İstanbul Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
10
Min
20
Max
Kır Bahçesi Alanı
10
Min
20
Max

Süslemeler & Ekstralar

  • Evlilik teklifi seti
  • İkramlık
  • Kişiye özel servis seti

Mekan Özellikleri

  • Şamdan

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept

Karvan Yat Hakkında

İstanbul Avrupa yakasının en popüler yerlerinden Bebek’teki konumu, birbirinden şık tekneleriyle Karvan Yat, çiftlere en özel anları için konforlu bir deneyim sunuyor. Sektördeki on yıllık tecrübesi, profesyonel ekibiyle üstün hizmet sağlayan mekan, evlilik teklifi organizasyonu için çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul Boğazı’nın masmavi sularını evlilik yolculuğuna ilk adımı atan çiftlere taşıyor. Bu özel gününüze yönelik kişi başı 50-80 TL aralığındaki fiyatları ile hizmet veriyor.

Özellikleri

Karvan Yat, çok sayıda farklı özelliklere sahip teknelerden oluşan seçenekleriyle en özel anınıza eşlik ediyor. Zevkinize özel şekilde düzenlenen dekorasyonu, eşsiz lezzetleri içeren yemek ve kokteyl seçenekleriyle üstün hizmetten ve kaliteden ödün vermiyor. Evlilik teklifi için hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bu özel anda, sevgiliniz ile baş başa romantik anlar yaşayabiliyor, veya kiralayacağınız tekneye yönelik 10-20 kişi aralığındaki kapasite ile değerli misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz.

Karvan Yat  Evlilik Teklifi Fiyatları

Bünyesinde barındırdığı on yıllık tecrübesi ve birbirinden şık tekneleriyle rüya gibi bir deneyim sunan Karvan Yat, evlilik teklifi için sunduğu 50 TL'den başlayan kokteyl fiyatları ile İstanbul’un gözde semti Bebek’te sizleri bekliyor. Bu rakam, hafta sonu 80 TL'ye çıkıyor. Yemekli teklifler için ise kişi başı fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

'Fiyat Teklifi Al' butonuna tıklayarak mekana dair tüm merak ettiklerinizi DüğünBuketi destek ekibinden öğrenebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Hayatınızın en önemli sorularından biri olan evlenme teklifi için “evet” cevabını verirken isimlerinizin yazılı olduğu panolar, lazer gösterisi ve kutlama pastası, çiçeklerden, balonlardan oluşan çeşitli mekan süslemeleri size eşlik ediyor. Günün 24 saatinde istediğiniz iskeleden kalkış yapılırken yemekli veya kokteyl ikramlı kiralama hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

İsteğinize göre sadece yat kiralayıp ikramlarınızı kendiniz de getirebiliyorsunuz. Özel anlarınızı ölümsüzleştirmek üzere fotoğraf, video hizmetleri de bulunuyor. Karvan Yat aracılığıyla kiraladığınız yatlar ile tanıklık edeceğiniz masmavi güzellikler size film gibi bir an yaşatmak için can atıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Evlilik teklifi yanında bekarlığa veda, yıl dönümü, doğum günü, parti ve mezuniyet gibi özel anlarınıza eşlik eden Karvan Yat, Îstanbul Bebek’teki konumu ile çiftlere ev sahipliği yapıyor. Toplu taşıma tercih edenler için M6 Levent – Boğaziçi Üniversitesi metro hattını, veya 22, 22E, 40T, 42T otobüs hatlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Denizyolunu tercih edenlerden iseniz, Çengelköy – İstinye vapur hattı da seçenekler arasında. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Cevdet Paşa Caddesi No:93 karşısı Bebek / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering getirebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Karvan Yat, evlilik teklifi yanında bekarlığa veda, yıl dönümü, doğum günü, parti ve mezuniyet gibi özel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İsim yazdırma ve lazer ek avantajlar arasında bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kutlama pastası, çiçeklerden, balonlardan oluşan çeşitli mekan süslemeleri başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Görsel hizmetler yanında, yemek, kokteyl ve kutlama pastası yanında diğer ikramlarından oluşan geniş imkanlar sunuluyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik, mekan tarafından sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et, vegan, vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Organizasyon sonuna kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı özelliklere sahip yat ve tekne seçenekleri bulunuyor. İsteğinize göre süsleniyor.

Karvan Yat evlilik teklifi fiyatları ne kadar?

Karvan Yat evlilik teklifi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Karvan Yat evlilik teklifi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Karvan Yat Kaç kişilik evlilik teklifi kapasitesine sahiptir?

Karvan Yat açık alan kapasitesi 10 - 20 kişiliktir,

Yorum yaz