İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Kardeş Sümer Hakkında

Gelinlik ve hazır giyimde yılların deneyimi sahip olan Kardeş Sümer, birçok gelin adayına özel gün kıyafeti konusunda yardımcı oluyor. İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde bulunan mağaza, geniş kıyafet portföyüyle her kesime hizmet vererek beğenilerini topluyor. Gelinliğin yanı sıra özel gün kıyafetleri, konfeksiyon ve okul kıyafeti hizmeti de sunan firma, kalitesi ve uygun fiyatları ile adından sıkça söz ediyor.

Sunduğu Hizmetler

Kardeş Sümer Konfeksiyon, yıllardır her kadının hayallerindeki gelinlik modelini vücut ölçülerine ve bedene en yakışacak şekilde tasarlıyor. Yeni gelin adaylarının hayallerini süsleyen tasarımlara imzasını atıyor. Gelinlik modellerinin haricinde hazır giyim ürünlerinde de kalitesini konuşturan mağaza, geniş kitlelere hitap ediyor.

Her yeni sezonun trendlerini yakından takip eden ekibiyle her gelin adayına şık, zarif ve büyüleyici gelinlik modelleri sunuyor. Modaya uygun tasarımlar gerçekleştirerek yenilikçi bir hizmeti deneyimlemenizi sağlıyor.

Kardeş Sümer Gelinlik Fiyatları

Firma, profesyonel çalışma ekibiyle yıllardır her bütçeye uygun çalışmalar gerçekleştiriyor. Aynı zamanda göz alıcı gelinlik modelleri tasarlamak için yoğun bir çalışma sürecinden geçiyor. 500 TL, 1500 TL arası kumaşa, modele ve dikime göre değişen fiyatları ile sizlere hizmet veriyor.

Şık, zarif ve büyüleyici tasarımlara sahip gelinlikler hakkında daha detaylı bilgi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir veya DüğünBuketi.com destek ekibini arayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Kardeş Sümer, her kadının hayallerindeki gelinlik modelini kolayca bulabileceğiniz bir yer. Geniş model skalası sayesinde gelin adaylarının kafa karışıklığını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ayrıca sizlere yardımcı olan modacılar sayesinde hayalinizdeki gelinliğe kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz.

Prenses model, dantelli, işlemeli ve A kesim gelinlik modellerin yer aldığı firmada, hazır kalıp modeller ve sizin hayal gücünüzle tasarlatacağınız birbirinden güzel gelinlik modelleri bulunuyor. Vücut ölçüleriniz baz alınarak birkaç provayla size en uygun modele karar veriliyor.

Adres Bilgisi

Kardeş Sümer, İzmir’in Ödemiş ilçesinde yer alıyor. Otobüs ve İZBAN ile rahatlıkla firmaya ulaşabilirsiniz. Ödemiş Akbank’ın yanında yer alan mağazaya 798 numaralı otobüs hattı veya İZBAN ile Ödemiş durağında inerek ulaşabilirsiniz. Otomobiliyle ulaşım yapmak isteyen gelin adayları için mağazanın açık adresi şöyledir:

Bengisu, Sabit Arlı Cad. No:38, 35750 Ödemiş / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan elbisesi, abiyeler, okul kıyafetleri gibi farklı alanlarda da üretim yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Daraltma, dikim provası, tamir ve tadilat hizmetleri veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp modeller ve duvak tasarımları yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarımlar ve prova imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin adaylarının isteğine uygun modelde tasarım yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Provalar sonunda 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Kardeş Sümer organizasyon fiyatları ne kadar?

Kardeş Sümer organizasyon fiyatları Kardeş Sümer organizasyon fiyatları Kardeş Sümer organizasyon fiyatları ise 500 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Kardeş Sümer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kardeş Sümer

Yorum yaz