Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları Hakkında

Fotoğrafçılık alanında tecrübeli ve bir o kadar da dinamik bir ekibin sizleri karşıladığı Stüdyo Yağkut, 2000 yılından beri siz kıymetli çiftlerimize hizmet vermekte. İstanbul Beykoz, Kavacık, Ümraniye, Kadıköy ve Maltepe’de farklı şubeleri olan Yağkut Fotoğraf Stüdyoları ile her çeşit çekim kategorisi mümkün. Geniş paket çeşitliliği ile, istediğiniz dış çekim alanında çekim yapabileceksiniz. Sadece 1.000 TL’den başlayan fiyatları ve daha detaylı bilgiler için sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Olanaklar

Düğün hazırlıklarından itibaren çekimlerine başlanan düğün hikayesi filmleri, düğün belgeseli, nikah çekimi, bekarlığa veda partisi çekimleri ve düğüne dair aklınıza gelen bütün çekimler Kavacık Yağkut Stüdyo’da itina ile gerçekleştirilmekte. Bütün çekimlerde özellikle sizin fikirlerinize danışılmakta ve çekimin yapılacağı mekandan tutun, kamera ekipmanlarına ve arka planda kullanılan aksesuarlara kadar her konuda hayallerinizin doğrultusunda bir performans sergileniyor.

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları’nın sizlere sunduğu olanak yelpazesi oldukça geniş. Save the date, trashday, yurt dışı çekimi, şehir dışı çekimi gibi son dönemlerde çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen imkanların yanında, özgün konseptlerden meydana gelen dış mekan çekimi ve stüdyo çekimi olanakları da mevcut.

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo Yağkut Kavacık’ta her bütçeye uygun farklı çekim paketleri bulunuyor. İsteklerinize göre değişik olanaklardan meydana gelen paketler 1.000 TL’den başlamakta. Ortalama olarak 1.500 TL’ye kadar çıkabilen bu paketlere albüm, dijital baskı ve video klipleri dahil. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Ek Özellikler

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları’nda sadece düğün çekimleri değil, pek çok ayrıntılı fotoğraf çekimi yapılmakta. Günlük ve acele fotoğraf çekimlerini burada yapabileceğiniz gibi, son teknoloji kamera ekipmanlarıyla özel günlere dair detaylı stüdyo çekimi de yapılıyor. Bebek, çocuk, aile, doğum albümü veya mezuniyet çekimleri de burada itinayla gerçekleştirilmekte. Kurumsal fotoğrafçılıkta da anından sıkça söz ettiren Yağkut Fotoğrafçılık, şirket çalışanları tarafından daima tercih edilmekte.

Nerededir?

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyosu, İstanbul’un Beykoz ilçesinde konumlanmıştır. Stüdyo’nun hemen önünde bulunana Otağtepe Caddesi Otobüs Durağı’ndan geçen 14M, 15A, 15KÇ, 15M, 15ŞN, 135K numaralı hatları kullanarak ulaşım mümkün. Buna ek olarak, aracınızla da kolaylıkla ulaşım sağlanabilmekte. Kavacık Otobanı’ndan bu stüdyoya ulaşabilirsiniz. Açık adres ise şu şekilde:

Kavacık, Otağtepe Cad. No:49, 34810 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Marmara bölgesi olmak üzere, istenirse tüm Türkiye'ye hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum çekimi, mezuniyet çekimleri, bebek - çocuk ve aile çekimleri gibi pek çok çeşitli konseptte çekimler, bir uzman gözünden gerçekleştirilmekte.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim, siz kıymetli çiftlerimize sunulan ilave avantajlardan sadece bir kaçı.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve istenilen arkaplanın kullanımı, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Farklı kategorilerde dış çekim ve video klip çekimi, her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tema seçeneklerinde tek sınır, sizin hayal gücünüz. Firmanın şu ana kadar gerçekleştirdiği çekimlerden bazıları, orman, sahil, deniz gibi mekanlarda gerçekleşmiştir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 1 - 2 haftada ürün sizlere teslim edilecektir.

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları ne kadar?

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kavacık Yağkut Fotoğraf Stüdyoları

Yorum yaz