Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima

Kalıpçızade Ankara Konağı Hakkında

Başkent Altındağ konumunda bulunan Kalıpçızade Ankara Konağı tarihi yapısı ve sunduğu hizmetleriyle öne çıkıyor. Kına gecesi mekanları arasında başkentlilerin vazgeçilmezi haline gelen konak nostaljik aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Konakta kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlıyor. Konak hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ücretsiz Düğün Buketi danışma hattını arayarak veya teklif formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. 

Konak Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı alanıyla dikkatleri üzerine toplayan Kalıpçızade Ankara Konağı ahşap ve taş malzemelerin harmanlanmasıyla oluşturuluyor. 

Geniş bahçesi ve kapalı alanında hizmet sunan konak renkli sedirleri, eski zaman çizgili koltukları, işlemeli yastıklarıyla dikkat çekiyor. 

İç dizaynda kullanılan nakışlı örtüler, kenarı işlemeli aynalar, gold renk avizeler ortamın ambiyansını belirliyor. Şehrin eski zamanlardaki görüntüsünü yansıtan fotoğraflar ise nostaljiye olan özlemi yansıtıyor. 

Konağın kapalı alan kapasitesi 100 ila 250 kişi, açık kır bahçesi alanı ise 250 ila 500 kişilik kapasiteyle hizmet sunuyor. 

Kalıpçızade Ankara Konağı Kına Gecesi Fiyatları

Geleneksel ve moderni harmanlayarak sunan mekan konak ruhunu her detayda ön plana çıkarıyor. Kokteyl ve yemekli menü seçeneği sunulan konakta isteğinize bağlı tatlar sunuma hazır hale getiriliyor. Konağın hafta içi kokteyl fiyatları 50 TL’den başlıyor. Hafta sonunda 80 TL olabilen fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yemekli fiyatlar ise hafta içi 100 TL hafta sonu 150 TL olabiliyor. 

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve düğün buketi çiftlerine özel indirimler hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. 

Olanakları

Kalıpçızade Konağı kına gecesi organizasyonlarıyla adını duyuruyor. Konakta ayrıca; nişan, düğün, parti, sünnet düğünü ve baby shower gibi etkinlikler de düzenlenebiliyor. Açılışlara, bayi toplantısına, davet ve resepsiyona ve kurum içi etkinliklere de kapılarını açan konakta nostalji dolu anlara şahitlik edebiliyorsunuz. 

Konak organizasyon danışmanı kına gecenizi alan tercihinize göre planlıyor. Kına müziği, kına tahtı gibi detayları zevkinize göre şekillendiren konakta istediğiniz şekilde eğlenebiliyorsunuz. 

Dilerseniz düğün pastası hizmetini de değerlendirmeye alarak karar verebiliyorsunuz. Orkestra hizmetinin sunduğu müzikle bazen duygulanıyor bazen de çok eğlenebiliyorsunuz. 

Video ve fotoğraf hizmetiyle bu güzel anlarınızı kayıt altına alabiliyor, yıllar boyunca doğal bir gülümseme ile izleyebiliyorsunuz. 

Kalıpçızade Ankara Konağı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kalıpçızade Ankara Konağı Altındağ lokasyonunda bulunuyor. Konağa 112- 185- 7, 286, 359 ve 530- 5 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşılabiliyor. BAŞKENTRAY ve M1- M2- M3 metro ile de ulaşım sağlanan konak ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmayan bir konumda bulunuyor. Konak özel araçla ulaşmak isteyenler için 100 araçlık otopark ve vale hizmeti de sunuyor. Konağın açık adresi ise şöyle; 

Sakarya, Gürbüz Sokak No:14 06250 Altındağ / Ankara. 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri mevcuttur.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 22:30'te sona eriyor.

Kalıpçızade Ankara Konağı kına gecesi fiyatları ne kadar?

Kalıpçızade Ankara Konağı kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Kalıpçızade Ankara Konağı kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Kalıpçızade Ankara Konağı Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Kalıpçızade Ankara Konağı açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Puan

  Konakta kına yapma fikrine Kalıpçızade Ankara Konağı ile tanıştıktan sonra karar verdim… Eskiye olan özlemimle konağın dizaynı öyle güzel örtüştü ki kararımı verdim… İyi ki de tercih etmişim diyorum, her şeyinden memnun kaldığım bir kına gecesi oldu, sevgilerimle Kalıpçızade konağı ekibi, iyi ki sizleri tanıdım…

Yorum yaz