Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı Hakkında

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı size ve misafirlerinize unutulmaz bir gün sunuyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Kasrı Konak bugüne dek organize ettiği tüm kına etkinlikleriyle çok beğeni kazanmış bir davet alanıdır. Siz de harika bir kına gecesi yapmak istiyorsanız tercihiniz mutlaka Kasrı Konak olmalı. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları ve cazip kına paketleri hakkında bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Kına Gecesi Fiyatları Nasıldır?

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı’nda kına geceniz için ödeyeceğiniz fiyat etkinliğinizin gününe, yemekli mi yemeksiz mi olacağına göre ve ağırlayacağınız kişi sayısına göre değişiklik gösterecektir. Mekanın kına fiyatları hafta içi kişi başı 10 TL, hafta sonu ise 30 TL'den başlar. Yemeksiz kına paketi fiyatları 2.000 TL civarındayken yemekli davetleri 3.000 TL'den başlayan fiyatlarla düzenleyebilirsiniz.

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı Özellikleri

Kasrı Konak’ta yemekli ve kokteyl düzeninde 750 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Şık davet alanı, yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarisi ile çiftlerden büyük beğeni topluyor. Kına gecesi organizasyonlarının olmazsa olmazı kına tahtı, kına müzikleri, kına seti, gök kuşağı kemeri ve testi oyunu gibi hizmetleri bu şık davet alanında bulabilirsiniz.

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı bünyesinde yalnızca kına geceleri düzenlenmiyor. Mekanın adından da anlaşılacağı gibi burada düğünler de yapılıyor. Bu etkinliklerin yanı sıra açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü yapılmaktadır.

Kına gecelerinde yemek ikram edilmesi gün geçtikçe daha çok popülerleşiyor. Siz de etkinliğinizde yemek ikram etmek isterseniz davetiniz için Kasrı Konak'ı seçmeniz isabetli olacaktır. Burada bir kına yapacaksanız ikram edilecek yemekleri davetiniz öncesinde tadabilirsiniz.

Mekanda yüz elli ila iki yüz elli araba alacak büyüklükte bir otopark bulunuyor. Yani eğer bu mekanı seçerseniz davetlilerinizin araçlarını nereye park edeceği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Olanakları

Kasrı Konak Kına ve Düğün Salonu menüsünde çocuklara özel ve diyabet menü seçenekleri bulunuyor. Konuklarınızın yaşlarına ve yaşam stillerine göre bu menü seçeneklerinden birini ya da birkaçını tercih edebilirsiniz.

Tek amacı organizasyon sahiplerinin mutluluğu olan mekanda daha önce memnun kaldığınız bir organizasyon firması ile çalışma şansınız bulunmaktadır. Organizasyon işin en önemli kısımlı olduğu için çalışmak istediğiniz bir organizasyon firması yoksa sakın endişelenmeyin! Çünkü mekanda başarılı organizatörler çalışıyor ve siz de tüm etkinliğinizi bu etkinlik sorumluları ile düzenleyebilirsiniz.

Kasrı Konak bünyesinde ışık, ses ve sahne hizmetleri sizin istekleriniz doğrultusunda sağlanmaktadır. Yani barkovizyondan yararlanmak istiyorsanız da dj’den yararlanmak istiyorsanız da veya renkli ışıklarla bir ambiyans sağlamak istiyorsanız da bu istekleriniz Kasrı Konak tarafından sağlanacaktır.

Nasıl Gidilir?

Kırıkkonaklar Mh. 316 Cad. 15/C Çankaya / Ankara adresindeki davet alanına 304, 114-7 ve 413-7 hatlı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering hizmeti dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi istediğiniz bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra hizmeti sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, kına tahtı, kına tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı kına gecesi fiyatları ne kadar?

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı kına gecesi fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  güleryüzlü hizmeti için bütün kasrı konak ekibine teşekkür ederiz. kusursuz bir kına gecesi geçirdim herkese tavsiye ederim.

Yorum yaz