / İstanbul. Adres tarifi almak isterseniz DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Sorular

Konaklama bilgileri?

250 - 500 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'da sona ermektedir.

Sırala

  1. Avatar
    Mine & Kenan
    Puan

    Ekim ayında kına gecemi Kaya otelde yaptık. Kına tahtindan süslemelere her şey istediğim gibi oldu. Melis hanım a ayrıca çok teşekkür ederim bütün misafirlerim son derece eğlendiklerini söylediler. Otelin özellikle kokteyl menülerini öneririm. Bütün personele güleryüzü için ayrıca teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz