Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini

Kalbim Organizasyon Hakkında

Kalbim Organizasyon, birçok farklı bakış açısının bir araya gelerek hizmet sunduğu firmaların başında geliyor. Manisa Şehzadeler konumunda hizmet veren firma, mezuniyet ve balo organizasyonu fikirleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. 500 TL’den başlayan fiyatları paket içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için ücretsiz DüğünBuketi.com danışma hattını arayarak ekip desteği alabilirisiniz.

Hizmetleri

Mekan ve yer fark etmeksizin mezuniyet ve balo kategorisine çeşitli alternatifler sunan Kalbim Çiçek Organizasyon, dikkatleri üzerinde topluyor.

Dengeli bir tasarımı gözler önüne seren firma, masa süslemede kullandığı dekorasyon malzemelerini okul formasının renklerine uygun olacak şekilde belirliyor. Lise mezuniyeti için ayrı üniversite mezuniyeti için ayrı alternatiflerle heyecanınızı paylaşıyor.

Mekan giydirmenin yanı sıra ışık- ses ve sahne hizmetleriyle öne çıkan ekip, güler yüzü ve yüksek empati seviyeleriyle de olumlu etki bırakıyor.

Kalbim Organizasyon Mezuniyet ve Balo Fiyatları

Doyasıya eğlenmenizi sağlayacak organizasyonlara imza atan firma alternatif seçenekleriyle öne çıkıyor. Paket sistemle çalışan firmada fiyatlar 500 TL’den başlıyor. Her şey dahil mezuniyet organizasyonu fiyatları ise 1.000 TL olabiliyor. Paket içeriğine göre değişen organizasyon fiyatları, duruma göre artış ya da azalma gösterebiliyor.

Olanakları

Mezuniyet ve balo organizasyonlarında detayları ön plana çıkaran Kalbim Organizasyon, beğeni topluyor. Birçok etkinliğe imza atan ekip kusursuz sonuçlanan organizasyonlara sağladığı hizmetle dikkat çekiyor. Düğün, sünnet, doğum günü ve baby shower, evlilik teklifi, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlar için de hizmet veriyor. Firma, olanaklarıyla öne çıkarak tercih edilir hale geliyor.

Servis elemanı, ışık- ses ve sahne, davetiye catering gibi alternatiflerin sunulduğu firmada olumlu sonuçlar alınıyor. DJ hizmetiyle gece boyu dans edebiliyor, pasta hizmetiyle mezuniyet ve balo etkinliğinize tatlı bir ara verebiliyorsunuz.

Video ve fotoğraf hizmetiyle kep töreniniz, mezuniyet konuşmanız, arkadaşlarla toplu fotoğraf gibi her detay ve anı kayda alınabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa Şehzadeler lokasyonunda bulunan Kalbim Organizasyon, toplu taşıma araçlarının ulaşabildiği bir konumda yer alıyor. Firmaya Manisa merkezden ulaşmak isteyenler Mimar Sinan Bulvarı üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyor. Navigasyon sistemiyle ulaşmak isteyenler için açık adres şu şekildedir:

Akıncılar, Erler Caddesi No:40 45020 Şehzadeler – Manisa.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları Kalbim Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Kalbim Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Kalbim Organizasyon

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Okul mezuniyetimizi kusursuz bir şekilde yaptılar. Ellerinize sağlık.

 2. Puan

  Manisanın en iyisi.

 3. Puan

  Mezuniyet balomuz için kalbim organizasyonla anlaştık… Tüm heyecanımıza ortak olan ekip yeni bir hayata adım attığımız dönemde iyi dilekleri ve güler yüzleriyle hepimizi çok mutlu ettiler… Organizasyon sorumlusu hepimizin isteklerine saygılı şekilde yaklaştı… Tecrübelerini de bizimle paylaşan sorumlu balomuza yol gösterdi… Tüm ekibin empati seviyesine ve ilgisine çok teşekkürler…

Yorum yaz