Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık Hakkında

Kayseri Melikgazi mevkiinde konumlanan Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık, en özel gününüzdeki anılarınızı ölümsüzleştirmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında dikkatleri üzerine çeken firma sunduğu profesyonel hizmetlerle çiftlerden artı puan alıyor. Başlangıç paketi fiyatları 2000 TL'den başlıyor.

Sunulan İmkanlar

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık, dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. Düğün hikayesi, düğün belgeseli katalog çekimi, konsept çekim, söz, nişan, kına çekimi, dış mekan çekimi gibi çeşitli alanlarda hizmet vererek en güzel günlerinizde yanınızda oluyor. Firma çiftlerin istekleri doğrultusunda çekimler yaparak, mekan seçimlerini ayarlayarak isteklerinizi göz önünde bulunduruyor.

Firma fotoğrafların teslim süresi yaklaşık olarak bir hafta oluyor. Bu yüzden etkinlikten bir hafta önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Firma, sosyal medya uygulamaları için video klip çekimi gibi hizmetlerle karşınıza çıkıyor. Full HD çekim hizmeti ile sizlere kaliteli fotoğraflar sunuyor.

Kapadokya Fotoğrafçısı Bekir Işık Dış Çekim Fiyatları

Unutmak istemeyeceğiniz günlerinizi sizlere anı olarak bırakmayı hedefleyen fotoğrafçının ücretleri değişkenlik gösterebiliyor. Yaklaşık olarak fiyatlar 2000 TL’den başlıyor ve 3000 TL’ye kadar değişiyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Özellikleri

Bekir Işık, dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında en çok tercih edilen firma, dilerseniz stüdyo çekimi yapabiliyor. Aynı şehirden çekim yapan firma ayrıca şehir dışına da fotoğraf çekim hizmeti veriyor. Ekip fotoğrafları orijinal kopya teslimi şeklinde sizlere veriyor. Firma ayrıca dış mekan çekimi ve yurt dışında çekim yaparak yer ve mekan konusunda sınır tanımıyor. Hayal ettiğiniz temaları sizinle beraber geliştirerek alışılmışın dışında çekimler gerçekleştiriyor. Sade ve unutulmaz pozlar içinde size özel seçenekler sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında en iyilerden biri olan firmadan dilerseniz online olarak randevu alabilirsiniz. Firma Kayseri Melikgazi mevkiinde konumlanıyor. Firmaya dilerseniz özel araçla dilerseniz de toplu taşıma ile gidebilirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler için adres;

Yıldırım Beyazıt, Sivas Blv. No:210, 38030 Melikgazi/Kayseri.

Yorum yaz