Kartallar Düğün Salonu

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu’nda sizleri ve değerli davetlilerinizi ağırlayan Kartallar Düğün Salonu salon düğünü konseptinde hizmet veriyor. Kapalı alanda düğün organizasyonları gerçekleştiren Kartallar Düğün Salonu; büyük salonu, geniş davetli ağırlama kapasitesi ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Kartallar, düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi, kokteyl bayi toplantısı ve mezuniyet gibi özel gün etkinlikleri gerçekleştiriyor. Düğün Salonu uygun düğün paketi seçeneklerinin yanı sıra kına gecesi için sunduğu zengin içerikli kına paketi sebebiyle de yoğun ilgi görüyor. İstanbul Zeytinburnu’nda Dikilitaş’ta hizmet veren Kartallar Düğün Salonu salon düğünü yapmak isteyenlerin ilk sıralarda tercih ettiği düğün salonları arasında yer alıyor. Kartallar Düğün Salonu; kaliteli hizmeti, güler yüzlü servis kadrosu ve ferah ortamı ile salon düğünü konseptinde son derece şık bir alternatif olarak göze çarpıyor.

Sunulan Hizmetler

İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesinde kapalı alanda hizmet veren Kartallar Düğün Salonu 850 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile Zeytinburnu’nun en büyük düğün salonları arasında yer alıyor. Kartallar Düğün Salonu, lezzetli ikramları ve zengin içerikli düğün paketleri ile dikkat çekiyor. Mekan yemekli organizasyonlarda dışarıdan catering hizmeti kabul ediyor. Düğün paketi içinde yer alan görsel showlar, video ve fotoğraf çekiminin yanı sıra düğün menüsü de iştah kabartıyor. Düğü menüsü içinde sunduğu 7 katlı pasta göz kamaştırıyor. Düğün paketi içinde sunduğu volkan show ve barkovizyon gösterileri ile düğünlere farklı bir renk katıyor. İstanbul Zeytinburnu’nun en renkli düğünlerine ev sahipliği yapan Kartallar Düğün Salonu, canlı müzik orkestrası ile eğlenceyi doruklara taşıyor. Salon düğünü konseptinde hizmet veren Kartallar Düğün Salonu, yüksek tavanlı ferah salonu, sahneye hakim oturma düzeni ve geniş pisti ile son derece nezih bir atmosfer sunuyor.

Fiyatları

Salon düğünü yapmak isteyenler için oldukça uygun seçenekler sunan Kartallar Düğün salonu yılın 12 ayı hizmet veriyor. Zeytinburnu ilçesinin Dikilitaş semtinde misafirlerini ağırlayan mekan dönemsel kampanyalar ve indirimler sunuyor. Kalite hizmetinin yanı sıra uygun düğün fiyatları sunan Düğün Salonu son derece şık organizasyon ve etkinliklere imza atıyor. Deneyimli çalışanları sayesinde en mutlu gününüzü unutulmaz anlara dönüştüren mekan, zarif salon süslemeleri ve görsel showları ile adından övgüyle bahsettiriyor. Kartallar Düğün Salonu’nun sunduğu avantajlı düğün paketleri ve cazip düğün fiyatları Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Nasıl Gidilir?

Kartallar Düğün Salonu, İstanbul Avrupa Yakası’nın en kalabalık ilçelerinden birisi olan Zeytinburnu’nda hizmet veriyor. Dikilitaş semtinde Telsiz Mahallesi’nde yer alıyor ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Hem özel araçla hem de toplu taşıma ile zahmetsizce ulaşılabilen Kartallar, düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü organizasyonlarının vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Hem İstanbul içinden hem de İstanbul dışından gelecek davetlileriniz için adres ve yol tarifi açısından avantajlı bir konumda yer alan mekan toplu taşıma duraklarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Otobüs ve metro ile gelmek isteyen davetlileriniz için son derece merkezi konumda yer alması sebebiyle mekan Zeytinburnu düğün salonları arasında ilk sıralarda tercih ediliyor. Gerek hizmet kalitesi gerekse ferah atmosferi ile göz dolduran salon; düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü mezuniyet gibi en özel günlerinize değer katıyor. Kartallar Düğün Salonu; sunduğu uygun fiyatlar ve indirim fırsatları ile Düğün Buketi’nde sizleri bekliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    çok güzel bir salno daha önce kuzenimin düğününe gelmişdik. aklımda kalmışdı zaten bizde çok beğendik memnun kaldık

  2. Puan

    masa düzenlemesi çok iyi yapılmış. Kolonlu bir salon olmasına rağmen tüm masalar pisti görüyordu. Memnun kaldık. Hizmeti süper.

  3. Puan

    hem şık hem de kaliteli hizmet veren bir mekan süslemede bol bol ayna kullanmışlardı bu da mekanı daha da şık gösteriyordu gelin odası da çok temiz ve ferahtı beğendik çok =)

Yorum yaz