İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
3 ₺
Her Şey Dahil Paket
5 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Hakkında

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kuruldu. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde aileleri ile birlikte ücretsiz konaklayabilecekleri Aile Evleri ile hizmet veriyor. Hastanelerin çocuk hematoloji ve onkoloji servislerinde ve Aile Evleri’nde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler ve projeler yürütüyor. İstanbul Şişli'de 3 TL2den başlayan fiyatlarla düğün davetiyesi hizmeti alabiliyorsunuz.

Özellikleri

Davetiyelerinizi Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile hazırlamayı tercih ederek kanserli çocuklara umut olmak isteyen ve şehir dışında yaşayan bir çift olabilirsiniz. Dilediğiniz yardımı şehir dışında yaşamanıza rağmen yapabiliyorsunuz. Çünkü KAÇUV’da davetiyelerin şehir dışına gönderimi imkanı bulunuyor. Ülkemizin dört bir yanından da davetiye satın alarak KAÇUV’a yardımda bulunabilirsiniz.

"Nerede yaşam varsa, orada umut vardır” sözüyle yola çıkan KAÇUV tedavi gören çocuklara ve ailelerine desteklerini bağışçıları sayesinde sürdürüyor. Siz de KAÇUV faaliyetlerini desteklemek için KAÇUV Umut Dükkanı'nın nikah ürünlerini tercih edebilir, çocuklara umut olabilirsiniz. Yakında evlenecekseniz ve henüz davetiyelerinizi bastırmadıysanız hem bir sivil toplum kuruluşuna destek olmak hem de şık davetiyelere sahip olmak için KAÇUV’u seçebilirsiniz. Vakfın sunduğu hizmetler arasında sizin için şık ve zarif masa kartları, menü kartları ve nikah şekeri formunda çikolatalar hazırlamak da bulunuyor. Yani KAÇUV’a güvenerek düğününüzde ihtiyaç duyacağınız tüm kartlara sahip olabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dünyayı daha güzel bir yere dönüştürmeyi hedefleyen Kanserli Çocuklara Umut Vakfı davetiye tasarımlarında yeryüzündeki en büyük güzellik olan çiçeklerden yararlandığını görebilirsiniz. Özellikle mor çiçeklerin kullanıldığını görmenizin mümkün olduğu davetiye seçeneklerinde gelincik, ortanca ve leylak sıklıkla tercih ediliyor. KAÇUV bir diğer davetiye seçeneği olan magnetlerde de taş ve ahşap ana malzemelerinden yararlanıyor. Magnetlerin üzerinde de çiçek desenleri bulunuyor.

Kendini iyiliğe adamış Kanserli Çocuklara Umut Vakfı oldukça düzenli çalışan bir ekibe sahip. Bu başarılı ekip davetiyelerinizi minimum 7 iş gününde teslim edebiliyor. Fakat düğününüzde ağırlayacağınız kişi sayısı bir hayli yüksekse bir sorun yaşamamak için vakıfla etkinliğinizden yaklaşık 1 ay önce irtibata geçebilirsiniz.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Düğün Davetiye Fiyatları

Vakfın hazırladığı davetiyeler arasında menü davetiyeleri ve magnet davetiyeler de bulunuyor. KAÇUV davetiye fiyatları 3 TL'den başlıyor. Toplu davetiye alımı düşünüyorsanız DüğünBuketi.com ile iletişime geçerek avantajlı fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nişan törenleriniz için, nikah törenleriniz için, söz ve kına geceleriniz için de davetiyelerinizi KAÇUV ile tasarlayabilirsiniz. Diğer etkinlikleriniz için de davetiyelerinizi vakıf ile hazırlama talebiniz için ne tür seçenekler sunulduğunu öğrenmek için de vakıfla irtibata geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için “Teklif Al” butonuna tıklayabilir ve ekibimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Davetiyeleriniz için KAÇUV adresinde ziyaret etmek isterseniz Şişli'ye gidebilirsiniz. DT1 ve 66 hatlı otobüslerle ulaşım sağlayamak oldukça kolay..

Adres: Vakıf Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Beşler Apt. No:44 Kat:2 D:2 Elmadağ Şişli  İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Nikah Davetiyesi, Kına Davetiyesi, Doğum Günü Davetiyesi, Baby Shower Davetiyesi, Nikah/Sünnet Şekeri, Magnetli / Mıknatıslı Davetiye, Davetiye Zarfı.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir Dışına Gönderim Seçeneği, Masa Kartı Basımı, Menü Baskı, Checkbox, Cut-out Baskı.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Vintage, Retro, İlginç / Değişik Davetiye, Kraft Kağıtlı, Butik Davetiye, Çiçekli Davetiye, Lüks, Şık / Sade.

Ürünün teslim süresi nedir?

En geç 14 iş günü.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı düğün fiyatları ne kadar?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı düğün fiyatları Kanserli Çocuklara Umut Vakfı düğün fiyatları Kanserli Çocuklara Umut Vakfı organizasyon fiyatları ise 3 - 5 TL arasında değişmektedir.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Güzel bir projede yer alıp kendimize bir anı bıraktık, teşekkür ederiz

 2. Puan

  Herşey sorunuz ve güzeldi🌸 Az da olsa faydalı olabilmek büyük mutluluk❤️

 3. Puan

  Böylesine bir hayra vesile olduğunuz için teşekkürler

 4. Puan

  Mükemmel bir çalışma oldu, emeklerine sağlık en ufak destek olabildeysek ne mutlu 🙏🏻

 5. Puan

  Magnet ve davetiye siparişi verdim , sadece tekinin siparişi gelmiş ve teslimat yapılmış görünüyordu . Kaçuv whatsapp hattından iletişim sağladığımda sağolsunlar hemen ilgilendiler 🙂

 6. Puan

  Çok hızlı ön izleme ve teslimat yapıldı, Teşekkürler KAÇUV 🙂

 7. Puan

  harika bir iş..

 8. Puan

  çok anlamlı bir hediye armağan etmiş oluyorsunuz ve her türlü durumda hemen ulaşabiliyorsunuz, ben gayet memnunum

 9. Puan

  Çocuklara herzaman tam destek.. Bu ara da ürünler harika, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 10. Puan

  Davetiyemi yaptırırken aynı zamanda KAÇUV’a faydalı bir dokunuşta bulunduğu bilmek beni çok mutlu ediyor. Ürün tasarımları son derece şık ve güzel. Tekrar olsa bir kere daha kesinlikle kaçuvla anlaşırdım. Her şey için teşekkürler.

 11. Puan

  Çok hızlı onizleme yapıldı, bize böyle bir desteğe vesile oldukları icin çok teşekkür ederiz.

 12. Puan

  Böylesine kıymetli bir bağışa vesile oldukları için öncelikle çok teşekkür ederim. Çok hızlı ve anlayışlılar 🙂

 13. Puan

  İletişim güzel,kargolama hızlı. 😻

 14. Puan

  Çok kısa sürede dönüş sağlanılıyor, ilgili bir ekip baskı kalitesi muhteşem
  Böyle güzel şeylere vesile olmanız harika teşekkür ederiz 🌸

 15. Puan

  Davetiye ve magnet siparişlerimiz için güzel tasarımları ve ilgileriyle bize çok yardımcı oldular. Sizlere de bizim gibi KAÇUV’a destek olmanızı tüm kalbimimizle öneriyoruz.

 16. Puan

  Biz yapacağımız bir etkinlikten sonra çöpe atılan kağıtlar üretmek yerine davetiyelerimizi kaçuv’dan almayı tercih ettik. mutluluğumuz birilerine de umut olsun istedik. çok güzel tasarımlar var. kesinlikle öneririz. 🙂

Yorum yaz