Ankara Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Karadeniz Müzik Ajans Hakkında

Güzel ve keyifli düğünlerin adresi yıllardır Karadeniz Müzik Ajans oluyor. Ankara Çankaya ilçesinde 11 yılı aşkın süredir hizmet veren ekip sunduğu geniş repertuvarla daima sizlerle oluyor. Düğün orkestrası ve DJ hizmetiyle öne çıkan ajansın başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Düğün orkestrası sektöründe ilk tercihlerden olan Karadeniz Müzik Ajans, verdiği çeşitli hizmetlerle kalitesini arttırıyor. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için düğününüzden önce de provalar gerçekleştiren ekip, etkinlik planlama toplantısı da alıyor. Bu toplantıda eş adaylarına özel müzik listesi hazırlanıyor.

Ajans, açık ve kapalı alanda sahne ekipmanlarını ve ses-ışık sistemlerini kusursuz şekilde kurarak en özel gününüzde hata ihtimalini de ortadan kaldırıyor. Şehir dışı hizmeti de bulunan ekip, en trend müzikleri yakından takip ediyor. Düğün orkestrası ve DJ ekibi düğünlerinizde enerji dolu anlar sizleri bekliyor!

Karadeniz Müzik Ajans Düğün Orkestrası Fiyatları

Karadeniz Müzik ekibi sizlere avantajlı fırsatlar ve kampanyalar sunuyor. Düğün orkestrası ve DJ ekibini düğününüzde ağırlamak isterseniz ekibin başlangıç fiyatları sadece 1.000TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 2.000TL olarak belirleniyor. Aynı zamanda aldığınız hizmetin türüne ve süresinde göre de fiyatlar farklılık arz edebiliyor.

Daha fazla bilgi alabilmek ve kampanyalardan haberdar olabilmek için Düğün Buketi Destek ekibiyle iletişime geçebilir,“Ücretsiz Teklif Al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

Diğer Olanaklar

Karadeniz Müzik Ajans ekibi düğün orkestrası hizmeti yanında DJ, davul, bando show, sahne showları, konsept tema eğlenceler, sıla geceleri, dini-tasavvufi müzikler gibi pek çok hizmet de sunuyor.

Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ile geniş yelpazede müzik çeşitliliği sunan ekip, Türk halk müziği, sanat müziği, klasik müzik, yöresel müzikler, arabesk, oyun havaları, Karadeniz müzikleri, Latin, Kafkas, Balkan müzikleri ve nostaljik müzik çeşitliliği ile her kitleye hitap etmeyi başarıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Karadeniz Müzik, Ankara Çankaya mevkiinde yer alıyor. Sadece Ankara ile sınırlı kalmayarak Türkiye’nin çoğu iline hizmet verebilen ekibe 353-5 numaralı otobüs ve M1-M2-M3 metro ile ulaşabilirsiniz. Siz de düğün orkestrası ve DJ ekibinden düğününüzde eşsiz bir performans almak istiyorsanız  aşağıdaki adresi takip etmeniz yeterli oluyor.

Aşağı Öveçler, 1303. Sokak no 14/1, Çankaya/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlere hizmet bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına geceleri, nişan ve söz merasimleri, açılışlar, sıra geceleri, toplantılar, kurumsal etkinlikler ve çeşitli organizasyonlarda yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyondan dört hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında ve açık havada sahne hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası ve DJ ekibi hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Karşılama ve fasıl ekibi, kişiye özel müzik listesi, davul show, dini ve tasavvufi müzik hizmeti bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Organizasyonunuzdan önce 2-3 saat hazırlık aşaması bulunuyor.

Karadeniz Müzik Ajans düğün fiyatları ne kadar?

Karadeniz Müzik Ajans düğün fiyatları Karadeniz Müzik Ajans düğün fiyatları Karadeniz Müzik Ajans organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Karadeniz Müzik Ajans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karadeniz Müzik Ajans

Yorum yaz